Artykuł

Adam Łopatko, fot. Emil Marecki

Adam Łopatko, fot. Emil Marecki

Adam Łopatko trenerem Stomilu Olsztyn

07.10.13 11:46   em, mmks   55  

34-letni Adam Łopatko został nowym trenerem Stomilu Olsztyn. Na stanowisku zastąpił Zbigniewa Kaczmarka, który pracował w klubie od 25 czerwca 2010 r.

Adam Łopatko to dotychczasowy asystent trenera Kaczmarka. Funkcję drugiego trenera objął 2 grudnia 2010 roku. Trenerem Stomilu będzie na pewno do końca rundy jesiennej, przedłużenie jego pracy z pierwszym zespołem będzie zależne od wyników drużyny. W tym tygodniu poznamy również nazwisko jego asystenta.

Łopatko kontrakt z klubem ma podpisany do końca listopada 2013 roku. Klub rozpoczął także poszukiwania nowego trenera, który pracę z zespołem rozpocznie 1 stycznia 2014 roku. Aplikacje do klubu można wysyłać do 22 listopada. Adam Łopatko także będzie mógł się ubiegać o posadę pierwszego trenera, jeżeli jego wyniki sportowe będą satysfakcjonujące dla zarządu Stomilu Olsztyn. Nazwisko szkoleniowca, który poprowadzi zespół w rundzie wiosennej będzie ogłoszone najpóźniej 15 grudnia.

Kaczmarek prowadził Stomil w 109 ligowych meczach. 39 z nich wygrał, 38 zremisował oraz 32 przegrał. Jutro (wtorek - red.) prezes klubu Jacek Czałpiński spotka się ze szkoleniowcem w sprawie polubownego rozwiązania kontraktu.

Zobacz także:

 • Fotorelacja: Adam Łopatko pierwszym trenerem Stomilu Olsztyn
Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Adam Łopatko, I liga, Zbigniew Kaczmarek


Komentarze

 1. 10.10.13 00:12 kilabez

  Widziałem dzisiaj trening pierwszej drużyny i muszę przyznać że dawno takich zajęć ta ekipa nie miała!! Osobno trenowali obrońcy, wybijanie i opanowywanie piłki, mini gierki, walka o pozycje. Szok!! Czegoś takiego świat nie widział (a Kaczmar nie śnił) :) Kopacze się przykładali, wyglądali na zadowolonych luzik. Kolejny pozytyw to certyfikat Kato! Jeśli to wszystko odpali!!? Fajnie by było gdyby zmienił system na 4-4-2 Wtedy dopiero poczuję że coś się zmieniło i miejmy nadzieję że na lepsze!! Bo gorzej być nie może...

 2. 09.10.13 22:58 Kot

  Jan Tomasz, nie pisz takich rzeczy, bo będziesz w sądzie przepraszał!

 3. 09.10.13 22:12 tommy1976

  co by się nie działo, kto by nie rządził, proponuję od teraz na nowo wspierać Stomil z całego serducha. ludzie przychodzą i odchodzą, teraz są ci, kiedyś pewnie będą inni...a klub ma trwać! Czuję pozytywną energię na niedzielę, i obstawiam 3:1 dla Stomilu ;-)

 4. 09.10.13 15:32 STO1945MIL

  Co to za klub, w którym prezes( w tym patologicznym przypadku nawet ZARZĄD) którego strona sportowa nie jest priorytetem ?! Bo trzeba to jasno powiedzieć, to jest CZYSTA AMATORKA, żeby zarząd składał się z jednego człowieka, w osobie "prezesa", dla którego strona sportowa nie jest priorytetem! Ktoś może podać przykład takiego drugiego klubu?? Bo dla mnie to jest liga okręgowa... dopóki to nie ulegnie zmianie to nigdy nie będzie normalności !

 5. 09.10.13 14:51 arek0311

  Fantomas nie pouczaj mnie co mam pisać! Widzę że z ciebie niedzielny kibic więc nie zabieraj głosu na tematy o których nie masz pojęcia. P.S nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz:)

 6. 09.10.13 13:29 Zoltar

  Proponuję zostawić już w spokoju prezesa Czałpińskiego. Moim zdaniem - po prostu szkoda słów i czasu. To jest działacz o skuteczności w działaniu i kierowaniu klubem sportowym porównywalnej do słupka od bramki bronionej przez Skibę (fizycznie podobieństwo jest małe, bo słupek jest nieco szczuplejszy). Z resztą - strona sportowa to nie jest jego priorytet w tym klubie. Obserwujmy lepiej działania i efekty pracy nowego szkoleniowca. Osobiście jego warsztat trenerski nie przemawia do mnie (pisałem o tym w jednym z wcześniejszych postów), ale życzyłbym sobie, aby mile się rozczarować. Jeśli odsunie od drużyny zawodników bez formy (Kazimierowski, Lech) lub bez umiejętności (Papka, Łukasik), a zmontuje skład, który postawi się rywalowi zaangażowaniem i sercem do walki – może coś z tego będzie. Rzeczywistość pokazuje, że nie trzeba posiadać wielkich umiejętności piłkarskich aby spokojnie „zahaczyć” się gdzieś w środku tabeli I ligi.

 7. 09.10.13 12:21 STO1945MIL

  Poniżej niedawna wypowiedź ZŁOTOUSTEGO "prezesa": Zacznijmy od tego, że nie uważam rezultatów osiąganych przez OKS za słabe. Trzeba najpierw zadać sobie pytanie, o co walczy drużyna prowadzona przez trenera Zbigniewa Kaczmarka? Otóż naszym celem nie jest awans do ekstraklasy, lecz utrzymanie na jej zapleczu. Jak do tej pory wszystko jest na najlepszej drodze do realizacji tego planu. Zapewniam, że nie mamy powodów do paniki. Ma je za to Miedź Legnica, która nie wygrała jeszcze ani jednego spotkania, jest czerwoną latarnią ligi. Wyciąganie konsekwencji takich jak kary finansowe lub nawet ZWOLNIENIA nie miałyby ŻADNEGO SENSU! TO TYLKO OPÓŹNIŁOBY NADEJŚCIE OCZEKIWANYCH, POZYTYWNYCH EFEKTÓW NASZEJ PRACY! - Jak sie odniesie Czałpiński do tych słów ?! Bo nie było go nawet na prezentacji nowego trenera!

 8. 09.10.13 12:06 STO1945MIL

  http://www.olsztyn.sport.pl/sport-olsztyn/1,130869,14623269,Prezes_Stomilu__Nie_planuje_w_druzynie_zadnej_rewolucji.html

 9. 09.10.13 11:34 Jan Tomasz

  Bez złośliwości , ale na litość boską jakie kwalifikację, oprócz tego, że jest z Biskupca ma Biedrzycki aby być Dyrektorem Sportowym, jakie wykształcenie? Przecież to woła o pomstę do nieba! Jakie kwalifikacje i wykształcenie ma Królikowski do tego żeby być Dyrektorem? Przecież on się nie nadaje do tej funkcji (patrz 1% podatku). Wtedy go "zdegradowali do roli kierownika, a potem po cichu chyba znów zrobili Dyrektorem. Czyli kto zrobił? Czałpiński. Czemu nie było informacji, że Królikowski znów jest Dyrektorem. Ile mniej zarabiał Królikowski kiedy został zdegradowany do roli kierownika. Czy jest Komisja Rewizyjna w tym stowarzyszeniu? Co ona robi. A może sprawę należy po prostu podać do sądu za łamanie statutu?

 10. 08.10.13 12:59 paragon

  kpina, hehehe, ehhhh , teraz to dopiero będą tłumy na stadionie i same zwycięstwa, a piłkarze będą dawać z siebie 100% kpina

 11. 08.10.13 12:55 wtf?!

  i co ma niby ten łopatko zrobic??? Zobaczycie ,że do przerwy zimowej nie wyjdziemy ze spadku. I tak właśnie kolejny sezon został zmarnowany bo jeśli w zime przyjdzie ktoś Lepszy to i tak pozostanie walka o utrzymanie, poza tym temat mowego stadionu utkwił w martwym punkcie a nie sądze ,że naszym piłkarzom fajnie się gra w tym syfie. SPW.

 12. 08.10.13 12:50 czerkasow

  Krzyżak - ale Ty jesteś optymistą, twierdząc, że forum kibiców ma aż taki wpływ na wybór trenera klubu ... Twierdzisz, że dobrze się stało - A JA PISZĘ, ŻE NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO I WCIĄŻ BĘDZIE TEN SAM BURDEL CO BYŁ, bo pozostali w klubie ludzie, którzy mentalnie tkwią w średniowieczu i w polityce feudalnej ...

 13. 08.10.13 10:12 krzyżak

  A ja uważam, że dobrze, iż Łopatko mianowali pierwszym. No bo co, mieli na szybko zatrudniać jakiegoś Kieżuna czy Zajączkowskiego? A to niestety ich nazwiska były często prezentowane jako potencjalnych kandydatów. On zna na wylot zespół, i seniorów i młodzież. Jest szansa, że młodzież będzie się mogła w końcu pokazać na co ja stać i czy się nadaje do I ligi. Oby tylko zarząd szukał i znalazł trenera z jajami. A z Łopatko kontrakt nie powinien być przedłużany. Bez względu na wyniki (chyba, że wygra wszystkie mecze). A jeżeli zespół naprawdę zacznie dobrze grać, to powinien dostać młodzież i z nimi spokojnie pracować. _____________________________________________________________A i jeszcze jedno. Dobrze by było aby rada sponsorów, czyli ciało reprezentujące ludzi dających pieniądze na klub w końcu zaczęło dbać o dobro klubu. Niech przyjrzą się dokładnie stosunkom panującym w klubie, kto działa dla dobra klubu, a kto tylko dla kasy kosztem Stomilu. I jak się taka osoba znajdzie to ją pogonić podając do wiadomości publicznej bezsporne dowodu.

 14. 08.10.13 09:54 Biała Armia

  No po pierwszym meczu już powinniśmy zobaczyć jak zmieni zespół pod kontem tempa gry ,formacji.A na pewno Łopatko coś tam zmieni w grze Piłkarzy. Życzę powodzenia tylko nie popełniaj błędów takich jak Zbychu.

 15. 07.10.13 22:41 Kot

  Lepiej to będzie jak niektórzy przyspawani do stołka w końcu honorowo po 10 latach odejdą z klubu, bo go tylko ośmieszają, w godzinach pracy wypisując kocopoły w komentarzach na stomil.olsztyn.pl i Gazecie Olsztyńskiej albo biegając na sernik do smutnych panów z wąsem.

 16. 07.10.13 22:20 Joe Black

  @ kot, @przem, ja twierdze, że może być gorzej, bo teraz nie chodzi o miejsce w tabeli tylko ile straty punktów będziemy mieli do bezpiecznej pozycji

 17. 07.10.13 21:36 adam

  Zgadzam się. Do kontr nikt nawet nie chce wyjść (bądż taka jest taktyka). Tragedia oglądać jak Piotrek Skiba chce szybko zagrać a tu wracają tylko przeciwnicy...

 18. 07.10.13 20:07 THE CORE

  Ten zespół przestał grać z kontry. Nie ma Suchego nie ma kontr. Bucholc to nie to samo. A w ogóle to ciężkie baty powinien zebrać ten, kto zgodził się aby odeszli Suchy, Baran i ewentualnie Kaczmarek, nie zapewniając zastępstwa na przynajmniej takim samym poziomie...

 19. 07.10.13 19:05 Emilozo

  OK. Tylko nie rozmywajmy tematu. To temat o nowym trenerze, któremu trzeba życzyć powodzenia (czytajcie zwycięstw!). Będziemy wygrywać to wszyscy będziemy szczęśliwi i zadowoleni! Czas pokaże, trzymam kciuki.

 20. 07.10.13 18:53 STO1945MIL

  Emilu, masz jaja i widać, że zależy Ci na klubie... cenię takich jak Ty! SZACUNEK! P.S. Ale jakby było o Erwinie Saku to byś w 10 sekund sprawdził ;)

 21. 07.10.13 18:12 Emilozo

  Eee, dzisiaj mi się nie chce ;)

 22. 07.10.13 18:08 STO1945MIL

  Podpisuję sie pod wypowiedzią: - waldi812 - obiema ręcami ;) Emilu sprawdź czy nie z tego samego komputera pisane albo czy nie ma jakichś innych powiązań;)

 23. 07.10.13 17:54 SfcM

  http://stomil.olsztyn.pl/Final-MPJM-Odpuscili-najwazniejsza-impreze,e3010.html

 24. 07.10.13 17:13 waldi812

  Nie ma się co oszukiwać, działacze nie mają żadnej długofalowej strategii, nie mają wizji rozwoju klubu, więc żaden trener z ambicjami, który ma jakąś pozycję na rynku do nas nie trafi, Analogicznie w przypadku piłkarzy: nic dziwnego, że odchodzą z klubu, skoro widać, że NIKOMU w klubie nie zalezy na budowaniu zespołu, który miałby jakoweś aspiracje. Podstawą jest odpowiednia baza piłkarska, a un nas jak to wygląda każdy widzi. Przyjeżdza piłkarz, widzi klubowe obiekty i mysli sobie, że PRL wiecznie żywy. Popatrzy na mentalnośc działaczy i ponownie mysli, że PRL wiecznie żywy. Tu nie ma ŻADNEJ perspektywy rozwoju. Władze miasta mają to w dupie, działacze to samo, więc i piłkarze się nie wyhylają. Mrketing lezy na całego. popatrzcie, jak elegancko promują Polonię Warszawa, a grają przecież w IV lidze. Działacze pieprza o braku kasy, a świadczy to tylko o ich krótkowzroczności. Pozyskanie dobrego, klasowego jak na 1-ligowe warunki napadziora nie tylko przyniosłoby punkty w ligowej tabeli, ale i przyciagnełoby ludzi na trybuny. Ale o tym w klubie nikt nie myśli, każdy kombinuje na krótką metę. W przedmiocie zmiany trenera na pocieszenie można przytoczyć casus Rafała Pawlaka w Widzewie. Koleś trenował 3-ligowe rezerwy Zydzewa, a jak widać dał nowy impuls zespołowo, który potrafił zaaplikowac Lechii 4 gole. Można u nas będzie podobnie. Chyba, że powtórzy się scenariusz z Kulawikiem w Wisle, czego nam nie życzę.

 25. 07.10.13 17:07 fanthomas

  arek0311 przestan cpac i zacznij ogladac mecze!to Trener jest odpowiedzialny by stac i podpowiadac zawodnikom REAGOWAc PODCZAS SPOTKANIA. TO trener JEST ODPOWIEDZIALNY BY przeprowadzac zmiany. TO TRENER jest odpowiedzialny za przygotowanie zespolu do sezonu. jakich zawodnikow mamy to mamy.ALE W ich grze nie ma zadnego pomyslu na gre. zadnego zaskoczenia. wszystko idzie za wolno.to sa zalozenia trenera a ze zawodnicy nje realizuja. a Ci co graja ponad zespol bardzo czesto schodzili z boiska typu Kun.masz przyklad 2 ostatnich meczy u siebie Michałowski bardzo słaby mecz przewracal sie jak ktos go dotknal i zmienia go dopiero pod koniec meczu. w tych 2 ostatnich meczach iu siebie prowadzimy do przerwy i co robia trenerzy zespolow przeciwnych?REguja WPROWADZAJA 2 NOWYCH ZAWODNIKOW. cZY tY PAMIETASZ KIEDY NASZ TRENER przeprowadzil jakakolwiek zmiana do 60 minuty nie wymuszona kontuzja?ja nie .niezalezny jaki wynik byl to miany byly na koniec meczu gdzie ciezko pokazac sie zawodnikom w 5 minut tak by pokazac sie na tyle dobrze by mogl wystapic w kolejnym meczu od poczatku.wiec zastanow sie nastepnym razem i spojrz troche szerzej na dane sprawy

 26. 07.10.13 16:02 arek0311

  To nie Kaczmarek niecelnie podawał tylko Głowacki to nie Kaczmarek jest wolny jak melasa tylko Lech! Dajcie mu wiec spokój! Z takimi grajkami jakich mamy to i Mourinho nic by nie ugrał! Kto umie lepiej kopnąć piłkę zaraz odchodzi a w to miejsce pozyskuje się jakichś gamoni których nikt nie chce.Popatrzcie obiektywnie ilu dobrych zawodników za kadencji Kaczmarka od nas odeszło...

 27. 07.10.13 15:53 Fanatyk_OKS

  Dobra decyzja. W środku rundy nie ma co szaleć. Gość zna drużynę, wie na co ją stać. Dajmy mu szansę, po kilku meczach zobaczymy co z tego będzie.

 28. 07.10.13 15:50 SzEFoo

  Tu nie pomoze nawet Mourinho, nie ma kasy na dobrych pilkarzy wiec nie ma co sie spodziewac porywajacej gry za czasow 2 ligi kiedy na bokach byl Renusz i Kowalski czy analogicznie w pierwszej- Kaczmarek Suchocki. A co do trenera Kaczmarka to co sie dziwic, ze sam nie chcial odejsc i podac do dymisji majac dobry kontrakt. Dzieki za awans i utrzymanie w 1 lidze.

 29. 07.10.13 15:46 F.R.T.

  jak sie mówi...zasiągnełem jezyka w "światku" i opinia jest tak, że lepiej nie moglismy na tą chwile trafic. Argumentów kilka nie będę tu aż tak się rozwodził w każdym bądzi razie ...DAWAJ CHŁOPAK !! STOMIL PONAD WSZYSTKO !! kierunek - NOWY SĄCZ !!

 30. 07.10.13 15:44 STO1945MIL

  Podoba mi sie na głównej ten czarny pasek na oczach;) Wygląda na tym zdjęciu niczym kryminalista czy zakazany typ! ;)

 31. 07.10.13 15:21 tommy1976

  czy Łopatko dostał się na kurs UEFA PRO, czy nie to trzeba by dokładnie sprawdzić, bo wiem że jest tak, że jeśli w tym samym czasie, mają się szkolić i I trener i asystent z danego zespołu, to miejsce jest tylko dla jednego, i tutaj Łopatko chyba się pośpieszył. Tak jak Kot pisze, dużo gorzej nie będzie, więc teraz powinniśmy oddzielić wszystko grubą krechą i walczyć, bo jeszcze nic nie jest stracone, a wręcz przeciwnie, jeszcze można wiele ugrać. Jakieś wskazówki dla trenera, od kibica z trybun ....press, press na całym boisku; trzymać równe odległości między formacjami, ruch na boisku, zero stania, pokazywać się do grania...;-)

 32. 07.10.13 14:54 przem85

  Panie Zbigniewie dziękujemy za awans i za utrzymanie w pierwszej lidze. Jak pan miał piłkarzy to i były wyniki a teraz... Zgadzam się z Kotem, dużo gorzej nie będzie bo już niemoże być.

 33. 07.10.13 14:39 Kot

  Najwyżej się nie sprawdzi, dużo gorzej już nie będzie, może być tylko minimalnie gorzej, bo spadniemy i tak tylko o jedną pozycję. Nie ma dramatu.

 34. 07.10.13 14:37 BORY(S)

  Andre Villas-Boas to to nie jest ale powodzenia

 35. 07.10.13 14:19 kilabez

  Ostatni gasi światło!!!!!

 36. 07.10.13 14:16 Dworcowa

  Zamienił stryjek siekiere na kijek! Jeżeli już zwalniać, to i zatrudnić porządnego trenera. A tak zamieniliśmy porządnego trenera z powodów słabych wyników, na trenera bez żadnych doświadczeń, który notabene też jest odpowiedzialny za aktualne wyniki drużyny! Słabo to wygląda i obawiam się, że marnujemy te 7 kolejek, które zostały nam do końca rundy...

 37. 07.10.13 13:56 panbaleron

  przeciez trener Łopatko tak samo jest odpowiedzialny za te super wyniki chyba ze zrobi czary mary

 38. 07.10.13 13:49 panbaleron

  moze Adam da rade sie zobaczy za pare kolejek ale wydaje mi sie ze to nie jest zmiana jaka powinna byc 2 liga wita

 39. 07.10.13 13:28 antoni2014

  :D!!!:P Witamy złotoustego Adama na pokładzie "Wieś Śpiewa i tańczy" w końcu teraz 1 ligowych trenerów będzie miał okazje jak to ma w zwyczaju odsyłać trenerów juniorów na pole buraki zbierać.Żenada i tyle w temacie.

 40. 07.10.13 13:16 Dworcowa

  7 kolejek do końca rundy!! To ma być rozwiązanie tymczasowe? Tymczasowe to 1 mecz może 2, a nie 7. Poza tym, co wniesie człowiek, który też jest odpowiedzialny za wyniki uzyskiwane przez zespół do tej pory? Jak dla mnie to tylko efekt "nowej" miotły, może postawi personalnie na innych zawodników i to wszystko. A szczerze wątpie, czy pod jego opieką zespół będzie grał lepiej, niż pod opieką trenera Kaczmarka. I ludzie doceńcie co on dla Stomilu zrobił: ponad 3 lata z zespołem, mimo problemów zdrowotnych, 2 sukcesy (awans i mimo wszystko utrzymanie) i piłkarsko wyprowadził Stomilu z wybijania i grania długą piłką, na drużynie myślącą i grającą piłką. Trenerze życzę powodzenia w dalszej karierze! Pozdrawiam

 41. 07.10.13 13:13 Kot

  Z klubu to powinien wylecieć każdy, kto w godzinach pracy pisze komentarze na stomil.olsztyn.pl i pod wiadomościami na Gazecie Olsztyńskiej.

 42. 07.10.13 12:58 Tiger

  Zmiana była nieunikniona, typowy wariant "na chwilę" chyba, że drugi trener zrobi jakiś nieoczekiwanie dobre wyniki. Trenerowi Kaczmarkowi trzeba podziękować za to co zrobił w Olsztynie, był awans, było utrzymanie w I lidze. Taki jest jednak ten zawód, 3 lata to jak na warunki w naszej lidze jest dużo. Powodzenia na kolejnym stanowisku.

 43. 07.10.13 12:57 Pawlik

  Kolesiostwo i tyle w temacie z Flota nie wygramy i zmiana trenera i dyrektora sportowego bo w miedzyczasie kwity zrobi i tez trenerem zostanie.Jest LIBRA jest kasa i kazdy siedzi do konca a nikogo z zewnatrz nie dopuszcza.Doly kopal i wykopal jednak moj czarny scenariusz z wczoraj jest trafny.Przy okazji prosze przyjrzec się Kazmierowskiemu co on robi w druzynie i w jakiej jest dyspozycji.

 44. 07.10.13 12:54 stomil olsztyn forever

  Gdybym mial tutaj cos sensownego napisac to kazde slowo byloby wykropkowane, wiec sobie odpuszcze. Zamienilismy bardzo dobrego trenera, najlepszego od dawnaa w Stomilu, na trenera juniorow. Gratulacje dla zarzadu. Mozna juz kleic ekipe na 2 lige ...

 45. 07.10.13 12:31 maniek86

  Na stronie GO piszą, że do końca rundy Łopatko, wymieniani są trenerzy których brali pod uwagę i to, że Łopatko nie zaliczył testu na UEFA PRO

 46. 07.10.13 12:30 Uns Majki25

  A gdzie ten trener z extraklasy! ? Ja pierdole

 47. 07.10.13 12:28 SzEFoo

  Grzymowicza na trenera

 48. 07.10.13 12:22 B5

  trzeba dac czlowiekowi szanse,poczekajmy,moze nie bedzie zle.

 49. 07.10.13 12:11 Recha107

  Dobra decyzja. Nigdy nie wiadomo czy nowy trener się sprawdzi, więc nie ma co ryzykować i ściągać kogoś innego. Jeżeli nie będzie szło Łopatce ściągnął nowego trenera między rundami.

 50. 07.10.13 12:09 maniek86

  Moje pytanie brzmi: DO KIEDY? Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Szykujemy się na drugą ligę? Przecież dla naszych grajków potrzeba kogoś z charyzmą i autorytetem! Dalej będziemy tkwić w tym marazmie. Obym się mylił, ale ten gościu nic z tą drużyną nie zrobi.

 51. 07.10.13 12:05 ww

  A ja powiem tak, Łapatko dostał szanse i dzięki temu jeżeli udźwignie ciężar może na prawdę zrobić sobie jakas renome, on ma w tym własnie swoj interes

 52. 07.10.13 12:03 barakuda

  Jedzie dalej amatorka,jakos tego nie widzę,ale obym sie mylil

 53. 07.10.13 12:01 nychuu

  Czyli to nas ostatni sezon w 1 lidze :). Ta decyzja to wywieszenie białej flagi

 54. 07.10.13 12:01 Jan Tomasz

  Ruch na przeczekanie, na uspokojenie kibiców. Swój swojego nie ruszy. Ręka rękę myje. Powinien Biedrzycki i Królikowski polecieć razem z Kaczmarkiem.

 55. 07.10.13 11:59 SfcM

  DOBRZE, ŻE CZAŁPIŃSKI SAM SIEBIE NA TRENERA NIE MIANOWAŁ ;).

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!