Akademia Piłkarska Antoniego Ptaka 1:9 Stomil Olsztyn
Paweł Łukasik 73'
Karol Żwir 74'
Karol Żwir 83'
Bramki Akademia Piłkarska Antoniego Ptaka:
Stomil Olsztyn: (I połowa) Erwin Sak - Radosław Stefanowicz, Rafał Remisz, Arkadiusz Koprucki, Wojciech Dziemidowicz - Łukasz Suchocki, Bartosz Szaraniec, Łukasz Jegliński, Segarra, Michał Świderski - Krzysztof Filipek. (II połowa) Piotr Skiba - Arkadiusz Mroczkowski, Paweł Baranowski, Igor Biedrzycki, Paweł Głowacki - Piotr Łysiak, Robert Tunkiewicz, Daniel Michałowski, Karol Żwir, Tomasz Strzelec - Paweł Łukasik.
Szczegóły

W środę piłkarzy Stomilu Olsztyn czeka kolejny sparing w Gutowie Małym. Tym razem podopieczni Zbigniewa Kaczmarka zagrają z Akademią Piłkarską Antoniego Ptaka.

Kim jest przeciwnik? Trudno szukać o rywalu jakichkolwiek informacji w internecie. Wiadomo na pewno, że drużynę tworzą sami Brazylijczycy. Piłkarze z Ameryki Południowej przebywają w Gutowie Małym, podobnie jak nasz zespół na zgrupowaniu. To akurat nie jest nic dziwnego, ponieważ właścicielem ośrodka jest Antoni Ptak.

Planowo zespół miał zagrać w tym terminie sparing z Polonią Bytom. Jednak drużyna, której piłkarzem jest Paweł Alancewicz, zmieniła swoje plany i w styczniu odmówiła gry. Niestety nie udało się na sparing zaprosić innej drużyny i dlatego w środę zagramy z... egzotycznym rywalem.

Czy będzie to okazja do poprawienia sobie statystyk w sparingach? Przekonamy się w środę po zakończeniu spotkania. Pierwszy gwizdek sędziego przewidziano na godzinę 11:00.

W meczu nie zagra kontuzjowany Janusz Bucholc, który w poniedziałek powrócił do Olsztyna.