Artykuł

Michał Alancewicz, fot. Emil Marecki

Michał Alancewicz, fot. Emil Marecki

Alancewicz: Chcieliśmy grać w tym meczu

30.11.17 21:23   em   1  

Nie odbyło się kolejny raz ligowe spotkanie Stomilu Olsztyn z Wigrami Suwałki. O komentarz poprosiliśmy trenera olsztyńskiego zespołu Michała Alancewicza.

- Chcieliśmy grać w tym meczu, jesteśmy rozgoryczeni tą decyzją. Ale jak się działa dwie godziny przed meczem... Można to było wszystko wcześniej przewidzieć, bo wiedzieliśmy wcześniej, że będzie padał śnieg. Gdybyśmy wcześniej pokazali, że jesteśmy wstanie odśnieżyć, to boisko, to może byśmy zagrali... Podstawowa jedenastka była praktycznie taka sama jak w ostatnim meczu. Za pauzującego za żółte kartki do składu wskoczył Adrian Karankiewicz. Piłkarze dostali rozpiski jak trenować indywidualnie. Ci, którzy mieszkają w Olsztynie mogą to robić w klubie, jestem jeszcze cały czas do ich dyspozycji. 

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Michał Alancewicz


Komentarze

  1. 04.12.17 13:59 Pruski

    "Podstawowa jedenastka była praktycznie taka sama jak w ostatnim meczu" No to po co te zmiany trenera itd. skoro w ostatnim meczu podstawowa 11 była taka sama jak wcześniej? Widać trenerzy mogą się zmieniać, a gra wygląda tak samo. O ile można nazwać to grą...

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!