Artykuł

Andrzej Nakielski na stażu w PSG!

11.01.08 08:42   em   2  

Trener OKS-u 1945 Olsztyn - Andrzej Nakielski odbędzie staż w słynnym paryskim klubie Paris Saint-Germain. Będzie on trwał tydzień czasu i zacznie się w niedziele od obserwowania ligowego meczu PSG - RC Lens. W tygodniu trener OKS-u przyjrzy się mikrocyklowi treningowemu trenera PSG - Paula le Guena oraz pozna strukturę paryskiego klubu.

"Trzymałem ten wyjazd w tajemnicy, żeby nie zapeszyć, bo w poprzednich latach też gdzieś co roku "wyjeżdżałem", no i jakoś nie wyjechałem. Teraz mam już bilety w kieszeni, więc pewnie się uda." - mówi na łamach Gazety Olsztyńskie szkoleniowiec OKS-u 1945 Olsztyn.

Tagi: -


Komentarze

  1. 11.01.08 19:32 stomilek10

    I bardzo dobrze że chce się doszkalać. Mam nadzieje że zaprocentuje to na wiosnę.

  2. 11.01.08 16:38 Drinks

    I bardzo dobrze niech trener jedzie i sie uczy tylko szkoda ze PSG cienko gra w tym sezonie u siebie :(

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!