41' Boisko opuszcza kontuzjowany Korzeniewski, a w jego miejsce wchodzi Patryk Rosoliński.
21' Goool - Jakub Błażewicz. Dośrodkowanie w pole karne, najwyżej wyskoczył Błażewicz, który strzałem głową pokonał Michała Przyborowskiego. Przegrywamy 0:1.
1' 17:34 - początek meczu.

Artykuł

Tomasz Aziewicz, fot. Emil Marecki

Tomasz Aziewicz, fot. Emil Marecki

Aziewicz: Mecz miał dwa różna oblicza

13.08.14 21:37   em   1  

Po meczu Stomil II Olsztyn - Polonia Pasłęk o komentarz poprosiliśmy trenera Tomasza Aziewicza.

- Mecz miał dwa różna oblicza. Pierwsza połowa to co podanie to strata. Muszę powiedzieć, że to było ostatnie spotkanie rezerw na tym boisku. Polonia tylko czekała na nasze straty w ataku pozycyjnym. W drugiej połowie postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Mieliśmy swoje sytuacje, Michał Przyborowski także wybronił kilka sytuacji. Kibicom mogło się to podobać. Chciałem podziękować piłkarzom za zaangażowanie w drugiej połowie, za to dążenie do strzelenia bramki.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Tomasz Aziewicz, Polonia Pasłęk, IV liga, wypowiedź, rozmowa


Komentarze

  1. 13.08.14 21:41 Pawlik

    Ciezko juz to boiskiem nazwac..

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!