Artykuł

Paweł Baranowski, fot. Artur Szczepański

Paweł Baranowski, fot. Artur Szczepański

Baranowski: Nastawiamy się na ciężki okres

04.01.18 22:12   em   1  

Przed pierwszymi zajęciami w nowym roku rozmawialiśmy z obrońcą olsztyńskiego klubu - Pawłem Baranowskim.

Na początek powiedz jak minął okres urlopowy?
- Było sporo czasu na odpoczynek. Mieliśmy wolne od 1 grudnia, ale jak wiadomo urlop szybko zleciał. Wracamy w dobrych nastrojach do pracy. 

Przed wami spotkanie z nowym trenerem Stomilu - Kamilem Kieresiem. Ty masz tą przewagę, że już znasz trenera z GKS-u Bełchatów.
- Przez dwa lata miałem przyjemność pracować. Był to dobry czas dla mnie, bo rozwinąłem się jako zawodnik, udało mi się zadebiutować w Ekstraklasie. Miło sobie ten czas wspominać. Teraz spotykamy się w Olsztynie. Przed nami dużo pracy, bo miejsce w tabeli nie jest satysfakcjonujące i będziemy chcieli poprzez systematyczna pracę, to miejsce w rundzie wiosennej zmienić. 

Trener sondował u ciebie jakie warunki panują w Olsztynie?
- Nie. Nie rozmawiałem o osobiście o tym z trenerem. 

Dwa ciężkie miesiące treningów przed wami, a potem ciężka runda wiosenna.
- Nigdy nie było lekko w futbolu. Nastawiamy się na ciężki okres i walkę w lidze. Nasze miejsce w tabeli nie jest tragiczne, ale na pewno będziemy musieli wiosną lepiej punktować niż jesienią.  

Tagi: Stomil Olsztyn, Paweł Baranowski, I liga


Komentarze

  1. 13.01.18 19:31 roberto

    Ciężki okres to jest non stop w Stomilu od 18 lat.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!