95' Koniec meczu. 1
91' 4 minuty do końca
90' Boisko opuszcza Wołodymyr Tanczyk, w jego miejsce Wojciech Dziemidowicz 1
90' Żółtą kartką ukarany Grzegorz Bonin 1409
89' Boisko opuszcza Grzegorz Bonin, w jego miejsce Filip Karbowy 1409

Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Będzie trzecie zwycięstwo u siebie?

01.09.17 14:52   em   2  

Stomil Olsztyn w sobotę (2 września, godz. 19) rozegra ligowe spotkanie z Górnikiem Łęczna. Olsztyński zespół na własnym stadionie w tym sezonie jeszcze nie przegrał. Wszyscy liczą, że dobra passa przy Piłsudskiego 69A zostanie podtrzymana.

Nie pamiętamy kiedy Stomil Olsztyn miał tak szeroką kadrę jak w tym momencie. W piątek udało się potwierdzić kolejnych dwóch zawodników. Trener Tomasz Asensky do dyspozycji będzie miał Milena Gamakowa oraz Dani Ramireza.

W najbliższym meczu nie będzie mógł zagrać Daniel Mikołajewski oraz Ernest Dzięcioł, którzy otrzymali powołania do młodzieżowych reprezentacji Polski.

- Mamy na tyle szeroką kadrę, że uznałem, że nie ma potrzeby przekładania tego spotkania - mówi trener Tomasz Asensky. - Do kadry powraca Wiktor Biedrzycki, do dyspozycji będę miał dwóch nowych zawodników. W takim przypadku inni muszą dostać swoją szansę. Przełożyć mecz zawsze można, ale później termin może być mniej korzystny.

W tygodniu indywidualnie trenował Paweł Abbott, ale w czwartek już dołączył do zespołu. Z zespołem pożegnał się Karol Żwir, który trafił na wypożyczenie do Huraganu Morąg. Stomil chciał wypożyczyć też innych piłkarzy, ale nikt inny nie chciał już odchodzić ze Stomilu.

W normalnym trybie treningowym jest już Piotr Skiba, ale Michał Leszczyński wydaje się być pewniakiem do wyjściowego składu, bo nie zawodzi w tej rundzie.

Trener Tomasz Asensky lubi zaskoczyć swoich piłkarzy treningami, które mają na celu m.in. integrację. Tym razem w piątek Stomilowcy udali się na... spływ kajakowy.

Początek meczu o godz. 19. WSZYSCY NA STADION!

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Górnik Łęczna, I liga, Olsztyn, Tomasz Asensky


Komentarze

  1. 02.09.17 08:03 lechita

    Szkoda ze nie przełożyli meczu.dzisiaj cały dzień bedzie lało jeżeli sędzia nie odwoła meczu to na tym naszym bajorku o wyniku nie zdecydują umiejętności a szczęście.mam nadzieje ze przestanie padać chociaż na kilka godzin

  2. 01.09.17 15:32 Wielki Stomil

    Fajna robote robi Grudziadz gdzie sciaga mlodziezowcow i reprezentantow kraju naprawde ciekawe nazwiska fajnie gdyby Stomil obral taki kierunek

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!