Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

"Bez napinki": Ciężki czerwiec

03.06.14 16:53   em   6  

W sobotę wieczorem będziemy mądrzejsi, dowiemy się bowiem w której lidze w następnym sezonie zagra Stomil. Dowiemy się albo i nie. Bo jeżeli nawet nie utrzymamy się sportowo, to będzie jeszcze możliwość zostania w tej lidze dzięki "zielonemu stoliczkowi", o którym już głośno się spekuluje.

Co trzeba zrobić, żeby utrzymać się sportowo w I lidze wiedzą już wszyscy. Jeżeli ktoś ma jednak problemy z matematyką to podaje dwa linki, z których dowiemy się wszystkiego. Nie ma sensu pisać tego samego:

Na stoliczku w kolorze zielonym leżą dwie karty. Jedna z napisem "Widzew Łódź", druga z napisem "Kolejarz Stróże". Jedni mają olbrzymie długi do spłacenia, a na kasę z Orange Sport nie można już liczyć. Kolejarz Stróże natomiast nie otrzymał licencji na grę w I lidze. Za co? Wszystko dokładnie wyjaśnione jest w tekście opublikowanym w "Przeglądzie Sportowym".

Czerwiec zapowiada się strasznie ciężki. Bo przypominam, że zbliża się walne w klubie... Co się stanie w tym okresie, to jedno jest pewne, ja będę z tym klubem na dobre i na złe.

I na koniec przypomnę, że jak coś to i tak wszystko przez Mareckiego...

WSZYSCY NA MECZ!

ps. i podoba mi się pomysł, który przeczytałem w komentarzu, że po sezonie każdy napisze swoją "Bez napinki".

Tagi: Stomil Olsztyn, I liga, Bez napinki, Widzew Łódź, Kolejarz Stróże


Komentarze

 1. 03.06.14 21:20 Emilozo

  Pisałem o tym już w sobotę. Nie.

 2. 03.06.14 20:32 1945

  W tym sezonie gralismy z warunkowa licencja. Skoro na nastepny sezon dostalismy juz licencje bez zastrzezen, to czy to znaczy, ze w razie utrzymania, wyprowadzamy sie do Ostrody?

 3. 03.06.14 19:07 adamxd1234

  e takie troche pytanie nie na temat ale ma pytanie gdzie w olsztynie znajduj się sklep z koszulakim stomilu ale nie tymi orginalnmi adres i ulica

 4. 03.06.14 18:10 JeanPorr

  tak się zastanawiam bo w teksie jest sformułowanie "przeprowadzić lub zaplanować" czyli wystarczy, że Widzew "obieca", że odda kasę a Kolejarz "obieca", że wybuduje sobie stadion?? planowanie my w Olsztynie bardzo dobrze znamy, Grzybowicz też planuje ....

 5. 03.06.14 17:47 kibicSPW

  Tak naprawdę to nikt się w tym nie orientuje, bo to tak naprawdę zależy od klubów, którym tej licencji nie udzielono. Czasem wystarczy zrobić jakaś małą rzecz (okazać jakiś papierek itp) przykład: Wisła i Ruch nie dostają licencji na Europejskie puchary a po 2-3 dniach już ją mają bo przedstawili dokumenty. Dziś oglądałem powtórkę kolejarza w TV, oni nie powinni nigdy licencji dostać choćby i się 1000 razy odwoływali, przecież to boisko (bo stadionem tego nazwać nie można), a raczej jego płyta jest taka sama jak w Okręgówkach! Żydzew to znowu sprawa pieniędzy. Fakt jest też taki iż Arka i Gieksa też licencji póki co nie mają. Do tego podobno chodzą słuchy, że GKS Tychy może spaść specjalnie bo nie mają warunków ( Granie w Jaworznie ). Nie ma co patrzeć na licencje i warunki. Trzeba utrzymać się sportowo!

 6. 03.06.14 17:33 JeanPorr

  a orientuje się ktoś jakie jest prawdopodobieństwo, że któryś z tych klubów (Widzew, Kolejarz) nie otrzyma licencji ??

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!