Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

"Bez napinki": Cisza

08.12.15 23:02   em   2  

Miałem nadzieję, że przed weekendem będzie można coś więcej napisać na temat sytuacji Stomilu Olsztyn. Niestety, nie wiele wiemy, nawet nie mamy tych nieoficjalnych wieści...

Odbyło się walne zgromadzenie akcjonariuszy spółki akcyjnej i nikt nie chciał się podzielić informacjami. OK, to czekamy dalej. Nie wyobrażam sobie, że miałbym chodzić i szukać na siłę prezesa Stomilu w celu uzyskania jakichkolwiek informacji. Choć przez przypadek wychodzą czasami najlepsze materiały.

W piątek rozstrzygnięcie konkursu na przygotowanie koncepcji budowy stadionu. Przekonamy się jak może wyglądać nowy stadion Stomilu. Może będzie także okazja podpytać się o Stomil, bo przecież to klub miejski.

Jest także termin spotkania w sprawie powołania stowarzyszenia SOCIOS. Jeżeli ktoś jest chętny niech się do mnie odzywa (PW, tel., fejsik).

Dzisiaj króciutko, ja też odpoczywam. SPW!

Tagi: Stomil Olsztyn, Bez napinki, I liga, stadion Stomilu


Komentarze

  1. 09.12.15 19:30 czerkasow

    Oj tam! Trwają negocjacje w sprawie sprzedaży Meskhi i Szymonowicza, co by pozwoliło na dokończenie sezonu ;) A tak na poważnie - coś czuję, że wyjdzie coś z tego wielkiego (bo do tej pory było wiele szumu z które nic nie wynikało): a) inwestor albo b) klapa.

  2. 09.12.15 16:39 Wielki Stomil

    ta cisza jest przerazajaca!!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!