Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

"Bez napinki": Olsztyn przyśpiesza...

05.08.17 08:48   em   0  

JEST! Udało się! SUPER! Cieszymy się... Stomil Olsztyn swoje spotkania będzie rozgrywał przy Al. Piłsudskiego 69A. Każdy na pewno z nas się z tego ucieszył, ale potem przez głowę przeszła myśl - ILE JESZCZE?

Bo umówmy się, że wszelkie zmiany na olsztyńskim obiekcie to zwykłe pudrowanie trupa. Wszystkie zmiany były konieczne oczywiście, należą się wszystkim podziękowania za pracę, ale przecież nasze miasto, nasz klub zasługuje na obiekt z prawdziwego zdarzenia. 

Kto wie, czy jakby Polski Związek Piłki Nożnej powiedział: STOP, to wtedy wstyd na cały kraj, nie spowodowałoby, że w tym temacie, coś by poszło do przodu. To oczywiście tylko gdybanie...

Oczywiście nie mamy najgorszego stadionu w I lidze. Wcale lepszy nie jest w Grudziądzu, czy w Katowicach. 

Teraz Stomil gra spotkanie z Chojniczanką Chojnice. Ostatnie spotkania tych drużyn budziły spore emocje, ciekawe, czy tym razem będzie podobnie. Pięknie by było obejrzeć zwycięstwo i po dwóch kolejkach mieć trzy punkty. Zawsze jest lepiej raz przegrać, a potem wygrać niż dwa razy zremisować. 

Stomil powoli, bo powoli, ale organizacyjnie podnosi się z kolan. Wszystkie nie zrobi się w tydzień. Pamiętajcie, że każdy z was może mieć wpływ na budowę silnego ośrodka piłkarskiego w Olsztynie.

Niekoniecznie trzeba płacić tylko składki w Socios, czy dorzucać się do zbiórek. Można np. pomóc w podlewaniu boiska dla młodych piłkarzy. Jeżeli ktoś jest chętny to proszę pisać do mnie prywatną wiadomość (forum, sms, fejs). 

SPW! 

Tagi: Stomil Olsztyn, Bez napinki, I liga, felieton


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!