Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

"Bez napinki": Powodzenia panowie!

28.07.17 22:16   em   5  

Rusza nowy sezon I ligi. Stomil pierwsze dwa spotkania rozegra na wyjeździe. W Bytowie oraz Chojnicach. Podobnie jak wiosną minionego sezonu.

Wtedy podopieczni Adama Łopatko z Sosnowca oraz Katowic przywieźli dwa punkty. Jak będzie teraz? Biorąc pod uwagę ciężkie przygotowania, mega zawirowania z licencją, kompletowanie do ostatnich chwil kadry, to przywiezienie dwóch remisów z tych wyjazdów, nie byłoby złym rozwiązaniem.

Minimalistyczne podejście, ale jakże mocno realistyczne, chociaż na pewno ktoś (Kot) w komentarzu napisze, że jeden punkt, to będzie sukces tego budowanego na prędko zespołu.

Jeszcze miesiąc temu to wszystko wyglądało tragicznie. Jednak przy zaangażowaniu prywatnych przedsiębiorców i miłośników futbolu udało się to wszystko w miarę sportowo poukładać. Chociaż pewnie to nie ostatnie ruchy transferowe w Stomilu Olsztyn.

Jeżeli chodzi o organizację, to jest jak jest, ale gorąco wierzę w to, że skoro spółka ma być dokapitalizowana i w klub mają się bardziej zaangażować wspomniani wcześniej przeze mnie prywatni przedsiębiorcy, to i w końcu organizacja w naszym klubie pójdzie w górę. Inaczej wszelkie ruchy finansowe, to będzie zwykłe marnowanie kasy...

Reasumując wszystkim na nowy sezon życzę powodzenia! To musi być w końcu przełomowy sezon dla Dumy Warmii!

ps. w poniedziałek do Olsztyna przyjeżdża delegat PZPN-u zobaczyć, co się od maja zmieniło na olsztyńskim obiekcie. A, że dużo się zmieniło, to jest szansa, że w Ostródzie grać nie będziemy.

Tagi: Stomil Olsztyn, Bez napinki, I liga, felieton


Komentarze

 1. 01.08.17 18:22 tomimaki

  No i co delegat zadecydował?

 2. 29.07.17 18:22 jacekoks

  Jazda z kurwami!!!

 3. 29.07.17 14:02 waldi812

  0:0 nie wchodzi w grę, bo nie mamy zapory nie do przejścia w postaci bloku obronnego, więc trzeba liczyć na napastników, których wreszcie mamy, bo po kontuzji Kujawy ich bardzo brakowało, a przede wszystkim wiele zależy od tego, czy skrzydła będą hulać.

 4. 29.07.17 11:10 czerkasow

  Remisy - faktycznie biorę to w ciemno. Czyli co, Emilu? W przyszłym tygodniu odkładać kasę na bilety w Olsztynie?

 5. 29.07.17 08:59 Kot

  Jeden punkt to będzie sukces i tylko 0:0 wchodzi w grę bo z przodu mamy takich bombardierów którzy wszyscy razem bramkę na co najmniej naszym poziomie ligowym strzelili ze dwa lata temu. W tym sezonie będą walczyć o przerwanie tej passy.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!