Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

"Bez napinki": Powodzenia panowie!

28.07.17 22:16   em   5  

Rusza nowy sezon I ligi. Stomil pierwsze dwa spotkania rozegra na wyjeździe. W Bytowie oraz Chojnicach. Podobnie jak wiosną minionego sezonu.

Wtedy podopieczni Adama Łopatko z Sosnowca oraz Katowic przywieźli dwa punkty. Jak będzie teraz? Biorąc pod uwagę ciężkie przygotowania, mega zawirowania z licencją, kompletowanie do ostatnich chwil kadry, to przywiezienie dwóch remisów z tych wyjazdów, nie byłoby złym rozwiązaniem.

Minimalistyczne podejście, ale jakże mocno realistyczne, chociaż na pewno ktoś (Kot) w komentarzu napisze, że jeden punkt, to będzie sukces tego budowanego na prędko zespołu.

Jeszcze miesiąc temu to wszystko wyglądało tragicznie. Jednak przy zaangażowaniu prywatnych przedsiębiorców i miłośników futbolu udało się to wszystko w miarę sportowo poukładać. Chociaż pewnie to nie ostatnie ruchy transferowe w Stomilu Olsztyn.

Jeżeli chodzi o organizację, to jest jak jest, ale gorąco wierzę w to, że skoro spółka ma być dokapitalizowana i w klub mają się bardziej zaangażować wspomniani wcześniej przeze mnie prywatni przedsiębiorcy, to i w końcu organizacja w naszym klubie pójdzie w górę. Inaczej wszelkie ruchy finansowe, to będzie zwykłe marnowanie kasy...

Reasumując wszystkim na nowy sezon życzę powodzenia! To musi być w końcu przełomowy sezon dla Dumy Warmii!

ps. w poniedziałek do Olsztyna przyjeżdża delegat PZPN-u zobaczyć, co się od maja zmieniło na olsztyńskim obiekcie. A, że dużo się zmieniło, to jest szansa, że w Ostródzie grać nie będziemy.

Tagi: Stomil Olsztyn, Bez napinki, I liga, felieton


Komentarze

 1. 01.08.17 18:22 tomimaki

  No i co delegat zadecydował?

 2. 29.07.17 18:22 jacekoks

  Jazda z kurwami!!!

 3. 29.07.17 14:02 waldi812

  0:0 nie wchodzi w grę, bo nie mamy zapory nie do przejścia w postaci bloku obronnego, więc trzeba liczyć na napastników, których wreszcie mamy, bo po kontuzji Kujawy ich bardzo brakowało, a przede wszystkim wiele zależy od tego, czy skrzydła będą hulać.

 4. 29.07.17 11:10 czerkasow

  Remisy - faktycznie biorę to w ciemno. Czyli co, Emilu? W przyszłym tygodniu odkładać kasę na bilety w Olsztynie?

 5. 29.07.17 08:59 Kot

  Jeden punkt to będzie sukces i tylko 0:0 wchodzi w grę bo z przodu mamy takich bombardierów którzy wszyscy razem bramkę na co najmniej naszym poziomie ligowym strzelili ze dwa lata temu. W tym sezonie będą walczyć o przerwanie tej passy.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!