Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

"Bez napinki": Sektor gości ma być otwarty!

03.12.13 16:10   em   3  

Wspominałem o tym już wcześniej. We wtorek na oficjalnej stronie klubu pojawił się komunikat, że klub doszedł do porozumienia z OSiR-em w sprawie remontu sektora gości. Normalność na nasz stadion powróci!

Szybki podgląd kalendarza. Pierwszą ekipą, która miałaby do Olsztyna przyjechać to Chojniczanka Chojnice, ale mają zakaz wyjazdowy do końca sezonu. Potem są Kolejarz Stróże i Nieciecza, to sektor nie musi być otwarty. Następnie przyjedzie do nas Wisła Płock, ale to wiadomo, gdzie zasiądą. Pierwszy mecz to połowa maja z Sandecją Nowy Sącz. Jest jeszcze sporo czasu, więc nie będzie żadnych wymówek, że zima zatrzymała prace budowlane.

Generalnie można napisać, że nasz stadion będzie remontowany. Będą jupitery, nowe krzesełka na sektorze gości. Trzeba iść za ciosem i remontować kawałek po kawałku dalsze jego części. Tak jak to robią w innych miastach.

Stowarzyszenie kibiców zainicjowało fajną akcję dla dzieciaków. Mam nadzieję, że "Biało-niebieskie Mikołajki" na stałe wpiszą się w kalendarz Stomilowca. Cieszy zainteresowanie ze strony kibiców, którzy dzwonią i piszą co potrzeba i gdzie dostarczyć. W piątek finał akcji!

Fajnie też, że wpływa coraz więcej złotówek na nowe graffiti. Jeszcze jednak trochę potrzeba. Wygląda na to, że do wiosny uzbieramy. Wszystko zależy od Was!

GKS Wikielec chce powtórzenia meczu IV ligi. Fajnie to nazywają. Nie przypominam sobie sytuacji, w której dochodzi do powtórzenia zawodów. Utrzymuje się wynik z boiska albo daje walkower. I tylko do takiej sytuacji może dojść, a nie kolejnych zawodów piłkarskich na Dajtkach. Ciemno było, to prawda i lekko nawet chyba padał wtedy deszcz. Było jednak ciemno i deszczowo dla każdej z ekip po równo. Trzeba wymagać od klubów, żeby bardziej się przykładały do organizacji spotkań, ale nie wygłupiajmy się z gadką o powtórzeniu meczu. Kiedyś często oglądałem spotkania z niższych lig. W każdym bym się do czegoś przyczepił i żądał powtórzenia zawodów.

Zaraz pewnie padnie pytanie, a co z transferami? Jak redakcja będzie miała choć małe przecieki to będziemy pisać. To mogę obiecać!

Brawo Dominik Kun! Obyś grał jak najdłużej w Stomilu!

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice, sektor gości, Dominik Kun, GKS Wikielec, Dajtki


Komentarze

  1. 04.12.13 18:11 spalto

    Oczywiscie Sandecja, literowka :)

  2. 03.12.13 22:42 G.R.U.B.Y.

    Sandecja :)

  3. 03.12.13 20:30 spalto

    Dobre wiesci z tym sektorem, aczkolwiek na moje to tylko Gieksa moze sie u nas pokazac, moze ta Sandencja. Czyli beda ze dwa mecze z kibicami gosci. Chociaz lepsze to niz nic :)

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!