Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

"Bez napinki": Tęskniliście?

07.03.17 19:18   em   6  

Ruszyła I liga. Tęskniliście? Zobaczymy po pierwszym meczu w Olsztynie. Teraz czeka nas jeszcze kolejny wyjazd i pierwszoligowy futbol wróci na Piłsudskiego 69A!

Ligowa piłka wróci na nasz piękny stadion, który czeka na... projekt wykonawczy.

"Projekt wykonawczy jest uszczegółowieniem projektu budowlanego po uzyskaniu wszystkich niezbędnych pozwoleń. Wykonuje go ten sam projektant, który przygotowywał projekt budowlany - PIG Architekci. Powinien być gotowy do połowy marca".

Taką o to krótką notkę dostałem z Urzędu Miasta. W sprawie stadionu nic się nie zmienia od 10 lat. Projektu tak naprawdę jeszcze nie ma, o forsie na budowę też raczej można zapomnieć.

- - -

Stomil ma za sobą pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej. Remis z Zagłębiem Sosnowiec przed meczem brałem w ciemno. Po meczu już taki zadowolony nie jestem. O samej grze zespołu rozpisywać się nie będę, bo nie widziałem meczu na żywo. Zastanawiam się tylko co w polu karnym chciał zrobić Rafał Kujawa? Może lepiej jakby stał na sępa na połowie Zagłębia? Ehh... Rafał Kujawa to taki zawodnik Stomilu, który w tym sezonie strzelił bramkę z rzutu karnego, zmarnował rzut karny i podarował rywalom rzut karny.

- - -

W środę konferencja prasowa Stomilu Olsztyn oraz Socios Stomil. Zostanie zaprezentowany nowy partner Stomilu, można powiedzieć, że sponsor, ale nie będzie to klasyczna firma, która ma przelewać co miesiąc pieniądze na klub. To będzie proces wspólnej pracy klubu, tej firmy i... kibiców. Temat mocno przyszłościowy. Ktoś powie, to po co konferencja? A no po to, że każdego sponsora - dużego, czy małego -należy traktować poważnie i poważnie go promować.

- - -

Jak się Wam podobało na koszu? Jak na pierwszy mecz w hali Urania to należy być zadowolonym. Termin dość późny jak na niedzielę, ale wcześniej nie można było rozegrać tam meczu. Koszykówka, to fajny przerywnik od futbolu. Fajny i daje nowe możliwości w różnych dziedzinach.

Tagi: Stomil Olsztyn, Bez napinki, I liga, felieton


Komentarze

 1. 08.03.17 12:18 allenstein81

  Stadionu nie bedie tak szybko w Olsztynie, ale za to powstanie kolejna linia tramwajowa i pekajace szyny.

 2. 08.03.17 10:42 Piekarz/OKS

  sam fakt, że pan cokolwiek czyta jest budujący. A że nic pan z tego nie potrafi dowiedzieć się intersującego to tylko świadczy o powolnym cyklu przyswajania wiedzy...

 3. 08.03.17 09:44 Dyrektor OKS 1945

  nie wierzę co czytam nic z tego nie wynika nic ciekawego się nie dowiedziałem proszę pisać bardziej interesująco

 4. 08.03.17 08:32 baron

  Czyli dalej totalna amatorszczyzna i reanimacja trupa ...

 5. 08.03.17 07:31 Emilozo

  Nie znam treści całej prezentacji prezesa Borkowskiego.

 6. 07.03.17 22:37 radecki(S)

  Czy na tej konferencji będzie rozliczona akcja Milion Dla Stomilu.? I przedstawienie sytuacji klubu jak dług i ogóle rozwijanie się czy tylko te punkty co były podane w jednym wiadomościach.?

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!