Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

"Bez napinki": W PIĄTEK MA BYĆ PEŁEN STADION!

17.11.15 23:10   em   6  

Doczekaliśmy się komentarza prezesa Stomilu Olsztyn Mariusza Borkowskiego. Fajnie jakby udało się jeszcze dowiedzieć, czy rzeczywiście Rada Nadzorcza zrezygnowała. Wszystko przed nami.

Wyjaśnienie sytuacji należało się wszystkim kibicom, którzy przychodzą na stadion dopingować "Dumę Warmii". Zdaje sobie sprawę, że oficjalnie nic więcej nie dało się powiedzieć. Pewien obraz sytuacji mamy, każdy będzie go interpretował po swojemu, każdy ma prawo do swojej opinii.

Ja dalej będę się trzymał swojej teorii, że póki w klub nie zainwestuje ponownie firma pokroju "Galerii Warmińskiej", która zapewni finansowanie na rok-dwa, to w klubie cały czas będą pojawiały się takie kryzysowe sytuacje.

Mając zabezpieczony budżet, można wtedy budować siatkę mniejszych sponsorów - coś na styl "klubu stu".

Jestem także świadomy, że o takiego inwestora będzie bardzo ciężko. Mieszkamy w takim, a nie innym regionie. Jeżeli ktoś nie będzie miał interesu w Olsztynie, jeżeli miasto nie da zielonego światła dla teoretycznego inwestora, to kryzys w Stomilu będzie pojawiał się co zimę, albo i częściej.

Na forum kolejny raz pojawiła się dyskusja nad stworzeniem stowarzyszenia "socios". Kolejne pozytywne inicjatywy bardzo mile widziane. Tylko problem polega na tym, że pewnie nie ma komu tego pociągnąć dalej. Z doskoku, przy okazji, po godzinach - raczej ciężko będzie. Oczywiście nie zniechęcam, chętnie pomogę, kilka godzin w miesiącu pewnie wygospodaruje.

Teraz co kibice Stomilu mogą zrobić natychmiast, to w komplecie pojawić się na stadionie w meczu z GKS-em Bełchatów. Frekwencja na meczu z Miedzią Legnica mnie zdołowała. Żadne argumenty z Polsatem do mnie nie docierają. U nas zawsze musi być komplet!

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Mariusz Borkowski, Bez napinki, felieton


Komentarze

 1. 18.11.15 11:48 RealMadryt

  niestety nie ja jestem zawsze a teraz niestety tylko może na drugą połowę zdążę minimum 19.30 byłoby ok

 2. 18.11.15 06:10 Fanatyk_OKS

  Kto jest zawsze ten będzie i w piątek. Na dwa do zera było napisane że ta informacja nie jest potwierdzona.

 3. 18.11.15 01:31 Pruski

  Ponowię pytanie w tym artykule: czy ktoś kontaktował się z portalem 'dwadozera' w sprawie żrodła informacji o rezygnacji Rady?

 4. 18.11.15 00:38 parej

  A swoją drogą nie potrafimy zapełnić całej krytej w sobotę o 15 a mamy to zrobić w piątek o 18 gdzie ludzie jeszcze pracują? Juz nie wspomnę o fan klubach którzy muszą dojechać do Olsztyna... Będzie jeszcze gorzej niż z Miedzia przez ta debilna godzinę.

 5. 18.11.15 00:31 parej

  Pawlik, krzyczał tylko jeden pajac ale został szybko zgaszony.

 6. 17.11.15 23:54 Pawlik

  Ci co krzyczeli po meczu z S4 do piłkarzy "Na Budowę, Na Budowę " mogą zostać w domu.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!