Bez punktu, z bagażem dwóch bramek

Reszów - Stadion Resovii

23.10.10 15:56   zic   18

Chociaż liczyliśmy chociaż na jeden, piłkarzom OKS nie udało się zdobyć żadnego punktu w Rzeszowie z miejscową Resovią. OKS przegrał 0:2, obie bramki padły w drugiej połowie meczu.

Katem Olsztynian okazał się Dariusz Kantor, który wprowadzony dopiero na drugą połowę strzelił dwie bramki, pierwszą tuż po swoim wejściu i rozpoczęciu drugiej połowy, drugą - po kontrze gospodarzy w 76. minucie gry.

1. 25.10.10 10:49 marco

Kaczmarek jak masz honor to zrezygnuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak go nie masz to ja Ci powiem ....wypierd....j!!!!!!!!!

2. 24.10.10 22:40 tommy1976

i jeszcze jedno, jak Stomil chce się liczyć na koniec sezonu, to z ostatnich 3 meczów musi być 9 pkt, innego wyjścia nie ma, zresztą z takimi zespołami i tym bardziej że 2 z 3 meczów grają u siebie muszą wygrać nie ma h... we wsi

3. 24.10.10 22:32 tommy1976

a najgorsze jest to że taka Olimpia elbląg pooniła na wyjeździe solidny Nadarzyn 2:0 i jest coraz wyżej w tabeli, my gramy za tydzień z Nadarzynem i jestem bardzo ciekawy wyniku...

4. 24.10.10 20:46 rekinolo

A może zarząd przyjży się poczynaniom trenera i piłkarzy ? Wszyscy oni ponoszą winę za tak słabe wyniki. Ile mamy czekać na chwilę aby Stomil piął się w górę tabeli ? Jeszcze trochę to III liga nas zastanie. Już w poprzednim sezonie uciekliśmy spod stryczka ...

5. 23.10.10 21:17 marco

Zeby cos zmienic to trzeba jaja miec, a ten zarzad ich nie ma! Przeciez tu chodzi o wyniki a ich nie ma, a te gadanie z ładną grą to jakas propaganda! Kto to wymyslił, ze tak gadają, to jakas propaganda! Taki potencjał zeby nie wygrywał????? Kto ma jaja , niech to zmieni!

6. 23.10.10 20:54 Koda

za przeproszeniem wyjeb** tego TRENERA !! niech on wraca do domu

7. 23.10.10 19:56 pablo

Budziłek miał miej kasy , skład słabszy a po 14 kolejkach miał 20 punktów, wszyscy wtedy naczele z Panem redaktorem z GO wieszali psy na trenerze zarządzie i tp. Dziś Pan prezes prosi o cierpliwość a w tamtym czasie zmniejszył sponsorowanie dla klubu( aby przejąć go dla interesu) , a więc nie pieniądze a podejście do sportu do piłki a nie do czarowania , że sie jest wielkim zbawcą tego co było " złe" Panowie lepiej nie rób cie pozorów a jak chcecie uzdrowić piłkę olsztyńską to więcej serca w to bo jeden z prezesów tylko wkłada tam całe swoje serce i czas i uczciwie jest za piłką a nie za ugraniem jakiegoś interesy przy piłce. A stadion i tak wybuduje ktoś kto ma doświadczenie w budowie a nie mierny budowniczy jadący na dafie.

8. 23.10.10 16:48 Guto

Standard,początek meczu,połowy i brama w plecy.

9. 23.10.10 16:21 kubik

Szczerze to juz mi zygac sie chce jak slysze ze ladnie graja a przegrywaja przeciez jak my takich meczow nie bedziemy wygrywali to w 100% bedziemy w 3 lidze !!! Runda wiosenna bedzie jeszcze ciezsza wiec nie wiem jak to bedzie!!! Z ta gra to naprawde juz nie chce sie sledzic tego co sie dzieje same przegrane i porazki i mozna powiedziec ze zero wygranych !!

10. 23.10.10 16:08 rekinolo

No to pięknie.Chyba nie wyjdziemy z dołu tabeli. Zastanawiam się co jest przyczyną tak słabych wyników Stomilu. W końcu ładnie grają tylko co ? Macie jakieś pomysły ?

11. 21.10.10 20:45 Radziaa

Patrząc na wyniki Resovi u siebie to powinniśmy wygrać. Porażka z tą drużyną będzie dużym zaskoczeniem. Mam nadzieje że obrońcy nie po pełniom tych samych błędów co ze Stalówką.

12. 21.10.10 20:26 Wirus.

Tak się tabela układa, że gdyby się jeszcze postarali to może nawet coś jeszcze osiągniemy : Tylko teraz przydałby się komplet :) To przede wszystkim.

13. 21.10.10 19:36 Junior_Oks

komplecik powróci do Olsztyna !

14. 21.10.10 19:28 Spokojny_

ehh co jest z Edkiem, liczyłem ze wróci na mecz z Ruchem, a tu się zaraz okaże że zobaczymy go dopiero na rundę wiosenną :/

15. 21.10.10 19:23 Emilozo