Artykuł

Podopieczni placówki

Podopieczni placówki "Promyk" z Morąga z kibicami Stomilu Olsztyn, fot. Emil Marecki

"Biało-niebieskie Mikołajki", bo radość dzieci jest najważniejsza!

06.12.13 17:16   em   10  

Kibice Stomilu Olsztyn ze stowarzyszenia "Stomil Ponad Wszystko" zorganizowali dla ponad setki dzieciaków wyjątkowe Mikołajki, bo "biało-niebieskie"!

Przygotowania do akcji rozpoczęły się jeszcze w listopadzie. Kibice na początku wybrali dwie placówki, które 6 grudnia odwiedziliśmy. Następnie do czwartku trwała zbiórka maskotek, przyborów szkolnych oraz słodkości. Nie zabrakło także stomilowskich gadżetów. Wszystko to trafiło ostatecznie do jednego z mieszkań olsztyńskiego fanatyka. W czwartek do późnych godzin nocnych trwało rozdzielanie fantów na paczki, których ostatecznie przygotowano w liczbie 123 sztuk.

O godzinie 13:00 delegacja fanów Stomilu wspierana przez miejscowy FC odwiedziła podopiecznych placówki "Promyk" w Morągu. Godzinne spotkanie przebiegło w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Ze strony kibiców Stomilu padły zapewnienia dalszej współpracy z placówką opiekuńczą. Już na wiosnę wszyscy chętni przyjadą na ligowe spotkanie Stomilu w Olsztynie.

Radości nie kryła Jolanta Pilcek, dyrektor Domu dla Dzieci i Młodzieży "Promyk" w Morągu. - Państwa pomoc i okazane serce dla naszych dzieci ma dla nas ogromne znaczenie. Cieszymy się, że pozyskaliśmy w waszych osobach przyjaciół - mówiła na spotkaniu.

Podobnie wesoła atmosfera panowała w placówce "Arka" w Olsztynie. Dzieci nie mogły się doczekać "biało-niebieskiego" Mikołaja. Nie było szans, żeby lekko opóźnić spotkanie, żeby na miejsce dojechali fani Stomilu, którzy wracali z Morąga i utknęli w korku na Bałtyckiej.

Również i tutaj wszyscy chętni mogli liczyć na pamiątkowe zdjęcia na koniec spotkania. W Olsztynie kibiców wspomogło dwóch piłkarzy Stomilu: Piotr Skiba i Michał Leszczyński, którzy rozdali mnóstwo autografów. Podpisy rozdawali także... kibice Stomilu, którzy chętnie podpisywali się na koszulkach i plakatach. Radość dzieci dzisiejszego dnia była najważniejsza!

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice, stowarzyszenie "Stomil Ponad Wszystko", Olsztyn, Morąg, Piotr Skiba, Michał Leszczyński, Jolanta Pilcek


Komentarze

 1. 07.12.13 16:48 Kot

  Henio, nie pisz, że smuda=klub, bo tylko tego pana utwierdzasz w tym przekonaniu :)

 2. 07.12.13 16:06 Chmiel

  smuda a co byłeś na spotkaniu jak to było ustalone? sądzę , że nie więc jak nie wiesz to lepiej spytaj osoby , która była ze strony klubu i się nie ośmieszaj ustaleń było kilka , to ty udowodnij jak chcesz dowodów , że tak nie było . było spotkanie było ustalone co i za ile daje klub. ostatecznie wyszło , że klub dał 0. każdy sam wyciąga wnioski na ten temat i koniec tematu.

 3. 07.12.13 11:11 henio

  O proszę jednak zabolało i klub (czytaj SMUDA) się odezwał. PRAWDA BOLI!!!!!!!!!!!!!!!! STOMIL TO MY A NIE WY!!!!!!!!!

 4. 07.12.13 09:15 Piekarz/OKS

  Szacun za akcję dla organizatorów! SPW

 5. 06.12.13 22:16 smuda

  Co wy narzekacie ! Zrobiliście swietną akcję i ok, Klub robi swoje akcje jak widać i też jest OK. A jak już się pisze ,że klub miał dać a nie dał to trzeba udowodnić ,że to prawda - więc można zapytać, a dziś uszanujmy wszystkie akcje bo to sprzyja postrzeganiu Klubu.

 6. 06.12.13 19:56 henio

  Stomilowcy pokazali klasę i to się liczy :) Oby więcej akcji takich z naszej strony! Na klub nie ma co liczyć, tam każdy tylko o swojej dupie myśli... STOMIL TO MY A NIE WY! Wielkie dzięki dla Piotrka Skiby i Leszcza za to, że poświęcili swój czas i pomogli kibicom w tej akcji!!!!!! SZACUN!

 7. 06.12.13 19:53 grzegorz

  Klub dał dupy na całej linii. Sknerusy jeb... Szkoda o nich wspominać nawet. Zamiast wspomagać takie akcje to te prezesiny i inne dyrektory ani grosza nie dorzucily! WSTYD I HAŃBA!

 8. 06.12.13 18:43 BorsukPasym

  Niestety... W ostatniej chwili klub się rozmyślił i nie dał ani złotówki...

 9. 06.12.13 17:53 Kot

  Sympatyczna akcja. Mam takie pytanie: czy klub dołożył się do prezentów dla dzieciaków? Proszę o odpowiedź, o ile to nie tajemnica :)

 10. 06.12.13 17:44 Emilozo

  Pięknie!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!