Artykuł

Podopieczni placówki

Podopieczni placówki "Promyk" z Morąga z kibicami Stomilu Olsztyn, fot. Emil Marecki

"Biało-niebieskie Mikołajki", bo radość dzieci jest najważniejsza!

06.12.13 17:16   em   10  

Kibice Stomilu Olsztyn ze stowarzyszenia "Stomil Ponad Wszystko" zorganizowali dla ponad setki dzieciaków wyjątkowe Mikołajki, bo "biało-niebieskie"!

Przygotowania do akcji rozpoczęły się jeszcze w listopadzie. Kibice na początku wybrali dwie placówki, które 6 grudnia odwiedziliśmy. Następnie do czwartku trwała zbiórka maskotek, przyborów szkolnych oraz słodkości. Nie zabrakło także stomilowskich gadżetów. Wszystko to trafiło ostatecznie do jednego z mieszkań olsztyńskiego fanatyka. W czwartek do późnych godzin nocnych trwało rozdzielanie fantów na paczki, których ostatecznie przygotowano w liczbie 123 sztuk.

O godzinie 13:00 delegacja fanów Stomilu wspierana przez miejscowy FC odwiedziła podopiecznych placówki "Promyk" w Morągu. Godzinne spotkanie przebiegło w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Ze strony kibiców Stomilu padły zapewnienia dalszej współpracy z placówką opiekuńczą. Już na wiosnę wszyscy chętni przyjadą na ligowe spotkanie Stomilu w Olsztynie.

Radości nie kryła Jolanta Pilcek, dyrektor Domu dla Dzieci i Młodzieży "Promyk" w Morągu. - Państwa pomoc i okazane serce dla naszych dzieci ma dla nas ogromne znaczenie. Cieszymy się, że pozyskaliśmy w waszych osobach przyjaciół - mówiła na spotkaniu.

Podobnie wesoła atmosfera panowała w placówce "Arka" w Olsztynie. Dzieci nie mogły się doczekać "biało-niebieskiego" Mikołaja. Nie było szans, żeby lekko opóźnić spotkanie, żeby na miejsce dojechali fani Stomilu, którzy wracali z Morąga i utknęli w korku na Bałtyckiej.

Również i tutaj wszyscy chętni mogli liczyć na pamiątkowe zdjęcia na koniec spotkania. W Olsztynie kibiców wspomogło dwóch piłkarzy Stomilu: Piotr Skiba i Michał Leszczyński, którzy rozdali mnóstwo autografów. Podpisy rozdawali także... kibice Stomilu, którzy chętnie podpisywali się na koszulkach i plakatach. Radość dzieci dzisiejszego dnia była najważniejsza!

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice, stowarzyszenie "Stomil Ponad Wszystko", Olsztyn, Morąg, Piotr Skiba, Michał Leszczyński, Jolanta Pilcek


Komentarze

 1. 07.12.13 16:48 Kot

  Henio, nie pisz, że smuda=klub, bo tylko tego pana utwierdzasz w tym przekonaniu :)

 2. 07.12.13 16:06 Chmiel

  smuda a co byłeś na spotkaniu jak to było ustalone? sądzę , że nie więc jak nie wiesz to lepiej spytaj osoby , która była ze strony klubu i się nie ośmieszaj ustaleń było kilka , to ty udowodnij jak chcesz dowodów , że tak nie było . było spotkanie było ustalone co i za ile daje klub. ostatecznie wyszło , że klub dał 0. każdy sam wyciąga wnioski na ten temat i koniec tematu.

 3. 07.12.13 11:11 henio

  O proszę jednak zabolało i klub (czytaj SMUDA) się odezwał. PRAWDA BOLI!!!!!!!!!!!!!!!! STOMIL TO MY A NIE WY!!!!!!!!!

 4. 07.12.13 09:15 Piekarz/OKS

  Szacun za akcję dla organizatorów! SPW

 5. 06.12.13 22:16 smuda

  Co wy narzekacie ! Zrobiliście swietną akcję i ok, Klub robi swoje akcje jak widać i też jest OK. A jak już się pisze ,że klub miał dać a nie dał to trzeba udowodnić ,że to prawda - więc można zapytać, a dziś uszanujmy wszystkie akcje bo to sprzyja postrzeganiu Klubu.

 6. 06.12.13 19:56 henio

  Stomilowcy pokazali klasę i to się liczy :) Oby więcej akcji takich z naszej strony! Na klub nie ma co liczyć, tam każdy tylko o swojej dupie myśli... STOMIL TO MY A NIE WY! Wielkie dzięki dla Piotrka Skiby i Leszcza za to, że poświęcili swój czas i pomogli kibicom w tej akcji!!!!!! SZACUN!

 7. 06.12.13 19:53 grzegorz

  Klub dał dupy na całej linii. Sknerusy jeb... Szkoda o nich wspominać nawet. Zamiast wspomagać takie akcje to te prezesiny i inne dyrektory ani grosza nie dorzucily! WSTYD I HAŃBA!

 8. 06.12.13 18:43 BorsukPasym

  Niestety... W ostatniej chwili klub się rozmyślił i nie dał ani złotówki...

 9. 06.12.13 17:53 Kot

  Sympatyczna akcja. Mam takie pytanie: czy klub dołożył się do prezentów dla dzieciaków? Proszę o odpowiedź, o ile to nie tajemnica :)

 10. 06.12.13 17:44 Emilozo

  Pięknie!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!