Relacja z meczu Błękitni Pasym - Stomil II Olsztyn

2011/2012 - IV liga Pasym
Sportowa 1, 12-130 Pasym; Jana Pawła (stadion)
Błękitni Pasym 3:4 Stomil II Olsztyn
1:2
14' (k) Marcin Łukaszewski
68' Marcin Łukaszewski
75' (k) Marcin Łukaszewski
Bramki Kamil Bartosiewicz 10'
Piotr Łysiak 45'
Karol Żwir 49'
Piotr Wypniewski 90'
ż Sebastian Łukaszewski
ż Mateusz Różowicz
83' cz Sebastian Łukaszewski
90' cz Krzysztof Pilski
kartki Mateusz Sikorski cz 3'
Michał Leszczyński ż
Michał Miąsko ż
Bramki Błękitni Pasym: 12. Patryk Malanowski - 16. Damian Widuto (76, 13. Bartosz Nosowicz), 3. Mateusz Stalmach (57, 4. Krzysztof Pilski), 10. Maciej Magnuszewski, 19. Piotr Domżalski - 18. Paweł Pietrzak (46, 17. Damian Kruczyk), 6. Michał Rytelewski (55, 10. Jacek Łuczak), 11. Sebastian Łukaszewski, 9. Arkadiusz Foruś - 15. Mateusz Różowicz, 7. Marcin Łukaszewski.
Stomil II Olsztyn: 88. Michał Leszczyński - 87. Łukasz Buder, 6. Mateusz Sikorski, 8. Michał Miąsko (79, 24. Adrian Żukiewicz), 3. Wojciech Dziemidowicz - 9. Wojciech Dubis (64, 22. Jakub Krajewski), 14. Piotr Łysiak, 20. Kamil Bartosiewicz, 11. Piotr Wypniewski - 7. Karol Żwir, 13. Andrzej Mański (69, 21. Dawid Szymonowicz).
Szczegóły sędziował: Piotr Połoniewicz (Smolajny).

Mini-relacja:

90' - czerwona kartka dla Pilskiego, Wypniewski strzela na 4:3 i sędzia kończy mecz. Dobre widowisko za nami!

83' - gospodarze będą kończyli mecz także w dziesięciu. Drugą żółtą kartkę otrzymał Sebastian Łukaszewski i musiał opuścić boisko.

79' - Żukiewicz wchodzi w miejsce Miąsko.

75' - Michał Miąsko dotknął ręką piłkę w polu karnym i sędzia podyktował karnego, wykorzystał go pewnie Marcin Łukaszewski.

69' - kolejna zmiana w naszej drużynie - Szymonowicz wszedł w miejsce Mańskiego.

68' - Marcin Łukaszewski strzela na 2:3.

64' - Krajewski za Dubisa.

49' - GOOOL! Karol Żwir na 3:1.

46' - rozpoczęła się druga część meczu.

45' - koniec pierwszej połowy. "Biało-niebiescy" prowadzą 2:1.

45' - GOOOL! Stomil znowu obejmuje prowadzenie. Tym razem na listów strzelców wpisał się Piotr Łysiak, który pokonał bramkarza strzałem w okienko.

13' - Michał Leszczyński fauluje zawodnika gospodarzy, sędzia pokazuje mu żółtą kartkę i dyktuję rzut karny, który na gola zamienia Marcin Łukaszewski. W Pasymiu mamy 1:1.

10' - GOOOL! Dośrodkowanie Karola Żwira na bramkę zamienia Kamil Bartosiewicz.

3' - Mateusz Sikorski fauluje wychodzącego na wolne pole Mateusza Różowicza i otrzymuje czerwoną kartkę. "Biało-niebiescy" przez 87 minut będą grali osłabieni brakiem jednego zawodnika.

1' - spotkanie w Pasymiu rozpoczęte.

Przed meczem - W rezerwach dzisiaj szansę dostali Piotr Łysiak i Kamil Bartosiewicz na co dzień gracze pierwszej drużyny.

Przed meczem - W wyjściowym składzie drużyny gospodarzy czterech zawodników z przeszłością w olsztyńskim klubie - Marcin Łukaszewski, Damian Widuto, Mateusz Różowicz oraz Michał Rytelewski.

Przed meczem - Trener Michał Alancewicz w dniu dzisiejszym do gry desygnował następujących zawodników: 88. Michał Leszczyński - 87. Łukasz Buder, 6. Mateusz Sikorski, 8. Michał Miąsko, 3. Wojciech Dziemidowicz - 9. Wojciech Dubis, 14. Piotr Łysiak, 20. Kamil Bartosiewicz, 11. Piotr Wypniewski - 7. Karol Żwir, 13. Andrzej Mański.