Relacja z meczu Błękitni Pasym - Stomil II Olsztyn

godz. 16:00

Sportowa 1, 12-130 Pasym; Jana Pawła (stadion)
Błękitni Pasym 1:1 Stomil II Olsztyn
0:1
66' Mateusz Kędzierski Bramki Mateusz Jurczak 23'
kartki Grzegorz Żytkiewicz ż
Bramki Błękitni Pasym: 12. Patrycjusz Malanowski - 3. Piotr Młotkowski, 6. Kamil Opaliński, 7. Michał Nosowicz (76, 16. Piotr Mikołajewski), 9. Arkadiusz Foruś, 10. Sławomir Foruś, 11. Bartosz Nosowicz, 13. Mateusz Kędzierski, 14. Marcin Kruczyk (73, 19. Marcin Mikołajewski), 15. Patryk Staszewski (46, 18. Kamil Miłek), 17. Damian Kruczyk.
Stomil II Olsztyn: 82. Krystian Burzyński - 87. Łukasz Szumski (46, 12. Kacper Nawrocki), 23. Grzegorz Żytkiewicz, 4. Andrzej Niewulis, 18. Krzysztof Szaj (60, 15. Łukasz Kundo) - 19. Patryk Czokało, 27. Michał Wiśniewski (46, 14. Piotr Łysiak), 21. Bartłomiej Duda, 11. Michał Alancewicz, 9. Mateusz Synowiec - 31. Mateusz Jurczak.
Szczegóły sędziował: Marcin Żyłka (Dąbrówno).

W 57. minucie Arkadiusz Foruś (Błękitni) nie wykorzystał rzutu karnego (Krystian Burzyński obronił).

Piłkarze rezerw Stomilu Olsztyn zremisowali w meczu czwartej ligi z Błękitnymi Pasym 1:1 (1:0). Bramkę dla "biało-niebieskich" zdobył w 23. minucie Mateusz Jurczak.

Gospodarze do wyrównania doprowadzili w 66. minucie za sprawą Mateusza Kędzierskiego. Dziewięć minut wcześniej Arkadiusz Foruś nie wykorzystał rzutu karnego, Krystian Burzyński obronił.

W sobotę (4 maja) o godzinie 16:00 rozpocznie się spotkanie Stomilu II Olsztyn w czwartej lidze. "Biało-niebiescy" zagrają na wyjeździe z Błękitnymi Pasym.

Nasi dzisiejsi rywale zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 13 punktów.