Bolesna porażka w Płocku

Płock - 18 września 2010 r. godz. 18:00

19.09.10 10:17   kom, zic   9

2:2 do przerwy, 2:5 po ostatnim gwizdku sędziego. Po raz kolejny kibicom po meczu towarzyszy rozczarowanie.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 1. minucie meczu. Najpierw do bramki trafił Marcin Pacan, potem Piotr Karwan w 27. minucie. Jednak na te bramki odpowiadali piłkarze OKS, najpierw Łukasz Tumicz w 19., a potem ponownie w 35. minucie. Nieszczęście olsztynian zaczęło się w drugiej połowie. Tuż na jej początku na prowadzenie ponownie wyszła Wisła po bramce Mariusza Soleckiego. Niedługo później z boiska wyleciał za czerwoną kartkę Paweł Baranowski. Osłabioną obronę OKS dobiły jeszcze dwie bramki: 75. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Sołecki, a tuż przed końcowym gwizdkiem wynik na 5:2 ustalił Daniel Koczon.