Relacja z meczu Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn

I liga - 2015/2016 Koniec Bytów
Bytovia Bytów 1:1 Stomil Olsztyn
1:0
35' Chris Jastrzembski Bramki Dawid Szymonowicz 80'
Wełna
Bramki Bytovia Bytów: 87. Gerard Bieszczad - 3. Łukasz Wróbel, 5. Krzysztof Bąk, 2. Marek Opałacz - 25. Adrian Chomiuk (90, 20. Bartłomiej Poczobut), 16. Robert Mandrysz, 8. Chris Jastrzembski (79, 27. Dawid Kort), 9. Mariusz Kryszak, 6. Maciej Szewczyk - 11. Janusz Surdykowski, 10. Michał Jakóbowski (70, 14. Mateusz Klichowicz)
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 27. Tomasz Wełna (68, 12. Michał Trzeciakiewicz) - 9. Łukasz Suchocki, 7. Paweł Głowacki, 16. Dawid Szymonowicz, 10. Irakli Meschia (46, 22. Tsubasa Nishi), 4. Jarosław Ratajczak - 28. Tomasz Chałas (46, 88. Rafał Kujawa)
Szczegóły Sędzia: Paweł Pskit (Łódź)

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 09:46:39

113' W wyjściowej jedenastce Stomilu zagra dzisiaj Tomasz Chałas 1
95' Koniec meczu.
92' Żółtą kartką ukarany Klichowicz. 1538
91' Boisko opuszcza Adrian Chomiuk, w jego miejsce Bartłomiej Poczobut. 1538
90' 3 minut doliczone.
90' Stomil w ataku pozycyjnym, goście próbują z kontry. Minuta do końca regulaminowego czasu gry. 1
87' Rzut wolny z prawej strony boiska dla Stomilu. Dośrodkowanie, ale wybijają obrońcy. 1
84' Rzut rożny dla Stomilu, piłka w rękach bramkarza gospodarzy. 1
82' Żółtą kartką ukarany Łukasz Wróbel
80' Goooool! Szymonowicz! Po strzale wbiegającego Suchockiego piłka padła pod nogi strzelca bramki, który przełożył ją sobie na lepszą nogę i strzelił obok interweniującego bramkarza. 1
79' Boisko opuszcza Chris Jastrzembski, w jego miejsce Dawid Kort
78' Szymonowicz strzela sprzed pola karnego, na raty broni go Bieszczad. 1
76' Kujawa z główki po dośrodkowaniu Trzeciakiewicza, ale wprost w bramkarza... 1
74' Ponownie zamieszanie, tym razem Suchocki bliski uderzenia z bliskiej odległości. 1
72' Zamieszanie w polu karnym Bytovii, dwie próby strzału zablokowane przez obrońców. 1
71' Rzut rożny dla Stomilu 1
71' Dobry strzał Kujawy po dośrodkowaniu Bucholca, głową wybija obrońca. 1
70' Boisko opuszcza Michał Jakóbowski, w jego miejsce Mateusz Klichowicz 1538
69' Rzut rożny dla Stomilu, krótko rozegrany, dośrodkowanie Nishiego, piąstkuje Bieszczad. 1
69' Rykoszet po strzale Kujawy, będzie rożny. 1
68' Boisko opuszcza Tomasz Wełna, w jego miejsce Michał Trzeciakiewicz
67' Do wejścia przygotowuje się Trzeciakiewicz. 1
65' Zdecydowanie lepiej wygląda gra Stomilu w tej części spotkania. Zdecydowanie częściej jesteśmy pod bramką gospodarzy. 1
63' Rzut wolny na wysokości 20. metra, Ratajczak dośrodkowuje, ale Gerard Bieszczad piąstkuje. 1
63' Żółtą kartką ukarany Marek Opałacz 1538
58' Rzut rożny dla Stomilu, Kujawa z główki, wybijają obrońcy. 1
54' Wydawało się, że to Stomil posiada przewagę na początku tej części gry, jednak ciągle bez akcji pod bramką. 1
53' Mariusz Kryszak próbował strzału z prawej strony, piłka trafiła w słupek bramki Skiby. 1538
51' Żółtą kartką ukarany Janusz Surdykowski 1538
47' Boisko opuszcza Chałas, w jego miejsce Rafał Kujawa. 1
46' Podwójna zmiana w Stomilu. Boisko opuszcza Meschia, w jego miejsce Tsubasa Nishi. 1
46' Rozpoczynamy drugą połowę.
43' Janusz Surdykowski niecelnie strzela sprzed pola karnego. 1538
43' Piłka dwukrotnie przelatuje wzdłuż bramki Skiby, na szczęście nie sięgnął jej żaden z zawodników Bytovii. 1
41' Od momentu straty bramki Stomil bez pomysłu na grę, gospodarze w natarciu. 1
41' Wolny dla Bytowii z 30 metrów, główkuje Wróbel, minimalnie nad poprzeczką 1538
35' Bramka dla Bytovii. Meschia nieudolnie wybija piłkę, dopadł do niej zawodnik gospodarzy, a Jastrzembskiemu nie pozostało nic innego jak dołożyć nogę... 1538
34' Kontra Stomilu, dobrze się zapowiadała, jednak faul Meschii w ataku kończy akcję. 1538
31' Stomil dzisiaj z pięcioma obrońcami i dwoma defensywnymi pomocnikami ma problem ze stworzeniem akcji w ofensywie, większość akcji kończy się na 10 metrze przed bramką. 1538
27' Wróbel główkuje minimalnie obok słupka. 1538
27' Rzut rożny dla Bytovii. 1538
25' Wybita piłka po wrzutce z wolnego, będzie rożny dla gospodarzy. 1538
24' Tomasz Wełna ukarany żółtą kartką. 1
19' Źle wykonany rzut wolny przed polem karnym przez Stomil, kontra Bytovii, ale na posterunku SKiba. 1
16' Na spalonym Irakli Meschia 1
15' Dobrze zapowiadała się akcja gospodarzy, ale w ostatniej chwili Czarnecki zblokował Surdykowskiego 1538
14' Żółtą kartką ukarany zawodnik Bytovii, Robert Mandrysz 1538
13' ...i wybijają obrońcy.
12' Rzut rożny dla Stomilu 1
10' Rzut wolny dla gości z okolic 20. metra, Skiba wyłapuje piłkę. 1538
9' Żółtą kartką ukarany Łukasz Suchocki za faul przed polem karnym. 1
8' Trochę kopaniny na początku spotkania, bez sytuacji bramkowych w pierwszych minutach...
Gramy!
Gospodarze: 87. Gerard Bieszczad - 2. Marek Opałacz, 3. Łukasz Wróbel, 5. Krzysztof Bąk, 6. Maciej Szewczyk - 10. Michał Jakóbowski, 9. Mariusz Kryszak, 8. Chris Jastrzembski, 25. Adrian Chomiuk, 16. Robert Mandrysz - 11. Janusz Surdykowski 1538
Skład Stomilu na dzisiejsze spotkanie: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak, 3. Rafał Remisz - 7. Paweł Głowacki, 27. Tomasz Wełna, 10. Irakli Meschia, 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz - 28. Tomasz Chałas, 1