90' Koniec pierwszego w tym roku sparingu piłkarzy Stomilu Olsztyn. "Biało-niebiescy" pewnie wygrali z trzecioligowym Sokołem Ostróda 5:2. Dziękujemy za uwagę!
90' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL - PAWEŁ ŁUKASIK. 5:2 dla STOMILU!
85' Piłka po strzale Bzdęgi trafiła w słupek, do końca meczu pozostało dziesięć minut.
70' W polu karnym faulowany był Michał Miller, do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Bzdęga i pewnie pokonał bramkarza rywali.
70' GGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOLLLL - TOMASZ BZDĘGA! 4:2.

Tomasz Bzdęga, fot. Artur Szczepański

Bzdęga: Ciężko trenujemy

18.01.14 16:24   em   0

O komentarz po meczu Stomil Olsztyn - Sokół Ostróda poprosiliśmy Tomasz Bzdęgę, który w drugiej połowie strzelił bramkę z rzutu karnego.

- Najważniejsze, że wygraliśmy. Była to drużyna trzecioligowa, ale każde zwycięstwo cieszy. Ciężko trenujemy. Trochę nogi bolą. Pełni wigoru przygotowujemy się do kolejnych spotkań sparingowych. Dobrze, że dzisiaj nikomu się nic nie stało.

Tagi: Stomil Olsztyn, Tomasz Bzdęga, Sokół Ostróda, rozmowa, wypowiedź