Stomil przegrał z Jagiellonią, fot. Emil Marecki

CLJ: Porażka z Jagiellonią

01.05.15 14:04   mmks   0

Juniorzy Stomilu Olsztyn przegrali w meczu Centralnej Ligi Juniorów z Jagiellonią Białystok 0:1 (0:0). Białostoczanie zwycięskiego gola zdobyli po wątpliwym rzucie karnym w 82. minucie strzelonym przez Karola Buzuna, mimo że od 54. minuty grali w "dziesiątkę", bowiem czerwoną kartkę otrzymał Daniel Samluk.

Po meczu czerwonymi kartkami zostali ukarani dwaj zawodnicy "biało-niebieskich" Igor Kostrzewa i Cezary Sobolewski.

Stomil: Patryk Rodak - Adam Janas, Damian Zacheja, Igor Kostrzewa, Emil Brzozowski, Wojciech Żęgota, Dariusz Cekała, Cezary Sobolewski, Sebastian Całka (86 Jakub Kostrzewa), Rafał Witkowski (71 Kamil Stankiewicz), Patryk Rosoliński.

Tagi: Stomil Olsztyn - juniorzy, Centralna Liga Juniorów, Jagiellonia Białystok