90+5' Koniec meczu.
90+4' Ville Salmikivi uderzył tuż obok słupka.
90+2' Kaczmarek fauluje Tanczyka.
90+2' Gospodarze cały czas w ataku... Póki co Stomil się umiejętnie broni.
90' Sędzia dolicza 4 minuty do drugiej połowy.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Grudziądz - stadion Olimpii, 27 sierpnia 2017 r., godz. 17

Cenny remis w Grudziądzu

27.08.17 18:54   mmks   17

Stomil Olsztyn zremisował w wyjazdowym meczu I ligi z Olimpią Grudziądz 1:1 (1:1). Jedynego gola dla "biało-niebieskich" zdobył z rzutu karnego Grzegorz Lech.

W 13. minucie Marcin Kaczmarek zagrał piłkę z rzutu rożnego w pole karne, tam najwyżej wyskoczył Wołodymyr Kowal i zdobył gola dla gospodarzy. Olsztynianie doprowadzili do wyrównania siedem minut później. Grzegorz Lech pewnie wykorzystał rzut karny, który został podyktowany za faul na nim przez Matica Žitko.

Od 59. minuty olsztynianie grali w osłabieniu bowiem czerwoną kartkę, za drugą żółtą, zobaczył Daniel Mikołajewski. Chwilę później gospodarze mieli rzut karny, jednak futbolówka uderzona przez Kaczmarka poleciała nad bramką strzeżoną przez Michała Leszczyńskiego.

Do końca spotkania przewagę posiadali piłkarze Olimpii, jednak nie potrafili tego udokumentować.

Kolejne spotkanie Stomil Olsztyn rozegra 2 września (sobota) z Górnikiem Łęczna. Początek meczu o godz. 19.

Tagi: Stomil Olsztyn, Olimpia Grudziądz, I liga, Grzegorz Lech, Daniel Mikołajewski, Grudziądz

1. 28.08.17 10:13 momo2525

a ja dorzucę łyżkę dziegciu do tych zachwytów chodzi mi mianowicie o naszego trenera który wiedząc że młody ma żółtą kartkę powinien wcześniej zareagować i go zmienić! Dotyczy to nie tylko tego meczu ale również tego w którym Biedrzycki wyleciał!!Starzy wyjadacze wiedzą jak się ustawić pod młodego żeby ten go pacnął w twarz i kartka gotowa!! Trenerze Asensky troche przewidywalności by się zdało!!!

2. 28.08.17 09:21 chodi

Wielkie brawa za pkt , biorąc pod uwagę fakt grania w 10. Myślę że Asensky patrzy na błędy poprzednika i nie pozwoli na stracenie kasy w ostatnich kolejkach , mam na myśli oczywiście system ProJunior. Co do zespołu to skoro nabrał jakosci to powinno być teraz tylko lepiej. AVE STOMIL!

3. 28.08.17 08:52 maniek86

W Pro Junior do tej kolejki byliśmy na 3 miejscu. Po tym meczu najprawdopodobniej wskoczymy na 2 bo już Ruch Chorzów tak nie punktuje. Jeden z kibiców z TT liczy punkty i robi mega robotę.

4. 28.08.17 08:42 krzyżak

Mariusz, punkty nie są zsumowane, ale wchodząc na konkretne drużyny widac jak punktuja zawodnicy. I w tym sezonie wydaje się, że walka będzie ostra w tej rywalizacji. Łęczna, Chorzów mają juz sporo punktów. I kilka innych druzyn też. Chojniczanka słabiutko stoi. A My będziemy w połowie stawki chyba. Tak pobieżnie sprawdzałem.

5. 28.08.17 07:17 LUFC

@rasputin - pare znajomych mordek w Grudziadzu siw widzialo. Gra naszych rzeczywiscie bardzo solidna. Szczegolnie szkoda niewykorzystanych szans w pierwszej polowie. Sędzia Stevie Wonder

6. 28.08.17 03:23 dzbs

Panie Rasputin jak to mówi stare polskie przysłowie..... Dla chcącego nic trudnego

7. 27.08.17 22:29 mariusz 1981

Czy ktoś wie jak stoimy w pro junior bo na łączy nas piłka nie ma rankingu za ten sezon

8. 27.08.17 22:19 rasputin

To ktoś był z Olsztyna (poza Emilem i Kyniem) w Grudziądzu, że tak piejecie z zachwytu?

9. 27.08.17 21:57 jacekoks

Szkoda czerwonej kartki( z rękawa). Do przerwy mogliśmy załatwić sprawę ( słupek, setka Siemaszko) .Po przerwie pozostała walka w 10tkę i za to wielkie brawa. Karankiewicz,Marcel,Lechu,Leszczu -SZACUN. Brawo drużyna

10. 27.08.17 21:51 fysiek

BRAWO STOMIL,!!!!

11. 27.08.17 21:49 kilabez

Zapomniałem dodać że najbardziej negatywną postacią spotkania był drukarz. Karny dla Olimpii z dupy, czerwona kartka z rękawa po faulu którego nie było. Gdyby nie wydruk Stomil dzisiaj było stać na pewne zwycięstwo!!

12. 27.08.17 21:46 kilabez

Gra naszych piłkarzy naprawdę fajna. Dużo biegali rozbijali olimpie w środku pola, Marcel kolejne zawody na bardzo duży plus Tanczyk dużo wniósł po zmianie. Cała drużyna zasługuje dziś na słowa uznania! Z taką grą nikogo nie powinniśmy się obawiać! Oby tak dalej!

13. 27.08.17 19:26 Millord

BRAWO !!! Ołówki całe :)

14. 27.08.17 19:25 tedefon 1982

Cenny 1 punkt na ciężkim terenie, nie ma co sie oszukiwać

15. 27.08.17 19:25 dzbs

Brawo! Remis cenny ale bardziej cieszy gra chłopaków którą wygląda dużo lepiej. Nie poddali się, walczyli do końca, mogli wygrać;) Taki Stomil chcemy oglądać! Trenerze brawo za ustawienie Marcela. Większy z niego pożytek w pomocy niż w obronie. A i na koniec.... Zawsze i wszędzie Olimpia j.....a będzie !!!!! ;)

16. 27.08.17 19:18 Brajan

porażka juz na wyjezdzie byla ( nie jedna...) remis tez... czyli teraz na kolejnym wyjezdzie 3 punkty wracaja do Olsztyna? :D

17. 27.08.17 19:13 fan stomilu 1