Relacja z meczu Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn

Chojniczanka Chojnice 3:0 Stomil Olsztyn
Wiktor Biedrzycki ż
Adrian Karankiewicz ż
Paweł Baranowski ż
Wiktor Biedrzycki 86' cz
Bramki Chojniczanka Chojnice: 84. Radosław Janukiewicz - 25. Wojciech Lisowski, 4. Piotr Kieruzel, 15. Tomasz Boczek, 6. Przemysław Pietruszka - 13. Krzysztof Drzazga (74, 7. Rafał Grzelak), 5. Paweł Zawistowski, 14. Krzysztof Danielewicz (59, 20. Oskar Paprzycki), 21. Emil Drozdowicz, 45. Adam Ryczkowski (63, 8. Jakub Bąk) - 17. Tomasz Mikołajczak.
Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 18. Janusz Bucholc, 23. Paweł Baranowski, 44. Adrian Karankiewicz, 3. Marcel Ziemann - 29. Tomasz Zając (46, 20. Wojciech Dziemidowicz), 97. Wiktor Biedrzycki, 14. Daniel Mikołajewski (46, 9. Artur Siemaszko), 5. Grzegorz Lech, 34. Wołodymyr Tanczyk - 33. Paweł Abbott (64, 22. Tomasz Zahorski).
Szczegóły sędziował: Mariusz Korpalski (Toruń).
widzów: 1600.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 22:50:39

94' Koniec meczu.
87' Druga żółta kartka dla Biedrzyckiego. Stomil będzie kończył w 10. 1
79' Trzecia bramka gospodarzy - Jakub Bąk 1359
73' Druga bramka dla Chojniczanki... ponownie Emil Drozdowicz. 1359
70' Rzut wolny dla Chojniczanki, groźny, ale niecelny strzał na bramkę.
69' Żółtą kartką ukarany Paweł Baranowski 1
64' Boisko opuszcza Paweł Abbott, w jego miejsce Tomasz Zahorski 1
63' Boisko opuszcza Adam Ryczkowski, w jego miejsce Jakub Bąk 1359
62' Rzut rożny dla Stomilu, dośrodkowanie, wymiana kilku podań, ale wypychają Stomil z okolic pola karnego obrońcy gospodarzy. 1
62' Siemaszko w pole karne do Abotta, ten w trudnej sytuacji nie zdołał cysto uderzyć. 1
60' Boisko opuszcza Krzysztof Danielewicz, w jego miejsce Oskar Paprzycki 1359
57' Zatrzymana kontra Stomilu, Adam Ryczkowski ukarany żółtą kartką. 1359
56' Drugi rzut rożny dla gospodarzy pod rząd, ponownie wybijamy. 1359
46' Wzmocnienie olsztyńskiej ofensywny, w miejsce Daniela Mikołajewskiego pojawił się Artur Siemaszko, Tomasza Zająca zmienił Wojciech Dziemidowicz 1
46' Gramy! 1359
45' Koniec pierwszej połowy. Stomil po 45 minutach przegrywa 0:1.
44' Żółtą kartką ukarany Adrian Karankiewicz 1
35' Kontra gospodarzy, broni Leszczyński pierwszy strzał, jednak przy dobitce Drozdowicza już bezsilny. 1359
30' Marcel Ziemann w polu karnym, zamiast dośrodkowania wybrał strzał na bramkę i trafił w poprzeczkę! 1
27' Rzut rożny dla Stomilu, dośrodkowanie, ale żadnego zagrożenia po nim nie będzie. 1
25' Rzut rożny dla gospodarzy 1359
20' Żółtą kartką ukarany Wiktor Biedrzycki 1
17' Żółtą kartką ukarany Marcel Ziemann 1
16' Rzut rożny dla Chojniczanki, kolejny raz bez błędu nasza obrona. 1359
9' Dośrodkowanie w pole karne do Tańczyka, nie udało się jednak czysto uderzyć w piłkę, która opuściła plac gry. 1
7' Kolejny rzut rożny, próba uderzenia, piłka poza linią. Rozpocznie Leszczyński 1359
3' Rzut rożny dla gospodarzy 1359
2' Pierwsza sytuacja pod bramką gospodarzy, zakończona celnym strzałem. 1
1' Rozpoczynamy wyjazdowe spotkanie z Chojniczanką Chojnice. 1
Chojniczanka: 84. Radosław Janukiewicz - 25. Wojciech Lisowski, 4. Piotr Kieruzel, 15. Tomasz Boczek, 6. Przemysław Pietruszka - 13. Krzysztof Drzazga, 5. Paweł Zawistowski, 14. Krzysztof Danielewicz, 21. Emil Drozdowicz, 45. Adam Ryczkowski - 17. Tomasz Mikołajczak 1359
Niecała godzina do rozpoczęcia spotkania w Chojnicach. Skład Stomilu: 13. Michał Leszczyński - 18. Janusz Bucholc, 23. Paweł Baranowski, 44. Adrian Karankiewicz, 3. Marcel Ziemann - 29. Tomasz Zając, 97. Wiktor Biedrzycki, 14. Daniel Mikołajewski, 5. Grzegorz Lech, 34. Wołodymyr Tanczyk - 33. Paweł Abbott 1