Relacja z meczu Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn

Chrobry Głogów 3:0 Stomil Olsztyn
1:0
31' Mateusz Machaj
57' Karol Danielak
71' Łukasz Szczepaniak
ż Bartosz Kwiecień
ż Sebastian Bonecki
ż Mateusz Machaj
Bramki Chrobry Głogów: 27. Karol Szymański - 18. Michał Ilków-Gołąb, 42. Seweryn Michalski, 3. Michał Michalec, 26. Kamil Szubertowski - 23. Dominik Kościelniak (46, 8. Karol Danielak), 99. Bartosz Kwiecień (78, 29. Maksymilian Rozwandowicz), 7. Sebastian Bonecki, 89. Mateusz Machaj (70, 9. Bartosz Machaj), 2. Łukasz Szczepaniak - 11. Paweł Wojciechowski.
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann (74, 2. Wojciech Dziemidowicz), 6. Piotr Klepczarek, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak - 14. Tsubasa Nishi, 93. Igor Biedrzycki (66, 97. Wiktor Biedrzycki), 5. Grzegorz Lech, 88. Rafał Kujawa, 23. Patryk Kun - 10. Krzysztof Szewczyk (66, 11. Karol Żwir).
Szczegóły sędziował: Paweł Pskit (Łódź).
widzów: 550.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 08:50:34

92' Koniec meczu. Kompromitacja Stomilu w Głogowie.
88' Kun z rzutu wolnego prosto w bramkarza. 1
75' Boisko opuszcza Marcel Ziemann, w jego miejsce Wojciech Dziemidowicz.
73' Kuriozalny gol dla Chrobrego. Poszło dośrodkowanie w pole karny. Do piłki wyskoczył Piotra Skiba. Piłka przeleciała mu przez ręce, przez nogi, i do pustej bramki strzelił Szczepaniak. 1599
71' Gospodarze prowadzą 3:0. 1599
67' Boisko opuszcza Krzysztof Szewczyk, w jego miejsce pojawił się Karol Żwir. 1
67' Boisko opuszcza Igor Biedrzycki, w jego miejsce pojawił się brat Wiktor Biedrzycki. 1
61' Stomil załamany... Chrobry mógł prowadzić już 3:0. 1599
57' Danielak strzela bramkę na 2:0 dla Chrobrego Głogów. 1599
56' Skiba broni i nie przegrywamy 0:2. Uff. 1599
48' Rafał Kujawa miał świetną sytuację, ale niestety nadal przegrywamy. 1
46' Początek drugiej połowy. 1
45' Koniec pierwszej połowy. Stomil przegrywa 0:1 w Głogowie z Chrobrym.
44' Rzut rożny dla Stomilu i od bramki zaczynają gospodarze. 1
43' Niecelny strzał zawodnika gospodarzy, a Stomil nadal nie może przedostać się pod bramkę przeciwnika. 1599
41' Stomil nie ma pomysłu na stworzenie sobie sytuacji bramkowej. 1
31' Błąd jednego z obrońców Stomilu i Chrobry Głogów prowadzi 1:0. Mateusz Machaj. 1599
26' Patryk Kun z rzutu wolnego mógł pokonać bramkarza gospodarzy, ale cudem jakoś to obronił. 1
19' Przewaga drużyny gospodarzy.
16' Żółtą kartką ukarany Bartosz Kwiecień z Chrobrego Głogów. 1599
16' Dzisiaj w Głogowie z redakcji tylko fotoreporter, dlatego relacja na żywo mocno okrojona.
15' Kontra gości, ale Arkadiusz Czarnecki wyjaśnia sytuację. 1599
10' Po pierwszych dziesięciu minutach bez goli w Głogowie.
3' Niestety nie było minuty poświęconej Bogdanowi Rudnickiemu, który zmarł 4 dni temu. Miejmy nadzieję, że kibice w Olsztynie podczas meczu z Chojniczanką uczczą pamięć byłego działacza Stomilu.
1' Gramy! 1599
W Głogowie mało osób na stadionie, cały czas pada deszcz.
Za żółte kartki pauzuje Łukasz Jegliński, a kontuzjowani są: Tomasz Wełnicki, Tomasz Zahorski oraz Paweł Głowacki.
Ławka rezerwowych: Michał Leszczyński, Wojciech Dziemidowicz, Karol Żwir, Michał Trzeciakiewicz, Wiktor Biedrzycki, Bartosz Bartkowski.
Skład Stomilu: 82. Piotr Skiba - 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 87. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak, - 23. Patryk Kun, 93. Igor Biedrzycki, 5. Grzegorz Lech, 88. Rafał Kujawa, 14. Tsubasa Nishi - 10. Krzysztof Szewczyk.
Witamy, za niespełna godzinę Stomil Olsztyn rozpocznie mecz wyjazdowy z Chrobrym Głogów.