Relacja z meczu Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn

I liga - 2015/2016 Koniec Głogów
Chrobry Głogów 3:0 Stomil Olsztyn
1:0
11' Michał Michalec
75' Paweł Wojciechowski
90' (k) Maciej Górski
ż Kevin Lafrance kartki Łukasz Jegliński ż
Rafał Kujawa ż
Bramki Chrobry Głogów: 12. Sławomir Janicki - 16. Michał Ilków-Gołąb, 13. Kevin Lafrance, 3. Michał Michalec, 22. Adam Samiec - 9. Bartosz Machaj (46, 11. Paweł Wojciechowski), 25. Szymon Drewniak, 2. Łukasz Szczepaniak (82, 36. Wołodymyr Hudyma), 89. Mateusz Machaj (73, 10. Marcel Gąsior), 23. Dominik Kościelniak - 18. Maciej Górski.
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 20. Piotr Klepczarek, 3. Rafał Remisz, 27. Tomasz Wełna - 11. Karol Żwir (76, 6. Bartosz Bartkowski), 5. Grzegorz Lech, 12. Michał Trzeciakiewicz (62, 21. Łukasz Jegliński), 22. Tsubasa Nishi, 8. Piotr Głowacki (62, 9. Łukasz Suchocki) - 88. Rafał Kujawa.
Szczegóły sędziował: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
widzów: 912.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 04:04:36

95' Koniec meczu.
91' Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.
91' Maciej Górski i 3:0. 1599
90' Rzut karny dla Chrobrego. Fauluje Klepczarek. 1599
88' Rzut rożny dla gospodarzy. Lafrance po ziemi, łapie Skiba. 1599
86' Nie poprzeczka, a tym razem słupek obity po strzale Chrobrego... 1599
82' Boisko opuszcza Michał Michalec, w jego miejsce Wołodymyr Hudyma 1599
77' Żółtą kartką ukarany Rafał Kujawa 1
76' Na 2:0 podwyższa Paweł Wojciechowski. 1599
74' Boisko opuszcza Karol Żwir, w jego miejsce Bartosz Bartkowski 1
74' Skiba broni dobry strzał gospodarzy 1599
74' Boisko opuszcza Mateusz Machaj, w jego miejsce Marcel Gąsior 1599
73' Suchocki sprzed pola karnego i z kłopotami broni Janicki. 1
71' Będzie rzut wolny z okolicy 20 metra. 1599
71' Żółtą kartką ukarany Jegliński 1
65' Rzut rożny dla Chrobrego, niecelny strzał Szczepaniaka 1599
64' Żółtą kartką ukarany zawodnik gospodarzy, Kevin Lafrance 1599
62' Boisko opuszcza także Trzeciakiewicz, w jego miejsce Łukasz Jegliński 1
62' Boisko opuszcza Piotr Głowacki, w jego miejsce Łukasz Suchocki. 1
58' Drugi raz poprzeczka ratuje Stomil od utraty bramki, tym razem po strzale z dalszej odległości. 1599
52' Strzał Głowackiego z ostrego kąta, niecelnie. 1
48' Chwila przerwy w grze, na boisko poleciały race.
46' Rozpoczynamy drugą połowę.
43' Rzut rożny dla gospodarzy, poprawione dośrodkowanie, piłka w rękach Skiby. 1599
32' Okres odważniejszej gry Stomilu i/lub słabszej gry gospodarzy, ale niewiele z tej przewagi wynika. 1
28' Rzut rożny dla gości. Fauluje Trzeciakiewicz, od pola karnego zacznie Chrobry. 1
28' I ponownie Kujawa, groźny strzał, ale tylko rzut rożny. 1
28' Kujawa na dobrej pozycji do strzału, ale jego próba zablokowana. 1
25' Strzał Kujawy głową, ale ze spokojem łapie Janicki. 1
22' Faul w ataku, piłkę wybije Skiba. 1599
22' Rzut rożny dla drużyny z Głogowa 1599
17' Rzut rożny dla Stomilu, ale zablokowane dośrodkowanie. Tylko rzut z autu. 1
15' Ilków-Gołąb z szesnastu metrów w poprzeczkę, mało brakowało! 1599
12' I gol, bezpośrednio po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Michał Michalec głową pokonuje Skibę. 1599
12' Drugi rzut rożny dla Chrobrego... 1599
11' Rzut wolny dla Stomilu, dośrodkowanie, wybicie i akcja zakończona strzałem Grzegorza Leha, ale zbyt słabym, aby zaskoczyć bramkarza gospodarzy. 1
10' Na ławce Stomilu zasiedli Leszczyński, Ratajczak, Bartkowski, Suchocki i Jegliński. 1
9' Chrobry: 12. Sławomir Janicki - 16. Michał Ilków-Gołąb, 13. Kevin Lafrance, 3. Michał Michalec, 22. Adam Samiec - 9. Bartosz Machaj, 89. Mateusz Machaj, 25. Szymon Drewniak, 2. Łukasz Szczepaniak, 23. Dominik Kościelniak - 18. Maciej Górski 1599
6' Stomil rozpoczął w zestawieniu: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 20. Piotr Klepczarek, 3. Rafał Remisz, 27. Tomasz Wełna - 8. Piotr Głowacki, 12. Michał Trzeciakiewicz, 5. Grzegorz Lech, 20. Tsubasa Nishi - 88. Rafał Kujawa, 11. Karol Żwir 1