Relacja z meczu Dolcan Ząbki - Stomil Olsztyn

I liga - 2015/2016 Koniec Stadion Dolcan Ząbki
Dolcan Ząbki 1:0 Stomil Olsztyn
0:0
83' Antonio Calderón Bramki
Bramki Dolcan Ząbki: 12. Mateusz Kryczka - 9. Paweł Tarnowski, 6. Piotr Klepczarek, 27. Szymon Sawala, 21. Piotr Petasz - 11. Damian Kądzior (83, 14. Damian Jakubik), 8. Igor Sapała, 20. Bartosz Osoliński, 3. Daniel Feruga (89, 5. Mateusz Wieteska), 24. Damian Świerblewski - 10. Daniel Gołębiewski (59, 15. Antonio Calderón)
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak - 11. Karol Żwir (71, 8. Piotr Głowacki), 16. Dawid Szymonowicz, 7. Paweł Głowacki (85, 28. Tomasz Chałas), 22. Tsubasa Nishi (62, 10. Irakli Meschia), 5. Grzegorz Lech - 88. Rafał Kujawa
Szczegóły Sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 14:37:15

94' Koniec meczu. Przegrywamy w Pruszkowie.
93' Bucholc dośrodkowuje w pole karne, wybijają obrońcy na aut. 1599
91' Trzy minuty potrwa jeszcze to spotkanie.
89' Boisko opuszcza Feruga, w jego miejsce Mateusz Wieteska 1
88' ...od bramki zacznie Skiba. 1599
88' Rzut rożny dla Dolcanu. 1
87' Rzut rożny dla Stomilu. 1599
87' Wolny z prawej strony dla Stomilu, po strzele Głowackiego Kryczka na rzut rożny 1599
86' Boisko opuszcza Paweł Głowacki, w jego miejsce Tomasz Chałas 1599
85' Stomil rzuca się do odrabiania strat.
84' Boisko opuszcza Kądzior, w jego miejsce Jakubik
83' Niestety, gol dla gospodarzy, Calderón.
82' Kilka minut przewagi Stomilu, ponownie próbował strzelać Głowacki, jednak zablokowany.
81' Zbyt mocne dośrodkowanie, zacznie Kryczka od bramki.
81' Rzut rożny dla Stomilu.
81' Końcówkami palców Kryczka wybija strzał Głowackiego. Piłka na rzut rożny.
79' Piotr Głowacki uderza wprost w bramkarza po doskonałym podaniu od Kujawy.
78' Świerblewski na spalonym.
76' Po zamieszaniu piłka poza boiskiem, zacznie od bramki Dolcan.
76' Rzut rożny dla Stomilu, Meschia.
75' Trzech na dwóch, Kujawa niecelnie zagrywa do Lecha. Tylko rzut rożny.
72' Dośrodkowanie Meschii, Lech z woleja ponad bramką.
72' Feruga z bliska, nie trafia głową w bramkę.
71' Boisko opuszcza Żwir, w jego miejsce Piotr Głowacki
71' Meschia wywalczył piłkę i natychmiast próbował przelobować wysuniętego bramkarza, jednak nad bramką.
69' Rafał Kujawa przebił się w pole karne, dogrywa wzdłuż bramki, nie dopadł do niej Żwir...
68' Aktywny w odbiorze Meschia, zmusza obrońców do wybicia piłki na aut.
67' Stuprocentowa sytuacja gospodarzy, w polu karnym zamiast strzelać Calderón i Świerblewski wymieniali podania i zażegnana sytuacja.
62' Boisko opuszcza Nishi, w jego miejsce Irakli Meschia
61' Tarnowski opatrywany poza boiskiem.
61' Paweł Tarnowski na spalonym, a miał przed sobą tylko Skibę.
59' Boisko opuszcza Daniel Gołębiewski, w jego miejsce Antonio Calderón
57' Rzut rożny dla gospodarzy. Bartosz Osoliński z 25 metrów wysoooooko ponad bramką.
55' Piłka uderza w słupek bramki Stomilu, ale wcześniej odgwizdany spalony.
54' Rzut wolny z ponad 30. metrów, dośrodkowanie Ferugi, łapie Skiba.
53' Lech uderza na bramkę, z problemami i na raty, broni Kryczka.
52' Rzut rożny dla Dolcanu, do piłki doszedł Sawala, ale uderza niecelnie.
49' Piotr Petasz z daleka i daleko obok bramki.
45' Rozpoczynamy drugą połowę.
45' Kujawa sam na sam z bramkarzem, po błędzie obrońców, ale strzela wprost w bramkarza!
42' Kolejny strzał Kądziora sprzed pola karnego, minimalnie niecelnie.
41' Rzut rożny dla Dolcanu.
41' Bardzo dobry strzał Kądziora z 16 metra, Skiba z trudem na rzut rożny.
40' Ratajczak wywalczył piłkę, zagrał do Lecha, Kryczka wypuszcza piłkę z rąk, wybijają obrońcy...
35' Kontra Dolcanu lewą stroną, wrzutka, Świerblewski zablokowany przez Remisza.
34' Rzut rożny dla gospodarzy, faulowany Skiba.
33' Kądzior strzelał z 18 metrów, piąstkuje Skiba, Bucholc na róg.
31' Rozegranie przed pole karne, z 16 metrów strzelał Kądzior, odbitą piłkę od obrońców dobijał Sapała, ale niecelnie.
30' Rzut rożny dla Dolcanu.
29' Rajd Kujawy prawą stroną, wszedł do środka i lewą stroną uderza za wysoko, a mógł zgrywać do Lecha.
28' Rzut rożny dla gospodarzy z lewej strony. Wybija Lech.
26' "Piłka nożna dla kibiców" rozlega się z sektora gości, nasi kibice rozpoczynają doping.
24' Strzał Ferugi z 20 metrów w rękach Skiby.
23' Kądzior wrzuca w pole karne, nie doszedł do tej piłki Gołębiewski, a ta minęła bramkę.
22' Lech w ostatnich minutach na lewej stronie, a w środku parę z Kujawą tworzy Nishi.
22' Lech wyszedł lewą stroną, próbował centrować w pole karne,a le nie było nikogo.
19' Ratajczak minął Tarnowskiego, wpadł w pole karne i uderzył, ale mocno niecelnie.
17' Gołębiewski wychodził na czystą sytuację, między dwóch obrońców, ale w ostatniej chwili odskoczyła piłka i padła łupem Skiby.
16' Trzy auty na wysokości pola karnego gospodarzy, wrzutka Ratajczaka, ale wbijają obrońcy.
15' Dolcan cały czas próbuje atakować prawą stroną, ale skutecznie rozbijamy ataki. My z kolei próbujemy grać dalekie piłki za wysoko ustawionych obrońców gospodarzy.
9' Kujawa wyszedł przed obrońców na 30. metrze po podaniu Tsubasy, ale górą Kryczka - wybija na aut.
7' Chwilowa przewaga Dolcanu, który próbuje rozgrywać w środku pola, ale póki co solidnie nasza obrona.
6' Pierwsza próba strzału, Damian Kądzior, ale piłka odbita od obrońcy wpada w ręce Skiby.
4' Początek to gra w środku pola, gospodarze próbują długimi podaniami, u nas w środku aktywnie Grzegorz Lech.
2' Na stadionie garstka kibiców, trybuna gości dopiero zaczyna się zapełniać.
1' Gramy!
Wąska ławka Stomilu w dzisiejszym meczu: Dawid Mieczkowski, Piotr Głowacki, Irakli Meschia i Tomasz Chałas
Dolcan: 12. Mateusz Kryczka - 21. Piotr Petasz, 6. Piotr Klepczarek, 27. Szymon Sawala, 9. Paweł Tarnowski - 24. Damian Świerblewski, 8. Igor Sapała, 11. Damian Kądzior, 3. Daniel Feruga, 20. Bartosz Osoliński - 10. Daniel Gołębiewski
Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak - 16. Dawid Szymonowicz, 7. Paweł Głowacki, 11. Karol Żwir, 5. Grzegorz Lech, 20. Tsubasa Nishi - 88. Rafał Kujawa
No to zaczynamy relację. Za chwilę podamy składy.