95' Koniec meczu. Bez punktów w Ostródzie.
87' Boisko opuszcza Żwir, w jego miejsce Piotr Wypniewski
84' Trzecia bramka dla gości. Michał Bajdur dobija strzał Piesia.
81' Rzut wolny dla Stomilu z dobrej odległości przed polem karnym.
72' Słupek chroni Stomil przed stratą bramki..

Stomil Olsztyn przegrał z Dolcanem Ząbki, fot. Łukasz Kozłowski

Ostróda

Dolcan lepszy w Ostródzie

23.05.15 18:49   zic   5

Drugi mecz z rzędu w I lidze przegrywają podopieczni trenera Mirosława Jabłońskiego. Tym razem, na stadionie w Ostródzie, przegrali z Dolcanem Ząbki 1:3, pomimo że prowadzili 1:0.

Obie drużyny zagrały otwarty futbol, ale pierwsze bramki zobaczyliśmy dopiero w drugiej połowie. Wynik meczu otworzył w 51. minucie Wołodymyr Kowal, dla którego była to już 12. bramka w sezonie.

Z prowadzenia cieszyliśmy się jedynie przez cztery minuty - do wyrównania doprowadził Damian Świerblewski. W 67. minucie, znany w Olsztynie Grzegorz Piesio wyprowadził gości na prowadzenie, a w 83. minucie po jego strzale piłkę wybił Piotr Skiba, dopadł do niej Michał Bajdur i ustalił wynik meczu.

Kolejny mecz zagramy w Płocku, z walczącą o awans do Ekstraklasy Wisłą.