Artykuł

Droższe bilety i zamknięty SBN na meczu z Widzewem

Droższe bilety i zamknięty SBN na meczu z Widzewem

06.09.11 23:50   mmks   15  

Droższe bilety i brak możliwości otwarcia SBN-u - to najnowsze wiadomości przed meczem Pucharu Polski z Widzewem - donosi portal dwadozera.pl.

Wejściówki na spotkanie będą kosztowały 12 i 15 zł. - Ceny biletów są nieco droższe niż na mecze ligowe, bo musieliśmy zatrudnić na ten mecz aż 80 ochroniarzy, a to kosztuje - informuje Andrzej Królikowski, dyrektor klubu.

Jednocześnie Królikowski zaznacza jednak, że na mecz będzie mogło wejść o ponad tysiąc kibiców więcej niż zwykle. - Sektora Biało-Niebieskiego otworzyć nam się nie uda ze względów technicznych, ale za to będziemy mogli... domalować miejsca na trybunie krytej - zdradza dyrektor.

Więcej będzie również kibiców gości. Na meczach ligowych może ich się zjawiać oficjalnie 150, na mecz z Widzewem będzie mogło wejść oficjalnie 250. - Na razie takie dostaliśmy zamówienie z Łodzi - oznajmia Królikowski.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: -


Komentarze

 1. 08.09.11 22:25 NAGÓRKI

  Proponuję tę kasę dać Królikowskiemu - wówczas SBNa szybciutko otworzą ...

 2. 08.09.11 22:20 tommy1976

  to kwestia dodatkowej motywacji, nie chciałbyś za 3 zeta na głowę zobaczyć w kolejnej rundzie drużyny z ekstraklasy, np Legii, u nas na Stomilu, ja jestem w stanie ponieść takie koszty, po za tym w każdym zespole są premie za osiągnięcie określonego celu, myślę że każdy byłby zadowolony, my z okazji kolejnego meczu, klub bo zarobiłby na jego organizacji i piłkarze bo przytuliliby po parę stówek za awans...po za tym wszystkim nam chyba zależy na zwycięstwach naszego zespołu. nie wiem jakie pieniądze zarabiają regularnie w klubie ale sprawa jest chyba warta rozważenia...

 3. 08.09.11 14:52 czerkasow

  Tommy - to wyjdzie jakieś 10 kilo na drużynę ... Z drugiej strony - z jakiej paczki mamy fundować piłkarzom premie za to że przykładają się do swojej pracy? Przecież oni za to pobierają pensje!!!

 4. 08.09.11 14:39 tommy1976

  kupa 619 ma rację, każdego kibica trzeba szanować, bo każdy przynosi jakiś zysk do klubu, im więcej kibiców tym więcej powinno być kasy w klubie, gdzie indziej to rozumieją i robią wszystko żeby było ich jak najwięcej, u nas najwidoczniej jest problem z myśleniem... "z innej beczki" - kto byłby za tym, żeby np. w przypadku awansu do kolejnej rundy PP, bilety na mecz następujący u nas po Widzewie, czyli z KSZO, kosztowały także 15 zł, a różnica, czyli 3 zł z każdego biletu, przeznaczona byłaby jako jakaś forma premii dla zawodników....

 5. 07.09.11 22:39 Kupa619

  1945 co do tych twoich pikników nie zgodzę się z tobą.Bo są osoby starsze które nie chcą śpiewać i dopingować tylko obejrzeć mecz i jeżeli tego nie rozumiesz jesteś idiotą.Nie ma olewki dla żadnego kibica płaci za bilet ma prawo.Są osoby które jak ja maja daleko i jestem np 1 raz w roku na meczu ale kibicuje i oglądam relacje i angażuję się w ten zespół jak ty więc nie chce być olany...A i jak jesteś tłukiem i czegoś nie zrozumiałeś to zgłoś się do pana P Małeckiego bd razem kiełbaski rozdawać ; ))

 6. 07.09.11 22:37 tommy1976

  niestety pracowitość dyr. jest mizerna, wystraczy spojrzeć na boisko treningowe przy klubie...żenada, a potem narzekają że nie ma gdzie trenować, przygotowanie takiego boiska to raczej pikuś, ale trzeba chcieć

 7. 07.09.11 21:30 1945

  A co to za różnica ile miejsc będzie. Męczyć klub i miasto, kłócić się z psami i marnować czas, tylko po to, by weszło kilku pikników więcej. Ci co zawsze chodzą i tak dostaną bilety. Olać kibiców sukcesu, co przyjdą na ten mecz i znów nie zjawią się do końca sezonu.

 8. 07.09.11 18:31 Szokis

  tego co robią z SBN-em komentował nie będę bo to bez sensu, każdy wie że się da, tylko nie dyrektor. Jedynym plusem domalowania tych miejsc jest powiększenie klatki do 250 miejsc, oby tylko zostało tak na stałe.

 9. 07.09.11 17:53 Kot

  W Zabrzu w zeszłym sezonie też ze 4000 krzesełek zamontowali, tylko teraz nie wiedzieć czemu mają ograniczenie do jakichś 3000 na trybunach. Na starym stadionie Lechii nie było krzesełek, na Śląsku stoją trybuny przenośne, ale u nas się da. Pan Królikowski musi siedzieć na krzesełku "i chuj!" (że tak się wyrażę). Kiedyś na mecze przychodziło po 16 czy 18 tys. ludzi, a stadion był w odrobinę lepszym stanie (nieco młodszy). I co? Nikt nie umarł od nadmiaru ludzi, a teraz jakieś głupie ustawy, zakazy, przepisy, regulaminy i inne bzdury i wszyscy nagle zdziwieni, że na mecz nawet trudno 2000 chętnych znaleźć. Kiedyś ludzie siedzieli na betonie, stali na barierkach i nikt potem nie miał pretensji, że brakowało dla niego pół metra! Te ustawowe pół metra na jednego kibica to totalna głupota - wymysł dla tych opasłych grubasów za nasze pieniądze: Kręciny, Laty czy Tuska z jego świtą - Mirem, Zbychem, Grzesiem i Rychem. U nas ulubione powiedzenie w naszym mieście to "nie da się", a p. dyr. Królikowskiego to chyba już w ogóle topowe. Mam jeszcze takie pytanie: czy na ten dodatkowy "tysiąc" osób potrzeba aż 80 ochroniarzy więcej?! Przecież rudy złotousty Donek wprowadził policję na stadiony, żeby było bezpieczniej i do odciążania ochrony. Tutaj absurd goni absurd, no i jeszcze "nie da się"...

 10. 07.09.11 17:28 tomeczq

  "bo musieliśmy zatrudnić na ten mecz aż 80 ochroniarzy, a to kosztuje"..hehe...hehe

 11. 07.09.11 17:18 NAGÓRKI

  ...bla,bla, bla .... wszędzie zamiast montować krzesełka je malowali , więc można by było namalowac miejsca na SBNie i to by przeszło -skoro przechodziło na większości stadionów w Polsce... Skoro można namalować na krytej można też by było na SBNie... ale wiadomo kto zadziałał... Wszędzie można , ale nie tutaj nie w Olsztynie . Tak jest z powrotem do nazwy tak jest i teraz z SBNem...

 12. 07.09.11 17:12 Pojezierski

  "Staraliśmy się otworzyć sektor biało-niebieski jednak po spotkaniu służb opiniujących (policja, straż pożarna, sztab kryzysowy) okazało się, że sektor trzy lata temu został wyłączony z użytku. Żeby go oddać do ponownego użytku należałoby go zmodernizować według nowych przepisów prawnych mówiących o imprezach masowych co między innymi oznacza zamontowanie krzesełek."

 13. 07.09.11 16:53 sokistomil

  Coś mi tu śmierdzi tymi droższymi biletami ale jeśli można domalować miejsca na krytej to czemu nie można tego zrobić na SBN albo na specjalu ??!!

 14. 07.09.11 14:14 czerkasow

  http://oks1945.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=452:mecz-z-widzewem-28-wrzenia&catid=44:aktualnoci&Itemid=65

 15. 07.09.11 00:16 Jalok

  No namalujcie tam na dole te dodatkowe miejsca na krytej... ale domalujcie też na specjalu albo gdzieś... to i 2000 więcej wejdzie !! Przecież ten mecz to ŚWIĘTO PIŁKI NOŻNEJ NA WARMII I MAZURACH !!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!