Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Olsztyn - stadion Stomilu, 23 kwietnia 2018 r., godz. 19:00

Dziś mecz Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów! Kibice liczą na powtórkę skuteczności z soboty

23.04.18 22:26   em   1  

We wtorek piłkarze Stomilu Olsztyn zagrają zaległe spotkanie z Ruchem Chorzów. Początek meczu o godz. 19.

Pierwotnie spotkanie miało się odbyć w marcu, ale wtedy po obwitych opadach deszczu murawa olsztyńskiego stadionu nie nadawała się do rozegrania spotkania. Działacze Ruchu Chorzów domagali się ukarania walkowerem olsztyńskiego zespołu, ale Polski Związek Piłki Nożnej nie przystał na żądania spadkowicza z Ekstraklasy. Skończyło się na tym, że Stomil Olsztyn ma zwrócić koszty dojazdu za marcową podróż Ruchu do stolicy regionu.

Po ostatniej ligowej kolejce obydwa zespoły są w zgoła odmiennych nastrojach. Podopieczni Kamila Kieresia wygrali w końcu ligowe spotkanie na wiosnę. Po dwóch bramkach Artura Siemaszki olsztynianie pokonali Puszczę Niepołomice.

W piątek Ruch Chorzów obchodził 98. urodziny, ale zamiast urodzinowej zabawy, była bardziej stypa, bo chorzowski klub przegrał na własnym stadionie 0:6 z Pogonią Siedlce.

Do szerokiego składu olsztyńskiej drużyny powraca pauzujący ostatnio za żółte kartki Adrian Karankiewicz. W najbliższym meczu nie zagra ponownie Piotr Skiba, który cały czas odczuwa poważne bóle pleców. Nie wiadomo nadal kiedy będzie mógł wrócić do normalnych treningów z zespołem.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Ruch Chorzów, I liga, Olsztyn


Komentarze

  1. 24.04.18 07:08 krzyżak

    Ciekawe czy oddali już Ruchowi ta kasę. I ile Ruch sobie zażyczył. Nie zdziwiłbym się jak by to była kwota jak za przelot samolotem i nocleg w Sheratonie,

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!