Artykuł

Artur Siemaszko, fot. Emil Marecki

Artur Siemaszko, fot. Emil Marecki

Elite League U-21: Ernest Dzięcioł i Artur Siemaszko powołani do reprezentacji

27.09.17 11:39   em   2  

Dwaj zawodnicy Stomilu Olsztyn Ernest Dzięcioł i Artur Siemaszko otrzymali powołania do reprezentacji Polski do lat 21 (rocznik 1997).

"Biało-czerwoni" w ramach Elite League zagrają z Czechami (6 października, 15:30, Vrchlabí) oraz Holandią (9 października, 14:00, Grodzisk Wielkopolski).

Piłkarze nie będą mogli zagrać w wyjazdowym meczu przeciwko GKS-owi Katowice (7 października, godz. 17). Stomil ma podstawy, żeby przełożyć to spotkanie.

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Katowice, Artur Siemaszko, Ernest Dzięcioł, Polska, Polska U-21


Komentarze

  1. 30.09.17 09:07 Emilozo

    W tym przypadku i Stomil chciał przełożenia tego spotkania. Mielibyśmy zagrać 4 raz bez Siemaszki jak z przodu bryndza? Do tego uciekają punkty PRO. Jest szansa, że wyzdrowieje Tanczyk.

  2. 27.09.17 16:58 Hector83

    Zdecydowanie powinniśmy przełożyć mecz, zwłaszcza ze względu na Artura Siemaszkę. 1. potrzebujemy go jako napastnika w meczu z GKSem 2. potrzebujemy punktów w ProJuniorSystem które daje nam Artur

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!