Relacja z meczu GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn

Bramki Łukasz Suchocki 43'
ż Lukas Klemenz
ż Marcin Flis
kartki Jarosław Ratajczak ż
Bramki GKS Bełchatów: 22. Maciej Krakowiak - 25. Piotr Witasik, 42. Seweryn Michalski, 94. Marcin Flis, 8. Lukáš Kubáň - 7. Bartłomiej Bartosiak (72, 9. Paweł Zięba), 20. Patryk Rachwał, 18. Lukas Klemenz, 21. Jakub Serafin (65, 10. Dawid Flaszka), 46. Mateusz Szymorek (46, 66. Szymon Stanisławski) - 11. Łukasz Wroński Stomil: .
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 6. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki (78, 11. Karol Żwir), 16. Dawid Szymonowicz, 7. Paweł Głowacki, 10. Irakli Meschia (71, 12. Michał Trzeciakiewicz), 5. Grzegorz Lech - 88. Rafał Kujawa (84, 77. Paweł Łukasik)

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 12:07:40

94' Koniec meczu. 3 punkty jadą do Olsztyna!
93' Łukasik na spalonym po podaniu Lecha.
90' 3 minuty do końca spotkania.
90' Groźny strzał Flaszki tuż obok bramki Skiby.
89' Strzał Żwira obroniony przez Krakowiaka, w odpowiedzi za chwilę strzał Szymona Stanisławskiego broni Skiba.
87' Przez ostatnie minuty to nasza drużyna zamknięta w polu karnym. GKS próbuje zmienić wynik meczu w tych ostatnich minutach.
84' Boisko opuszcza Rafał Kujawa, w jego miejsce Paweł Łukasik.
79' Boisko opuszcza strzelec bramki dla Stomilu, w jego miejsce Karol Żwir.
78' Zespół Stomilu wygląda na nieco zmęczony, rysuje się przewaga gospodarzy. Mikrourazu doznał Ratajczak.
76' Chwila przewagi gospodarzy, bez strzału po rzucie rożnym.
75' Bardzo groźny strzał Michalskiego, Skiba wybija z trudem na rzut rożny.
74' Fauluje Czarnecki, będzie rzut wolny dla GKS z 25 metrów.
72' Piłka wybita po dośrodkowaniu Lecha z rzutu wolnego.
72' Chwilowa przerwa w grze, czas na uzupełnienie wody w organizmie.
71' Boisko opuszcza Irakli Meschia, w jego miejsce Michał Trzeciakiewicz
71' Rafał Kujawa próbował powtórzyć bramkę z meczu pucharowego jednak... nie trafił w piłkę.
69' Ósmy rzut rożny dla Stomilu.
68' Dośrodkowanie Wrońskiego w pole karne Stomilu, duże zamieszanie pod olsztyńską bramką, wybijamy na aut.
67' Jarosław Ratajczak z żółtą kartką za faul na Klemezie.
65' Boisko opuszcza Jakub Serafin, w jego miejsce Dawid Flaszka.
63' Na spalonym drużyna z Bełchatowa, mogło być groźnie.
62' Lech w rozegraniu z Meschią, po strzale tego ostatniego piłka o metr mija spojenie bramki.
58' Gospodarze mają problem ze skonstruowaniem akcji ofensywnej, Stomil skutecznie i spokojnie rozgrywa piłkę.
51' Piotr Skiba wybija strzał na rzut rożny. Bełchatów od pierwszych minut drugiej połowy rzuca się do odrabiania strat, jednak niewiele póki co z tego wynika.
47' Jedna zmiana w przerwie, w drużynie GKS: boisko opuszcza Mateusz Szymorek, w jego miejsce Szymon Stanisławski
46' Rozpoczynamy drugą połowę.
45+2' Koniec pierwszej połowy.
44' Rzut rożny dla gości, wybija Czarnecki.
43' Po dośrodkowaniu Bucholca Łukasz Suchocki zdobywa pierwszą bramkę w tym sezonie ligowym!
43' Gooooool! Jest! W końcu!
41' Meschia minimalnie obok bramki po bardzo dobrym strzale.
41' Kujawa faulowany przed polem karnym, będzie strzał z około 22 metrów. Meschia lub Ratajczak...
40' Żółtą kartką ukarany Marcin Flis
38' Żółtą kartką ukarany Lukas Klemenz po brzydkim faulu na Meschii.
37' Lech tuż obok słupka po strzale z 14 metrów. Kolejna dobra sytuacja zmarnowana!
36' Wroński dośrodkował dwukrotnie próbował celnie dośrodkować, raz wybił Szymonowicz, drugie dośrodkowanie niedokładne.
33' Stomil coraz bardziej zaznacza swoją przewagę, każdy z ataków gospodarzy jest sprawnie rozbijany.
33' Szymonowicz próbował głową po dośrodkowaniu z kolejnego rzutu rożnego. Dalej bez bramek.
29' Wroński dość przypadkowo znalazł się na sam na sam ze Skibą, jednak nie wykorzystał swojej szansy na zdobycie bramki.
26' Po dośrodkowaniu Kujawy, Krakowiak niepewnie wybija piłkę, nie zdołał jednak do niej dopaść Suchocki.
22' 5. rzut rożny dla Stomilu, kolejna nieudana próba.
21' Dłuższy okres przewagi Stomilu, niestety, poza dwoma rzutami rożnymi nic z tego więcej nie wynika.
16' Lech w 100% sytuacji, z sytuacji sam na sam mamy tylko rzut rożny.
12' Rzut rożny dla Stomilu wywalczony przez Bucholca. Bronią gospodarze.
11' Rajd Suchockiego, niedokładna wrzutka, piłka na aucie.
9' Łukasz Wroński bliski zdobycia bramki głową, było niebezpiecznie pod bramką Skiby.
8' Rzut rożny dla Stomilu, po dośrodkowaniu Meschii głową niecelnie strzela Lech.
8' Początek meczu nie porywa, rzut wolny dla Stomilu z prawej strony boiska, będzie tylko rożny.
7' GKS Bełchatów: 22. Maciej Krakowiak - 25. Piotr Witasik, 42. Seweryn Michalski, 94. Marcin Flis, 8. Lukas Kuban, 20. Patryk Rachwał, 18. Lukas Klemenz, 7. Bartłomiej Bartosiak, 21. Jakub Serafin, 46. Mateusz Szymorek, 11. Łukasz Wroński
3' Przed pierwszym gwizdkiem minuta ciszy w "Godzinę W". Na płotach "Pamiętamy" ze strony kibiców gospodarzy, oraz nasz transparent "Chwała Bohaterom".
1' Gramy!
Piłkarze na murawie.
Piłkarze zeszli do szatni, za dziesięć minut rozpoczynamy mecz.
Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 6. Jarosław Ratajczak, 3. Rafał Remisz - 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech, 10. Irakli Meschia, 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz - 88. Rafał Kujawa
W tym momencie pierwsi kibice pojawiają się jednak na trybunie gości.
Jesteśmy na stadionie, na murawie trwa rozgrzewka naszych piłkarzy. Nie dotarli jeszcze na stadion kibice z Olsztyna.