94' Koniec.
93' W ostatniej akcji meczu Dariusz Zapotoczny strzelił bramkę dla GKS-u Katowice.
91' Ufffff. Brawo Piotrek Skiba!
90+2' SZOK! GKS Katowice strzela w ostatniej sekundzie zwycięska bramkę!
80' DOBIĆ!

Stomil Olsztyn przegrał 1:2 w Katowicach. Fot. gkskatowice.eu

GKS Katowice dobił Stomil w ostatniej akcji meczu

18.10.14 16:37   em   23

Piłkarze Stomilu Olsztyn powinni to spotkanie zremisować 1:1. Zaczęli od straty bramki w pierwszej połowie, potem wyrównani, a drugą bramkę stracili w ostatniej sekundzie meczu!

Bramkę dla Stomilu Oslztyn strzelił Dawid Szymonowicz, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Piotra Głowackiego.

W pierwszej połowie GKS wyszedł za sprawą Grzegorza Goncerza, a w ostatniej sekundzie do bramki Piotra Skiby trafił Dariusz Zapotoczny.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU!

- Myślę, że swoją gra udowodniliśmy, że nie przyjechaliśmy tutaj aby mecz zremisować tylko żeby meczy wygrać. W głupi sposób pierwsza stracona bramka trochę nas zdeprymowała. Na szczęście po przerwie udało mi się ten zespół przekonać do zdecydowanie innej gry i myślę, że zawodnicy pokazali tutaj dużą ambicję i wolę walki. Myślę, iż w tym doliczonym czasie, jednak powinniśmy szanować ten punkt, który mieliśmy. Zabrakło trochę instynktu samozachowawczego, bowiem jak nie udało się tej bramki strzelić przez 90 minut to trzeba było przynajmniej utrzymać przez dodatkowe dwie minuty ten remis - powiedział po meczu trener Stomilu Olsztyn Mirosław Jabłoński

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Katowice, I liga, Dawid Szymonowicz, Katowice

1. 21.10.14 12:17 Tiger

Piotrek Głowacki powinien grać w pierwszej "11" a Kato może już czas na jakąś końcówkę też go wpuścić. Wiadomo może co z tą kontuzją Kovala?

2. 21.10.14 06:57 crispy

albo Kato albo młody Głowa. Trener stawia na Głowackiego i widać, że ma rację a dla Kato ,,nie wymyślił'' jeszcze miejsca i tego co ma robić, widocznie, na boisku.

3. 20.10.14 22:31 Kot

Kato jest cienki jak sik pająka i IV liga to odpowiednie miejsce dla niego.

4. 20.10.14 22:27 RafalOKS

5. 20.10.14 13:47 john wichura

muśi być jakiś poważny powód dla którego piłkarz z takim umiejętnościami gra w 4 lidze bo napewno nie z powodu jego formy 4 bramki w ostatnich 2 meczach, widocznie nie tylko w poloni musi być klub kokosa, jego umięjetnośći i gra ofensywna przydała się, w 4 meczach 1 bramka to trochę mało, aby mięć spokój w 1 lidze,

6. 20.10.14 09:01 Secoh

A wiadomo za co Kato skazany na banicję? Uciekła mi gdzieś ta informacja

7. 19.10.14 21:55 john wichura

jaki holenderski piłkarz? na jaka pozycje? z całym szacunkiem dla jabonskiego ale dalsze gnojenie kato nie ma sensu taki piłkarz nie powinien grać w 4 lidze, jak go nie chcą niech spróbują rozwiązać kontrakt, dalsza banicja jego nie ma sensu,

8. 19.10.14 21:44 RafalOKS

Franek Dolas John Wichura 20 letni nowy holenderski pilkarz na testach moze zastapi spiacych pilkarzy

9. 19.10.14 19:19 john wichura

trener jabloński powinien przestać się obrażać na kato i powinien znaleść się w meczowej 18 ostatnie jego mecze i 4 gole w drużynie rezerwm przyda się wzmocnienie na skrzydle tym bardziej że koval kontuzjowany, a na odpoczynek do drużyny rezerw wysłać zmęczonych i spiących shimanbure i wełne

10. 18.10.14 23:33 1945

Wlaczylem dzis Jage i omal nie wywalilem telewizora przez okno, taki wku.. mnie zlapal. Jak taki Bialystok stac wylozyc 250 mln, a Olsztyn nie ma 30mln wkladu wlasnego, gdy jestemy najmniej zadluzonym miastem wojewodzkim. Cala sciana wschodnia sie ogarnela. Lublin tez bylo stac, a Rzeszow ma juz glowna trybune. Wszyscy na wybory i zmieniac Grzymowicza, bo Polska B nam wlasnie odjezdza.

11. 18.10.14 22:22 F.R.T.

12. 18.10.14 21:54 RafalOKS

Kurwa. Lepiej przejebac po meczu 3 : 0 niz takie pizdowate 2 : 1. Pozatym jebac to chlopaki glowa do gory i za tydzien mobilka na pelnej kurwie za dzis.. odpokutowac !!!. I tak jestescie narazie Vivemistrzami Swiata. Trenujecie na ,, gumoleonie ,, duzo kontuzje. JA W WAS WIERZE.

13. 18.10.14 21:51 poloniabydgoszczy

NIC INNEGO NIEMÓWIC TYLKO WSZYSCY NA CHOJNCZANKE

14. 18.10.14 21:47 coyote

Szacunek dla wyjazdowiczów!!!!!!!!!!!!!

15. 18.10.14 21:11 tommy1976

jeśli mieliby remisować kolejne mecze, np dzisiaj i z Chojniczanką, to może lepiej dzisiaj przegrać, i wygrać za tydzień, bo suma sumarum wyszłoby z tego więcej pkt, niż ciągłe klepanie po 0-0. Za tydzień liczę na rozsądną grę (Chojnice się odbudowały i grają naprawdę solidnie) i 3 pkt, jako zadośćuczynienie za dzisiaj.

16. 18.10.14 19:29 przem85

Pierwsza połowa bardzo słabo i szczęście że nie dostaliśmy więcej bramek. Shibamura zagrał katastrofalnie choć na sam koniec dobrze wrzucił i szkoda że Wełna nie pocelował w bramkę tym bardziej że miał dużo czasu. W przerwie trener podziałał i druga połowa była bardzo dobra dla Stomilu. Super zmiana Jamroza , dobra też Głowackiego. Szkoda że nie dobiliśmy gieksy na 2:1 , tyle było okazji a wiadomo że setki trzeba kończyć albo to się zemści. No i niestety tak dziś się stało. Brawo za drugą połowę i bura za nie dogranie meczu do końca. Co do Szymonowicza to nie widziałem tak słabego jego meczu. Praktycznie nie widoczny, dużo strat, jakiś taki zagubiony dziś. Po za golem nic nie pokazał.

17. 18.10.14 19:18 chodi

napiszę tylko o dwóch kwestiach. 1) dla mnie najlepszy na boisku ... JAMROZ Myślę że jak złapie kontakt z resztą zespołu to będzie napastnik nie do zatrzymania. 2) Jasiu wraaaacaaaj! Samurai na prawej obronie to jakaś porażka. potrzebujemy Bucholca jak ryba wody on daje b. dużo w ataku i bez niego jesteśmy jak BVB bez Piszczka. Szymonowicz , Głowacki Piotr i Łukasik też na plus.

18. 18.10.14 18:50 poloniabydgoszczy

dobra gra w 2 połowie Stomilu ale brawo dla Piotrek który uratował nam dupę

19. 18.10.14 18:37 maniek86

Brawo za walkę w 2 połowie! Przynajmniej w środku jakieś piłki przechwytywane były. Trzeba koniecznie kogoś do środka bo z Irakliego w tym sezonie już nic nie będzie. Najlepszy Berezowski. Czyści jak profesor. Gość w Ex z palcem w d... by sobie poradził. Szkoda tego punktu. Z Chojnoczanką mam nadzieję wyjdziemy tak ofensywnie jak dzisiaj na drugą połowę.

20. 18.10.14 17:25 john wichura

trener jabłonski powinien trochę wyciągnać konsekwencje wobec obrażonego japońskiego ninja, śpiącego wełny czy myślami o grze w realu madryt szymonowiczowi za utratę bramki w ostatniej sekundzie, i z klubu kokosa ddrużyny rezerw powinien wrócić kato jego banicja chyba czas skrócić z powodu słabej ofensywy drużyny,

21. 18.10.14 17:18 Robson666

Widać ze przy ostatniej akcji piłkarze oks- u myślami byli juz w szatni chyba zapomnieli ze trzeba zapier... Do ostatniego gwizdka niech ta bramka czegoś chociaż nauczy naszych obrońców

22. 18.10.14 17:00 tadzio

OO Matko, co to było ta ostatnia akcja to był koszmar. Jednak ja tam nie dopatrzyłem się aż takiego strasznego błędu Szymonowicza, fatalny błąd to popełniło tych trzech zawodników, którzy stali i patrzyli się jak koleś strzela zwycięskiego gola!! Ludzie mecz trwa do ostatniego gwizdka.... Przy okazji gratuluje młodemu Dawidowi pierwszego gola w 1. lidze, szkoda tylko, że w takim meczu ... OKS GRAMY DO KOŃCA.....

23. 18.10.14 16:53 glower