Relacja z meczu GKS Wikielec - Stomil II Olsztyn

2012/2013 - IV liga Wikielec - 29 września 2012 r.
godz. 16:00

GKS Wikielec 2:4 Stomil II Olsztyn
2:0
3' Remigiusz Sobociński
29' Adam Kołakowski
Piotr Łysiak cz 90'
Bramki GKS Wikielec: 1. Maciej Kula - 4. Adam Kołakowski, 5. Zbigniew Marchlewski (70, 15. Jakub Jęczewski), 6. Piotr Kacperek, 7. Jarosław Płoski, 9. Jerzy Janiszewski (85, 8. Patryk Wodzicki), 11. Remigiusz Sobociński, 13. Paweł Szkamelski, 14. Marcin Karczewski (72, 16. Jacek Hulewicz), 17. Sebastian Zajączkowski, 18. Marcin Solecki.
Stomil II Olsztyn: 25. Michał Leszczyński - 24. Oskar Osika (55, 21. Jakub Górski), 22. Grzegorz Żytkiewicz, 5. Adrian Żukiewicz, 3. Wojciech Dziemidowicz - 17. Mateusz Sienikowski (46, 16. Piotr Łysiak), 4. Bartosz Bartkowski (46, 11. Michał Wiśniewski), 6. Dawid Szymonowicz (55, 9. Adam Kapusta), 7. Patryk Kun, 10. Patryk Nowak - 18. Paweł Łukasik.
Szczegóły sędziował: Paweł Brzeziński (Elbląg).

Stomil II Olsztyn wygrał na wyjeździe 4:2 z GKS Wikielec. Do przerwy podopieczni Michała Alancewicza przegrywali 0:2.

W drugiej połowie bramki dla Stomilu II strzelali: Paweł Łukasik (dwie), Piotr Łysiak oraz Patryk Kun.

- W pierwszej połowie graliśmy tak jakoś niemrawo. Wikielec był od nas zdecydowanie lepszy. W przerwie powiedzieliśmy sobie kilka męskich słów i nasza gra się poprawiła. Zaczęliśmy realizować nasze założenia. Po wejściu Piotra Łysiaka lepiej zaczął grać Paweł Łukasik, ale powiem szczerze, że wszystkie zmiany wniosły sporo dobrego. Ostatecznie wywozimy z Wikielca komplet punktów i jestem z tego bardzo zadowolony - mówił po meczu Michał Alancewicz, opiekun Stomilu II Olsztyn.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 05:37:28

90+3' Koniec meczu. Stomil II wygrywa w Wikielcu 4:2!
90+3' GOOOOOOOOOOOL! Paweł Łukasik!
90' Po dwóch żółtych kartka z boiska wylatuje Piotr Łysiak.
87' GOOOOL! Bramkę na 3:2 dla Stomilu II strzela Patryk Kun!
73' GOOOOL! Mamy remis. Bramkę strzela powracający po kontuzji Piotr Łysiak.
68' GOOOOOL! Kontaktową bramkę strzela Paweł Łukasik.
46' Początek drugiej połowy. Na boisko wchodzą na zmiany Piotr Łysiak oraz Michał Wiśniewski. Zmieniają odpowiednio Mateusza Sienikowskiego oraz Bartosza Bartkowskiego.
45' Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy po 45. minutach 0:2.
30' Niestety Stomil II przegrywa 0:2... Bramki straciliśmy już na początku meczu oraz dosłownie przed chwilą.
1' Zaczęli! Powodzenia Stomil II !!!
O to skład w jakim wystąpi Stomil II: Michał Leszczyński - Oskar Osika, Grzegorz Żytkiewicz, Adrian Żukiewicz, Wojciech Dziemidowicz - Mateusz Sienikowski, Dawid Szymonowicz, Bartosz Bartkowski, Patryk Kun, Patryk Nowak - Paweł Łukasik.
Witamy z Wikielca. Z meczu przeprowadzimy mini-relację live.

Piłkarze Stomilu II Olsztyn w 9. kolejce IV ligi zagrają z GKS Wikielec.

Początek wyjazdowego spotkania o godzinie 16:00.