94' Koniec meczu. Zero goli. Dziękuję za uwagę.
94' Po aucie głową uderzał Serbintowicz, ale obok. 1414
93' Boisko opuszcza Kacper Walendykiewicz, w jego miejsce Kacper Grzeszczyk. 1414
91' Boisko opuszcza Oskar Bohm, w jego miejsce Mateusz Szmukała. 1364
89' Szramka próbuje zagrania przewrotką, trafia się piłką w twarz, na szczęście bez nokautu. 1414

Głowacki: Mieliśmy swoje sytuacje

19.10.20 11:12   em, źródło: stomilolsztyn.com   1

Stomil II Olsztyn zremisował 0:0 z Olimpią Elbląg. Po meczu trener drużyny Paweł Głowacki wypowiedział się dla oficjalnego portalu olsztyńskiego klubu.

- Były dwie różne połowy - mówił po meczu Głowacki. - W pierwszej dość zamknięty mecz. Drużyna z Elbląga dość nisko wyszła w obronie, ciężko było o jakieś klarowny akcje. Mieliśmy jednak trzy sytuacje, które mogliśmy zamienić na bramę. W drugiej połowie mecz był bardziej otwarty. Akcje za akcją pod dwoma bramkami. Jeszcze w ostatniej minucie meczu mieliśmy akcję. Maciej Kotarba wyrzucił z autu i Sebastian Jarosz instynktownie uderzył głową, ale piłka nie trafiła do bramki. Muszę podkreślić, że w sferze mentalnej dobrze to wyglądało, dostaliśmy kilku zawodników z 1 drużyny, którzy na pewno nas wzmocnili.

I dodaje: - Przez 90 minut dobrze fo funkcjonowało. Nie ustrzegliśmy się błędów, bo te zawsze się zdarzają, ale musimy jeszcze nad tym popracować. Wszystkie akcje Olimpii wynikały z tego, że traciliśmy piłkę na naszej połowie. Wiele razy Jacek Trushupa nas ratował. W pierwszej połowie zderzył się z napastnikiem gospodarzy, ma zbitą nogę, dograł mecz do końca. Chwała mu za to.