93' Koniec meczu.
90' 3 minuty potrwa jeszcze to spotkanie
85' Boisko opuszcza Marcin Tarnowski, w jego miejsce Darvydas Sernas
82' Boisko opuszcza na noszach Roman Maczułenko, w jego miejsce Paweł Łukasik
71' Ciężko się gra w dziesięciu, Wigry w ataku, Stomil cofnięty może liczyć tylko na kontry.

Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Godnie zakończyć rok w Olsztynie. Wszyscy na mecz!

20.11.14 21:52   em   0  

W sobotę piłkarze Stomilu Olsztyn ostatni raz zagrają przed swoją publicznością. "Biało-niebiescy" powalczą o trzy punkty z Wigrami Suwałki. Początek meczu o godzinie 13:00. Wszyscy na stadion!

Zawodnicy Stomilu Olsztyn oraz sztab szkoleniowy zapowiadają otwarcie walkę o trzy punkty. - Zawsze gramy o zwycięstwo, w sobotę nie będzie inaczej - mówi trener Stomilu Olsztyn Mirosław Jabłoński.

W porównaniu ze składem z ostatniego zwycięskiego spotkania w Nowym Sączu trener Jabłoński będzie musiał wprowadzić przynajmniej jedną korektę. Za żółte kartki nie zagra Arkadiusz Czarnecki. W jego miejsce zobaczymy najprawdopodobniej Arkadiusz Mroczkowskiego. - Nie wiem czy zagram, w piątek jest jeszcze jeden trening, więc zobaczymy. Ja na treningach zawsze walczę o pierwszy skład - mówi młody zawodnik Stomilu.

Spotkanie będzie ciekawe jeszcze z innego powodu. Do Olsztyna powraca Zbigniew Kaczmarek, który obecnie trenuje Wigry Suwałki. Z powodu kontuzji nie zagra Daniel Michałowski, który w rok temu opuścił olsztyński zespół. W składzie Wigier raczej nie zobaczymy Piotra Karłowicza, który więcej czasu spędza na ławce rezerwowych niż na boisku.

Początek ostatniego meczu Stomilu w Olsztynie w 2014 roku zaplanowano na godzinę 13:00. Serdecznie zapraszamy! Gorący doping musi poprowadzić naszych piłkarzy do zwycięstwa!

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Wigry Suwałki, I liga, Mirosław Jabłoński, Arkadiusz Mroczkowski, Olsztyn, stadion Stomilu


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!