Artykuł

fot. Łukasz Kozłowski

fot. Łukasz Kozłowski

Gole i asysty: Grzegorz Lech najlepszy

07.06.18 10:55   mmks   4  

Piłkarzem, który w rozgrywkach I ligi sezonu 2017/18 miał największy bezpośredni udział przy golach strzelanych przez Stomil Olsztyn (bramki + asysty), był Grzegorz Lech, który osiem razy wpisał się na listę strzelców i zanotował osiem podań otwierających kolegom drogę do bramki.

Klasyfikacja kanadyjska (bramki + asysty):
16 - Grzegorz Lech (8 goli + 8 asyst).
15 - Artur Siemaszko (11 goli + 4 asysty).
6 - Piotr Głowacki (3 gole + 3 asysty).
5 - Wołodymyr Tanczyk (2 gole + 3 asysty).
4 - Adrian Karankiewicz (4 gole).
3 - Paweł Baranowski (2 gole + 1 asysta), Dani Ramírez (1 gol + 2 asysty).
2 - Wiktor Biedrzycki (1 gol + 1 asysta), Marcel Ziemann (1 gol + 1 asysta).
1 - Janusz Bucholc (1 asysta), Milen Gamakow (1 gol), Łukasz Sołowiej (1 gol), Marcin Stromecki (1 gol), Tomasz Zając (1 asysta).

Tagi: Grzegorz Lech, Stomil Olsztyn


Komentarze

 1. 07.06.18 21:15 Canavar

  Dzięki Grzesiek! Parę lat temu wydawało się że już najlepsze lata minęły, ale to co grałeś i jak ciągnąłeś tą drużynę w tym sezonie było niesamowite. Jesteś ojcem naszego utrzymania, profesorem i przykładem dla młodszych! Graj dla Stomilu jak najdłużej, obyś miał jeszcze okazję zagrać w Stomilu w Ekstraklasie, bo zasłużyłeś na to jak nikt!

 2. 07.06.18 18:48 czeliniak

  El Capitano. Lesiu jak wino im starszy tym lepszy, aż strach co będzie jak zakończy karierę, bo lata swoje ma, słowem Lesiu graj jak najdłużej bo bez Ciebie w środku pola ciężko będzie, spokój, opanowanie, dobre rozegranie, zastawienie się, dużo bramek, asyst, miodzio.

 3. 07.06.18 18:13 jeod

  Podpora zespołu!

 4. 07.06.18 11:09 Tiger

  LIDER! Gratulujemy i oby tak dalej w następnym sezonie.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!