Artykuł

Michał Góral, fot. Paweł Piekutowski

Michał Góral, fot. Paweł Piekutowski

Góral kontuzjowany

18.10.18 21:42   em   4  

Michał Góral ze zgrupowania reprezentacji Polski U-21 wrócił z kontuzją. Nie będzie brany przy ustalaniu podstawowego składu przez kilka następnych tygodni.

Piłkarz ma naderwany przewodziciel. Kontuzji doznał podczas meczu Elite League U-21 z Czechami.

Tagi: Stomil Olsztyn, Michał Góral, kontuzje, I liga


Komentarze

 1. 19.10.18 10:46 crispy

  Zajac do ataku !!!

 2. 19.10.18 09:14 Tiger

  PZPN powinien wypłacić jakieś odszkodowanie w takiej sytuacji. Góral był jaki był ale w takiej sytuacji zostaliśmy już w ogóle bez napastnika. Pewnie Lechu będzie tam grał albo Tanczyk.

 3. 19.10.18 00:30 rafitd

  Tylko oby nowy terner nie wpadł na pomysł wystawiania jakiegoś Śledzia bo będzie jeszcze gorzej.... Do ataku Wołodia albo Kun, a a jako młodzieżowiec Dzięcioł albo Mosakowski i punktować!

 4. 18.10.18 21:50 arek0311

  I całe szczęście! Opatrzność nad nami czuwa;)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!