Łukasz Suchocki ż
Kamil Hempel ż
Grzegorz Lech ż
Kamil Hempel 84' cz
Bramki Górnik Łęczna: 22. Sergiusz Prusak - 2. Michał Benkowski, 10. Dawid Sołdecki, 5. Tomasz Midzierski, 6. Mateusz Pielach - 9. Sebastian Szałachowski, 4. Veljko Nikitović, 7. Tomasz Nowak, 23. Tomáš Pešír, 11. Kamil Oziemczuk (83, 13. Ricardinho) - 18. Michał Paluch (62, 92. Michał Zuber).
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 5. Paweł Baranowski, 3. Rafał Remisz, 27. Kamil Hempel - 9. Łukasz Suchocki, 21. Łukasz Jegliński, 31. Michał Glanowski, 55. Grzegorz Lech (78, 13. Dominik Kun), 6. Paweł Kaczmarek (89, 7. Paweł Głowacki) - 11. Paweł Piceluk (69, 23. Szymon Kaźmierowski).
Szczegóły sędziował: Artur Ciecierski (Warszawa).
widzów: 300.

Wielki niedosyt w ekipie Stomilu Olsztyn. Nasi piłkarze zremisowali 0:0 z Bogdanką w Łęcznej, choć można było pokusić się o komplet punktów na wyjeździe. Przez pół godziny podopieczni Zbigniewa Kaczmarka grali w przewadze jednego zawodnika.

Stomil Olsztyn od początku spotkania narzucił swoje warunki gry i przez pierwsze 30 minut stworzył sobie kilka sytuacji po których mogliśmy prowadzić. Już w 3 minucie Grzegorz Lech trafił w poprzeczkę. Piętnaście minut później zawodnik Bogdanki wybijał piłkę z lini bramkowej.

W drugiej połowie z boiska za dwie żółte kartki wyleciał zawodnik Bogdanki Łęczna - Tomáš Pešír. Stworzyłą się idealna sytuacja, żeby wygrać to spotkanie. Niestety Stomil kolejny raz pokazał, że nie potrafi grać w przewadze jednego zawodnika. Pod koniec meczu składy się wyrównały bo drugą żółtą kartkę zobaczył Kamil Hempel.

- To było bardzo emocjonujące, stojące na dobrym poziomie spotkanie. Myślę, że my mieliśmy jednak lepsze sytuacje. Chociaż wszystko mogło rozstrzygnąć się w końcówce, kiedy Szałachowski był sam na sam z bramkarzem. Mogliśmy wygrać to spotkanie, graliśmy przez dłuższy okres czasu z przewagą jednego zawodnika i nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Byliśmy nieskuteczni pod bramką przeciwnika. Chciałbym podkreślić, że mecze Stomilu z Bogdanką w tym sezonie są emocjonujące - powiedział na konferencji prasowej Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn (źródło: sportowefakty.pl).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 05:36:18

90' Koniec meczu.
86' Jest po równo. Za dwie żółte z boiska wyleciał Kamil Hempel.
70' Lech ukarany żółtą kartką.
55' Tomas Pesir wylatuje z boiska za dwie żółte kartki!
46' Początek drugiej połowy.
45+1' Koniec pierwszej połowy. Remisujemy 0:0.
38' Żółtą kartką ukarany Łukasz Suchocki.
36' W Radiu Olsztyn ładnie słychać naszych kibiców!
32' Łukasz Jegliński ukarany żółtą kartką.
30' Tomas Pesir - żółta kartka.
15' Tomasz Nowak z Bogdanki zobaczył żółtą kartkę za faul na Łukaszu Suchockim.
3' Lech trafia w poprzeczkę!
1' Do boju Stomil! Tylko zwycięstwo OKS tylko zwycięstwo!
Skład Bogdanki: Sergiusz Prusak- Michał Benkowsk, Tomasz Midziersk, Veljko Nikitovi, Mateusz Pielac, Tomasz Nowak, Dawid Sołdecki, Sebastian Szałachowsk, Tomas Pesir, Michał Paluch, Kamil Oziemczuk.
Ekstraklasa.net: "Murawa przy Jana Pawła II jest naprawdę w kapitalnym stanie".
Witajcie. Dzisiaj relacja okrojona. Będzie podawać najważniejsze informacje na podstawie Radia Olsztyn oraz ekstraklasa.net. Jako pierwsi natomiast podajemy pierwszą jedenastkę. Jest identyczna jak w ostatnim meczu: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 5. Paweł Baranowski, 3. Rafał Remisz, 27. Kamil Hempel - 9. Łukasz Suchocki, 21. Łukasz Jegliński, 31. Michał Glanowski, 55. Grzegorz Lech, 6. Paweł Kaczmarek - 11. Paweł Piceluk.

Piłkarze Stomilu Olsztyn w sobotę zagrają w Łęcznej o ligowe punkty z Bogdanką. Olsztyńscy zawodnicy jadą na wyjazd podbudowani ostatnim zwycięstwem w Ostródzie. Mecz z Bogdanką to idealna okazja udowodnić, że ostatnie zwycięstwo nie było dziełem przypadku.

Po ostatnim zwycięstwie 3:0 nad Cracovią w olsztyńskich kibicach odżyła nadzieja na utrzymanie się w lidze. Czytelnicy naszego serwisu chwalili piłkarzy za postawę i zaangażowanie na boisku. - Brawo za walkę i zwycięstwo. Był pomysł na grę! - napisał internauta Pokorny. Nie mamy nic przeciwko, żeby po każdym meczu chwalić za grę naszych piłkarzy.

Mecz odbedzie się w terminie. - Dostaliśmy zapewnienie, że płyta boiska w Łęcznej jest dobrze przygotowana. Sobotnie spotkanie nie jest zagrożone. Murawa jest cały czas podgrzewana - mówi Andrzej Królikowski, dyrektor Stomilu Olsztyn.

Z Bogdanką w tym sezonie graliśmy już dwukrotnie. Najpierw w Pucharze Polski przegraliśmy 2:3, a w rundzie jesiennej na własnym stadionie zremisowaliśmy 2:2.