Artykuł

Grała młodzież i kobiety

14.09.16 16:40   mmks   0  

W weekend i środę swoje mecze rozgrały sekcje młodzieżowe i kobiece Stomilu Olsztyn.

LWJ: Motor Lubawa 0:3 (0:2) Stomil Olsztyn - 10 września, 14:00
Wiktor Bojarowski 27, 44, Sebastian Szypulski 88

Stomil: Damian Kościński - Piotr Chmielewski (76 Marcin Tobolski), Piotr Paderewski ŻK (70 Adrian Bielski), Mateusz Wasiak, Szymon Dujko-Domański, Kordian Sołtysik, Sebastian Szypulski ŻK, Wiktor Bojarowski (80 Szymon Cekała), Aleksander Tomasz (66 Maciej Werkowski), Mateusz Mętlicki.

LWJ: Stomil Olsztyn 9:0 (3:0) Huragan Morąg - 14 września, 15:00
Bartosz Kurto 22, 31, Grzegorz Jatkiewicz 29, Mateusz Mętlicki 48, 57, 88, Adam Bognacki 68, 70, Sebastian Szypulski 78

Stomil: Damian Kościński - Krystian Burcewicz, Mateusz Wasiak, Piotr Sobótka, Szymon Dujko-Domański, Grzegorz Jatkiewicz, Kacper Szczerba, Bartosz Kurto (60 Adam Bognacki), Wiktor Bojarowski, Sebastian Szypulski, Mateusz Mętlicki.

ZOBACZ ROZGRYWKI W NASZYM SERWISIE

LWJM: Naki Olsztyn 0:1 (0:1) Stomil Olsztyn - 10 września, 20:00
Jakub Mosakowski 22

Stomil: Adrian Wółkiewicz - Krystian Burcewicz, Mateusz Cegiełka, Filip Laskowski, Jakub Mosakowski ŻK + ŻK = CZK 68', Jan Rentkowski, Maciej Serbintowicz, Damian Smoliński, Aleksander Szczerbuk, Mikołaj Wasilewski, Jakub Wenta.

ZOBACZ ROZGRYWKI W NASZYM SERWISIE

LWT: Olimpia Elbląg 2:3 (0:2) Stomil Olsztyn - 10 września, 12:00
Paweł Mazurek 45, Marcin Choma 68 (k) - Jakub Stankiewicz 3, Dominik Wasiak 20, 39

Stomil: Adam Malinowski (36 Damian Czyż) - Kacper Wasilewski (37 Kacper Grzeszczyk), Kacper Dzida, Łukasz Sadowski, Kacper Żeliszczak (55 Jakub Żuk), Jakub Stankiewicz (50 Julian Michalski), Hubert Świder (68 Oskar Radziewicz), Dominik Wasiak, Dawid Domurad (62 Jakub Zapiórkowski), Filip Hałuszka, Nikodem Hoang Manh (57 Michał Bendyk).

II liga T: Stomil II Olsztyn 2:1 (1:0) LZS Świątki/Skolity - 11 września, 18:00
Konrad Krogól 19, Szymon Chojnowski 47 - Kornel Wiśniewski 50

II liga T: Stomil III Olsztyn 1:3 (1:0) Naki II Olsztyn - 10 września, 18:00
Piotr Reisch 2 - Jakub Skalski 33, 66, Piotr Łukaszewski 36

I liga M: Stomil Olsztyn 8:1 (4:0) Stomil II Olsztyn - 9 września, 16:15
Jakub Brdak 3, Antoni Wanago 19, 24, Jakub Kamiński 27, Mikołaj Palczyński 32, Michał Chrobak 33, 50 (k), Olgierd Pietrusiak 57 - Mateusz Cendrowski 45

II liga M: Naki IV Olsztyn 3:5 (1:0) Stomil III Olsztyn - 9 września, 17:00
Paweł Bruliński 30, Wiktor Ziółkowski 34, Mateusz Gajewski 56 - Oliwia Wąsowska 32, 43, Katarzyna Nowakowska 47, Aleksandra Wojda 48, 53

II liga kobiet: Kolejarz Łódź 0:2 (0:1) Stomil Olsztyn - 11 września, 13:00
Paula Zawistowska 16, Natalia Lenard 70

Stomil: Aleksandra Jarocka (79 Aleksandra Błocka) - Natalia Lenard, Oliwia Wilczewska (71 Patrycja Krzywonos), Aleksandra Duda, Daria Kutrasiewicz (85 Urszula Komosińska), Anaida Shahbazyan (73 Wiktoria Fidurska), Adrianna Rosiak, Daria Waszczuk (85 Kinga Cisz), Oliwia Cwalińska (62 Julia Tomczyk), Agnieszka Brzozowska-Stańczyk, Paula Zawistowska (74 Katarzyna Łazarczyk).

W 52. minucie Paula Zawistowska (Stomil) nie wykorzystała rzutu karnego (Magdalena Samiec obroniła).

III liga kobiet: Stomil Olsztyn 4:0 (2:0) Olimpia Elbląg - 10 września, 14:00
Daria Augustyniak 18, 51, Aleksandra Chudzik 38, Oliwia Wąsowska 55

Stomil II: Aleksandra Błocka (41 Michalina Zych) - Ewelina Pliszka, Julia Każarnowicz (37 Kinga Walewacz), Aneta Wasilewska, Wiktoria Konopka, Katarzyna Senkbeil (42 Oliwia Wąsowska), Klaudia Lenard (64 Aleksandra Stefanowska), Aleksandra Chudzik, Aleksandra Rochoń (57 Roksana Uszczewska), Aleksandra Folga (70 Aleksandra Zagórska), Daria Augustyniak (70 Katarzyna Nowakowska).

III liga kobiet: Stomil II Olsztyn 4:2 (4:0) Victoria Bartoszyce - 14 września, 17:00
Daria Augustyniak 12, 18, 22, 29 - Agnieszka Krauze 48 (k), 56

Stomil II: Aleksandra Błocka (41 Michalina Zych) - Patrycja Krzywonos (50 Aneta Wasilewska ŻK), Alicja Sontowska, Julia Tomczyk (52 Aleksandra Chudzik), Urszula Komosińska (64 Kinga Walewacz), Wiktoria Fidurska (52 Aleksandra Folga), Klaudia Lenard, Kinga Cisz (61 Aleksandra Stefanowska), Wiktoria Konopka, Katarzyna Łazarczyk (58 Oliwia Wąsowska), Daria Augustyniak.

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy, Stomil Olsztyn - kobiety


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.