Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Grała młodzież i kobiety

07.06.17 20:44   mmks   0  

Od piątku do środy swoje mecze rozegrały sekcje młodzieżowe i kobieca Stomilu Olsztyn.

LWJ: Błękitni Orneta 0:8 (0:1) Stomil Olsztyn - 4 czerwca, 13:00
Aleksander Tomasz 30, Wiktor Bojarowski 51, 53, 57, Adam Bognacki 59, 84, Mateusz Mętlicki 77, Paweł Grzybowski 88

Stomil: Damian Kościński - Piotr Chmielewski, Paweł Grzybowski, Piotr Sobótka, Szymon Dujko-Domański, Grzegorz Jatkiewicz, Kordian Sołtysik, Adam Bognacki, Wiktor Bojarowski, Aleksander Tomasz (62 Maksymilian Bladosz), Mateusz Mętlicki.

LWJ: Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:11 (0:5) Stomil Olsztyn - 7 czerwca, 17:00
Mateusz Mętlicki 10 (k), 18 (k), 29, 54, 82 (k), 86, Piotr Sobótka 28, Dawid Bogdański 44, Maksymilian Bladosz 62, Wiktor Bojarowski 71, Adam Bognacki 88

Stomil: Damian Kościński (60 Adrian Wółkiewicz) - Przemysław Duszak (46 Maksymilian Bladosz), Mateusz Wasiak (46 Jakub Mosakowski), Piotr Sobótka, Piotr Chmielewski (46 Szymon Dujko-Domański), Grzegorz Jatkiewicz ŻK (60 Kordian Sołtysik), Paweł Grzybowski (46 Szymon Cekała), Adam Bognacki, Dawid Bogdański (46 Wiktor Bojarowski), Aleksander Tomasz, Mateusz Mętlicki.

ZOBACZ ROZGRYWKI W NASZYM SERWISIE

LWT: Stomil Olsztyn 0:0 (0:0) Unia Susz - 3 czerwca, 12:00

II liga T: GKS Dźwierzuty 1:2 (1:1) Stomil III Olsztyn - 3 czerwca, 11:00
Wojciech Kuszmider 21 - Dominik Koper 34, Paweł Baranowski 43

I liga M: AP Stomil III Olsztyn 0:3 (0:2) Stomil Olsztyn - 4 czerwca, 20:00
Oskar Zalewski 4, Antoni Wanago 6, Nataniel Skrzeszewski 60

II liga M: Iskra Smykówko 2:0 (1:0) Stomil II Olsztyn - 2 czerwca, 17:00
Damian Piejdak 12, Bartłomiej Sadowski 59

II liga M: Sokół Ostróda 8:2 (1:2) Stomil III Olsztyn - 2 czerwca, 17:00
Krzysztof Kapica 14, 44, Maciej Godzwon 38, Tymon Chmielewski 45, 52, 59, Kacper Gregola 46, Damian Kwiatkowski 48 - Adam Szmit 10, Olaf Krupienik 25

II liga kobiet: Stomil Olsztyn 4:0 (1:0) UMKS Zgierz - 4 czerwca, 12:00
Paula Zawistowska 9, Maria Olszewik 82, 90, Agnieszka Brzozowska-Stańczyk 89

Stomil: Michalina Zych - Ewelina Pliszka (75 Maria Olszewik), Daria Waszczuk, Oliwia Wilczewska (79 Urszula Komosińska), Wiktoria Konopka (79 Oliwia Cwalińska), Natalia Lenard, Aleksandra Duda, Adrianna Rosiak, Anaida Shahbazyan (79 Agnieszka Brzozowska-Stańczyk), Paula Zawistowska (79 Kinga Cisz ŻK), Daria Augustyniak (79 Aleksandra Zagórska).

II liga kobiet: Loczki Wyszków 3:0 (3:0) Stomil Olsztyn - 7 czerwca, 16:00
Natalia Czyż 5, Natalia Chimkowska 12, 16

Stomil: Michalina Zych - Ewelina Pliszka (80 Wiktoria Chaber), Daria Waszczuk, Oliwia Wilczewska (80 Oliwia Cwalińska), Wiktoria Konopka (80 Wiktoria Fidurska), Natalia Lenard (53 Maria Olszewik), Adrianna Rosiak, Aleksandra Duda, Anaida Shahbazyan (80 Urszula Komosińska), Paula Zawistowska (80 Klaudia Lenard), Daria Augustyniak (80 Oliwia Wąsowska).

III liga kobiet: Victoria Bartoszyce 1:1 (0:1) Stomil II Olsztyn - 4 czerwca, 17:00
Aleksandra Lis 72 - Patrycja Krzywonos 23

Stomil II: Aleksandra Błocka (70 Małgorzata Dylewska) - Katarzyna Nowakowska, Julia Tomczyk, Urszula Komosińska (41 Aleksandra Chaber), Patrycja Krzywonos, Maria Olszewik (41 Wiktoria Gleba), Kinga Cisz (41 Amelia Cwalińska), Klaudia Lenard, Aleksandra Zagórska (41 Roksana Uszczewska), Dominika Furgała (77 Aleksandra Wojda), Wiktoria Chaber (65 Iga Machulska).

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - kobiety, Stomil Olsztyn - juniorzy


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!