Artykuł

Grudzień - najgorszy okres dla piłkarskich fanów

Grudzień - najgorszy okres dla piłkarskich fanów

04.12.11 21:32   em   3  

Liga skończyła się dwa tygodnie temu meczem w Ostródzie. Jeżeli ktoś myślał, że to już koniec wydarzeń związanych z klubem w tym roku srogo się pomylił.

Trochę się wydarzyło. Rok temu pamiętam po ostatnim meczu długo, długo nic się nie dało, a w tym? Poznaliśmy nowych członków zarządu klubu, którzy wybrali Mariana Świniarskiego na prezesa Stomilu Olsztyn. Jak nigdy piłkarze "Biało-niebieskich" zostali zaproszeni na różnego rodzaju imprezy m.in. podsumowanie rundy w Planecie 11, prezentacja piłki UEFA 2012 czy chociażby w niedzielę młodzi zawodnicy wzięli udział w akcji charytatywnej. Do tego w ostatnią środę jeżeli komuś było mało piłki w tym roku mógł zobaczyć w akcji piłkarzy na wewnętrznym sparingu.

Mamy już grudzień i chyba ten okres będzie bardzo ciężki dla wszystkich kibiców. Choć liga mogłaby trwać nadal (gdzie jest śnieg?) to na odpoczynek zasłużyli zawodnicy, którzy mają naprawdę bardzo dobry rok za sobą i jeszcze lepsze perspektywy na kolejny.

W grudniu też my jako portal będziemy mniej informować, jednak postaramy się o codzienne aktualizację serwisu, żeby nie wypaść z formy. Bo nawet zawodnicy otrzymali od trenera indywidualną rozpiskę treningową. Może nie będzie tyle newsów, tyle szybkich informacji, ale gwarantujemy, że będzie co poczytać. Przypominamy wszystkim, że nie piszemy o spekulacjach transferowych bez pokrycia. Plotki to nie u nas :)

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice


Komentarze

  1. 06.12.11 13:55 tommy1976

    skoro puścili chłopaka do Polski na studia, to pewnie nie był dla nich zbyt ważny. nam podobno może się przydać, to niech go nam wypożyczą, skorzystają wszyscy, nam pomoże w walce o awans, a jak będzie musiał wracać do Hiszpanii, utrzyma rytm meczowy, i będzie z pożytkiem dla klubu i jego samego. To kiedy Biedrza wybiera się na rozmowy na Półwysep Iberyjski ;-)?

  2. 06.12.11 07:02 Emilozo

    Hiszpan chce tutaj grać. I jest on piłkarzem jakiegoś klubu (teraz nazwy nie pamiętam, w sumie to mało istotne jakiego). I właśnie z tym klubem trzeba się dogadać o certyfikat.

  3. 05.12.11 23:19 tommy1976

    ok bez plotek, niech będzie. ale jednego chciałbym się dowiedzieć i może posiadacie taką wiedzę...był sparing testowanych zawodników, po którym Kaczmarek powiedział, że będzie dążył do tego aby zakontraktować na rundę wiosenną ....Angela Melitona, Hiszpana, który trenuje ze Stomilem już od kilku ładnych tygodni. W takim razie co stoi na przeszkodzie, tym bardziej że chłopak jest bez klubu, student. Jak wygląda ta sprawa, jakie jest nastawienie samego Melitona i władz klubu, czy sprawa jakos rusza z miejsca?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!