Relacja z meczu Gwiazdy Warmii i Mazur - Stomil Olsztyn

2012/2013 - Sparing nr 1 Ostróda - 1 czerwca 2012 r.
godz. 20:00

Gwiazdy Warmii i Mazur 2:2 Stomil Olsztyn
0:0
59' Artur Januszewski
69' Piotr Klepczarek II
Bramki Ángel Segarra 66'
Daniel Michałowski 75'
Bramki Gwiazdy Warmii i Mazur: 33. Norbert Witkowski (46, 18. Zbigniew Małkowski) - 8. Marcin Korkuć, 24. Piotr Klepczarek II, 2. Artur Januszewski, 17. Piotr Głowacki - 21. Grzegorz Domżalski (85, 27. Hubert Otręba), 5. Daniel Łukasik, 26. Remigiusz Sobociński (74, 20. Bogdan Miłkowski), 25. Paweł Sobolewski (46, 9. Piotr Remiszewski) - 22. Łukasz Tumicz (46, 4. Sebastian Zajączkowski), 6. Tomasz Zahorski.
Stomil Olsztyn: (I połowa) 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 5. Paweł Baranowski, 8. Igor Biedrzycki, 22. Wojciech Dziemidowicz - 24. Karol Żwir (32, 26. Patryk Kun), 11. Robert Tunkiewicz, 21. Łukasz Jegliński, 14. Piotr Łysiak, 20. Michał Świderski - 6. Krzysztof Filipek. (II połowa) 88. Michał Leszczyński - 13. Radosław Stefanowicz, 15. Arkadiusz Mroczkowski, 3. Rafał Remisz, 17. Piotr Wypniewski - 10. Daniel Michałowski, 2. Dawid Szymonowicz, 4. Ángel Segarra, 26. Patryk Kun (71, 22. Adrian Żukiewicz), 12. Tomasz Strzelec - 27. Paweł Łukasik.
Szczegóły sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
widzów: 700.

karne: (0-0 Daniel Michałowski - przestrzelił), 1-0 Piotr Głowacki, 1-1 Paweł Łukasik, 2-1 Artur Januszewski, 2-2 Arkadiusz Mroczkowski, 3-2 Tomasz Zahorski, 3-3 Tomasz Strzelec, 4-3 Daniel Łukasik, (4-3 Radosław Stefanowicz - przestrzelił).

W rozegranych po meczu rzutach karnych Stomil przegrał 3:4. "Jedenastki" dla olsztynian wykorzystali Paweł Łukasik, Arkadiusz Mroczkowski i Tomasz Strzelec.

XXII Memoriał im. Józefa Łobockiego za nami. Stomil Olsztyn zremisował w meczu towarzyskim rozegranym w Ostródzie z drużyną gwiazd Warmii i Mazur 2:2 (0:0).

Trener Zbigniew Kaczmarek wystawił dwie jedenastki. W pierwszej połowie zagrała, ta teoretycznie lepsza, a w drugiej lekko słabsza.

Po pierwszych 45. minutach był remis 0:0. W drugiej połowie za każdym razem drużyna Gwiazd wychodziła na prowadzenie, żeby później Stomil doprowadzał do remisu.Bramki dla Stomilu Olsztyn strzelali: Angel Segarra oraz Daniel Michałowski.

W rzutach karnych przegraliśmy 3:4. Karne dla olsztynian wykorzystali Paweł Łukasik, Arkadiusz Mroczkowski i Tomasz Strzelec.

Niestety Stomil Olsztyn nie testował żadnego zawodnika. Najlepszym piłkarze Memoriału został Daniel Łukasik z Legii Warszawa. Przed spotkaniem burmistrz Ostródy wręczył piłkarzom Stomilu Olsztyn puchar za awans do I ligi.

1 czerwca na stadionie w Ostródzie odbędzie się Memoriał Józefa Łobockiego. Gwiazdy Warmii i Mazur zagrają ze Stomilem Olsztyn.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00.