94' Koniec meczu.
94' Goooooooooool! 2:2!
88' Kontaktowa bramka Stomilu! Witalij Berezowśkyj!
83' Druga bramka dla Dolcanu.
78' Paweł Głowacki doprowadza do wyrównania, jednak według sędziego pomagał sobie przy tym ręką. Nadal 0:1.

Stomil wywalczył remis w Ząbkach, fot. Łukasz Kozłowski

Ząbki - 2 listopada 2014r.

Horror miejscowych w Ząbkach

02.11.14 14:10   zic   19

W meczu 15. kolejki Pierwszej Ligi Stomil Olsztyn zremisował w Ząbkach z miejscowym Dolcanem 2:2 (0:1).

W Ząbkach zagrał mocno przemeblowany skład Stomilu - w wyjściowej jedenastce zadebiutował Igor Skoba. Po pierwszej połowie Stomil przegrywał 0:1, po bramce Adriana Łuszkiewicza w 17. minucie, a gdyby nie dobra postawa Piotra Skiby ta część spotkania mogłaby zakończyć się i 0:3.

W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się, Dolcan podwyższył prowadzenie po bramce Tomasza Chałasa w 82. minucie. Końcówka w wykonaniu Stomilu była jednak zabójcza. Najpierw Stomil odpowiedział trafieniem Witalija Berezowśkyjego w 89. minucie. Tuż przed ostatnim gwizdkiem gola na wagę jednego punktu zdobył Ihor Skoba.

- Myślę, że z wyniku możemy być zadowoleni, tym bardziej, że przegrywaliśmy już 0:2. Zespół walczył do końca i to jest nagroda za to, dwie strzelone bramki ze stałych fragmentów w doliczonym czasie (w rzeczywistości pierwszy gol padł w 88. minucie - red.). W takich okolicznościach cieszymy się z tego remisu - powiedział po meczu trener Stomilu Mirosław Jabłoński.

Tagi: Stomil Olsztyn, Dolcan Ząbki, Ihor Skoba, Ząbki, I liga, Witalij Berezowśkyj

1. 03.11.14 20:07 F.R.T.

żony w odwiedzinach ;)?

2. 03.11.14 20:00 Bart_OKS

3. 02.11.14 21:39 RafalOKS

Nic nie macie pilkarze teraz do stracenia !!!. Zostaly 4 mecze grac o zwyciestwo :). i idzcie na zasluzony browar odchamic sie. Brawo panowie brawo. PS moze lepiej niech nie robia nowego boiska treningowego, bo jeszcze bedziecie Mistrzami :)

4. 02.11.14 21:01 piorek

Brawo. Punkt wywalczony w ostatnich sekundach meczu cieszy podwójnie. Zastanawiam się co będzie ze Stomilem w przyszłym sezonie. Raczej nie będziemy mogli rozgrywać meczy w Olsztynie. Mam nadzieję, że da to komuś do myślenia i doczekamy się modernizacji stadionu. Poza tym od przyszłego sezonu w pierwszej jedenastce będzie mógł przebywać tylko jeden zawodnik spoza Unii Europejskiej a na dzisiaj mamy takich piłkarzy w kadrze siedmiu. Znowu czeka Nas przebudowa zespołu a szkoda bo teraz to wygląda zdecydowanie lepiej się spodziewałem. Tylko Stomil OKS!!!

5. 02.11.14 20:03 tommy1976

na tym co jest pokazane na ekstraklasa.net, mocno skrócili tą 2 bramkę, ten który dośrodkowywał, miał baaaardzo dużo czasu na prowadzenie i dośrodkowanie...., zauważcie też że np w 2 sytuacjach jakie są tu pokazane, Paweł Głowacki gra ...plecami do akcji!!! jak on ma kontrolować sytuację, jeśli nie widzi co się dzieje, przypatrzcie się dobrze...

6. 02.11.14 20:00 arek0311

No nie pamiętam kiedy Stomil tak dobrze w powietrzu grał:) Szczęście sprzyja lepszym:)))

7. 02.11.14 19:49 tommy1976

sytuacje i bramki widziałem zaraz po meczu Chojniczanka-Wisła na Orange.

8. 02.11.14 19:46 czerkasow

Fura Witalija Kliczki :)

9. 02.11.14 19:37 Stomilowiec16

Co to za furka stała dziś pod klubem na ukraińskich blachach? Chrysler Skoby?

10. 02.11.14 19:13 amok

skończcie komentować!!! zacznijcie jeździć!!! fanatycznie!!!

11. 02.11.14 19:01 hcg

Piotrek Głowacki trochę się odkupił A poprzedni mecz. Dobra zmiana i 2 asysty. W apce livesports z Berezowskiego juz zrobili Polaka :) Wynik cieszy, Witek w końcu tez strzelił z rożnego :) redaktor D'obyrn juz Wełnę dołożył do kontuzjowanych :) No chyba że wie coś wiecej. Gratulacje, kolejny punkt dopisany!

12. 02.11.14 18:37 maniek86

Na tym skrócie nie ma bramki, po niby ręce Maczułenki. Moim zdaniem sporna sytuacja. Nie ma też faulu na nim. Trzeba powiedzieć, że ta drużyna ma charakter. Mamy pół składu na rehabilitacji + kartki i potrafimy grać z każdym. Co by było jak wszyscy byli by zdrowi? Należy się szacunek dla chłopaków. Transfery jak widać przemyślane. Mamy naprawdę dobry zespół. Brawa za walkę do końca! W niedzielę 3 pkt i baaardzo spokojna zima!

13. 02.11.14 18:24 hexan

A nie mógłby ktoś na youtube tego wrzucić,bo za granicą nie można oglądać..

14. 02.11.14 18:09 Bart_OKS

15. 02.11.14 17:23 Kot

Gdzie skrót można znaleźć?

16. 02.11.14 16:23 tommy1976

zobaczcie w skrócie meczu, przy drugiej bramce dla Dolcanu, ile czasu na prowadzenie piłki i dośrodkowanie miał ich zawodnik, nikt nie kwapił się do szybszego pressingu, gdzie był nasz pomocnik i obrońca???

17. 02.11.14 14:29 karlik