Artykuł

Zdjęcje jest ilustracją do tekstu, fot. pzpn.pl

Zdjęcje jest ilustracją do tekstu, fot. pzpn.pl

I liga od grudnia pod nową nazwą

06.12.13 14:45   mmks   1  

Od grudnia kluby I ligi występują pod nową nazwą - Pierwsza Liga Piłkarska (PLP).

Nowy wizerunek będzie budowany m.in. dzięki użyciu identyfikacji wizualnej. Kolejne plany to m.in. uruchomienie dedykowanych serwisów internetowych oraz wiosenna kampania reklamowa w Orange Sport. Nowy serwis internetowy ma być współtworzony przez kluby występujące w I lidze. W związku z wprowadzeniem tego projektu zaplanowano szkolenie dla rzeczników prasowych klubów.

Rozpoczęto także pracę nad stworzeniem podręcznika I ligi, który będzie zawierał uchwały, regulaminy oraz jednolite wzory umów i dokumentów, a także przepisy PZPN, podręcznik licencyjny, terminarz i regulamin rozgrywek I ligi.

Tagi: Stomil Olsztyn, I liga, Pierwsza Liga Piłkarska


Komentarze

  1. 06.12.13 19:50 Kibic8

    Niech te logo zmienią

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!