Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Inwazja na Ostródę! Dziś Stomil gra z Wigrami

04.04.18 06:46   em   3  

Stomil Olsztyn rozpoczyna maraton pierwszoligowy w Ostródzie. Do 11 kwietnia łącznie olsztyński klub zagra trzy spotkania w roli gospodarza. Na początek (4 kwietnia) zaległe spotkanie z Wigrami Suwałki.

Pierwszy raz w październiku mecz nie odbył się z powodu zalanej płyty, a w listopadzie przez obwite opady śniegu w Olsztynie.

Jeszcze przed świętami Stomil rozpoczął maraton spotkań rozgrywanych co trzy dni. W Łęcznej olsztyński zespół zremisował 1:1 z Górnikiem, ratując punkt w ostatniej minucie meczu. Oprócz najbliższego meczu z Wigrami, to w sobotę (7 kwietnia, godz. 18) Stomil u siebie zagra z Pogonią Siedlce, a następnie u siebie w kolejną środę (11 kwietnia) z Olimpią Grudziądz, a na koniec udadzą się do lidera Miedzi Legnica (14 kwietnia).

- Jesteśmy dobrze przygotowani do rundy - mówi kapitan zespołu Janusz Bucholc. - Było to widać w meczu z Łęczną. Od pierwszej do ostatniej minucie czuliśmy się tak samo dobrze. Mieliśmy siły, że dążyć do wyrównania. To cieszy i na tym można dużo zrobić. To jest taki klucz w tej lidze, żeby robić punkty. Gramy u siebie i trzeba trzy punkty wyszarpać, ale trzeba też dobrze zagrać.

Po pauzie za żółte kartki do zespołu powraca Grzegorz Lech. W meczu z powodu urazu nie zagra Wołodymyr Tanczyk, który w ostatnim meczu opuścił boisko jeszcze w pierwszej połowie.

Początek meczu o godz. 18. Kasa biletowa na ostródzkim stadionie będzie otwarta od godz. 11.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Wigry Suwałki, Janusz Bucholc


Komentarze

  1. 04.04.18 16:51 PatrasOKS

    Są bilety jeszcze?

  2. 04.04.18 16:45 chodi

    Wigry i tak nie awansują a spadek im nie grozi. Oni mogą my musimy, taka różnica.

  3. 04.04.18 07:01 crispy

    Wigry też muszą ,,zastanowić się'', gdzie chcą jeździć w przyszłym sezonie na mecze ... ale po dwóch ,,nieudanych'' wyjazdach do Olsztyna, pewnie się już ,,zastanowiły'' ... ciężko będzie ...

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!