Relacja z meczu Jagiellonia Białystok - Stomil Olsztyn

Jagiellonia Białystok 3:0 Stomil Olsztyn
2:0
15' Bałacki
42' Nuckowski
51' Janczak
Bramki Jagiellonia Białystok: I połowa: Olszewski, Łatka, Kałużny, Wasiluk, Gudewicz, Dzienis, Markiewicz, Sołdecki, Jarecki, Nuckowski, Bałecki II połowa: Sandomierski, Bartkiewicz, Wincel, Karankiewicz, Kulig, Niedziela, Marczak, Falkowski [ 70' Ptaszyński ], Janczak, Konon, Cieluch
Stomil Olsztyn: Sobiech Zakierski Aziewicz Gabrusewicz Orłowski Lech Michałowski Wiśniewski Podhorodecki Łukasik Suchocki Rezerwowi: Grygorowicz, Okuniewski, Żakowski, Spychała, Kuśnierz, Dąbrowski, Graczyk, Trzcinski, Śnieżawski, Harmaciński
Szczegóły Sędzia:
Widzów:

Podopieczni Andrzeja Nakielskiego przegrali w pierwszym spotkaniu sparingowym 3:0. Przeciwnikiem był beniaminek Orange Ekstraklasy - Jagiellonia Białystok.

Pierwszą bramkę dla Jagiellonii strzelił w 15. minucie meczu Rafał Bałecki, który otrzymał piłkę od Macieja Nuckowskiego, po czym uderzył płasko po ziemi w długi róg obok wybiegającego z bramki golkipera OKS-u 1945 - Grzegorza Sobiecha. W 42. minucie w polu karnym sfaulowany został Darek Łatka. Rzut karny pewnym strzałem pod poprzeczkę na bramkę zamienił Maciej Nuckowski. Po przerwie w 51. minucie po zagraniu Mateusza Cielucha wynik meczu strzałem z 14. metrów ustalił Tomasz Janczak. Dla naszej drużyny w pierwszej części spotkania dwóch stuprocentowych sytuacji nie wykorzystał Łukasz Suchocki. Kolejnym przeciwnikiem OKS-u 1945 Olsztyn w okresie przygotowawczym będzie drużyna rezerw gdyńskiej Arkii.