Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Paweł Piekutowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Paweł Piekutowski

Jedna oferta na budowę murawy

02.06.18 18:43   em   5  

Tylko jednak oferta wpłynęła do Ośrodka Sportu i Rekreacji na budowę murawy na stadionie miejskim przy al. Piłsudskiego 69a.

Firma Tamex z Warszawy zaoferowała 6 milionów 384 tysięce złotych z VAT. Przed otwarciem ofert OSiR poinformował, że na wykonanie zadanie ma przeznaczone niespełna 6 milionów złotych.

Podczas modernizacji ma powstać nowy system drenażu, ogrzewanie płyty, zraszacze oraz nowa murawa.

Murawa stadionu zostanie wyposażona w system automatycznego zraszania wbudowanego w powierzchnię boiska. System oparty będzie na 19 wynurzalnych zraszaczach (16 sztuk zraszaczy sektorowych w zakresie 180 stopni oraz 3 sztuki zraszaczy pełno zakresowych w zakresie 360 stopni).

Do tego wykonawca zobowiązany jest dostarczyć dwie nowe profesjonalne bramki do piłki nożnej oraz dwie bramki do rugby.

OSiR zakupi także nowy sprzęt do pielęgnacji murawy w postaci kosiarki wrzecionowej.

Tagi: Stomil Olsztyn, stadion Stomilu


Komentarze

 1. 09.06.18 08:01 Piekarz/OKS

  czyli ch. z tej nowej murawy będzie...

 2. 02.06.18 21:18 ArkoMrągowo

  Nawet stadion leśny z 1920 miał już drenaż odpowiedni na swoje czasy. NO nic zobaczymy jak będzie już taki nasz los że liga się skończy A my będziemy dalej walczyć A to o licencję A to o murawę.Z 3 drużyn walczących buki dają nam największą szansę za zwycięstwo. Jak się utrzymamy to zrobimy to z malym nakładem finansowym budżet około 3 mln. I kasa z pjs gdzie inne kluby wydały po 6 mln za środek tabeli.No nic jutro popołudniu będziemy dużo mądrzejsi.

 3. 02.06.18 21:17 HP

  Siemaszko odchodzi (źr.kronika sportowa r.o.)

 4. 02.06.18 20:12 Wielki Stomil

  Arko- znajac zycie to pewnie nikt o tym nie pomyslal!!! bo gdyby ludzie tu mysleli to byla by murawa HYBRYDOWA!!! na której mozna bylo by grac czesciej !! niewyobrazam sobie wpuszczenie rugbystow tutaj bo murawa bedzie zaorana a watpie zeby miasto co roku ja wymienialo! znajac zycie przetarg zostanie uniewazniony!

 5. 02.06.18 19:54 ArkoMrągowo

  Ciekawe czy jest taka opcja budowy że woda z drenażu nie płynie do kanalizacji tylko jest zgromadzona a następnie wykorzystana do zraszania co by pozwoliło obniżyć kosza utrzymania.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!