Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Paweł Piekutowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Paweł Piekutowski

Jedna oferta na budowę murawy

02.06.18 18:43   em   5  

Tylko jednak oferta wpłynęła do Ośrodka Sportu i Rekreacji na budowę murawy na stadionie miejskim przy al. Piłsudskiego 69a.

Firma Tamex z Warszawy zaoferowała 6 milionów 384 tysięce złotych z VAT. Przed otwarciem ofert OSiR poinformował, że na wykonanie zadanie ma przeznaczone niespełna 6 milionów złotych.

Podczas modernizacji ma powstać nowy system drenażu, ogrzewanie płyty, zraszacze oraz nowa murawa.

Murawa stadionu zostanie wyposażona w system automatycznego zraszania wbudowanego w powierzchnię boiska. System oparty będzie na 19 wynurzalnych zraszaczach (16 sztuk zraszaczy sektorowych w zakresie 180 stopni oraz 3 sztuki zraszaczy pełno zakresowych w zakresie 360 stopni).

Do tego wykonawca zobowiązany jest dostarczyć dwie nowe profesjonalne bramki do piłki nożnej oraz dwie bramki do rugby.

OSiR zakupi także nowy sprzęt do pielęgnacji murawy w postaci kosiarki wrzecionowej.

Tagi: Stomil Olsztyn, stadion Stomilu


Komentarze

 1. 09.06.18 08:01 Piekarz/OKS

  czyli ch. z tej nowej murawy będzie...

 2. 02.06.18 21:18 ArkoMrągowo

  Nawet stadion leśny z 1920 miał już drenaż odpowiedni na swoje czasy. NO nic zobaczymy jak będzie już taki nasz los że liga się skończy A my będziemy dalej walczyć A to o licencję A to o murawę.Z 3 drużyn walczących buki dają nam największą szansę za zwycięstwo. Jak się utrzymamy to zrobimy to z malym nakładem finansowym budżet około 3 mln. I kasa z pjs gdzie inne kluby wydały po 6 mln za środek tabeli.No nic jutro popołudniu będziemy dużo mądrzejsi.

 3. 02.06.18 21:17 HP

  Siemaszko odchodzi (źr.kronika sportowa r.o.)

 4. 02.06.18 20:12 Wielki Stomil

  Arko- znajac zycie to pewnie nikt o tym nie pomyslal!!! bo gdyby ludzie tu mysleli to byla by murawa HYBRYDOWA!!! na której mozna bylo by grac czesciej !! niewyobrazam sobie wpuszczenie rugbystow tutaj bo murawa bedzie zaorana a watpie zeby miasto co roku ja wymienialo! znajac zycie przetarg zostanie uniewazniony!

 5. 02.06.18 19:54 ArkoMrągowo

  Ciekawe czy jest taka opcja budowy że woda z drenażu nie płynie do kanalizacji tylko jest zgromadzona a następnie wykorzystana do zraszania co by pozwoliło obniżyć kosza utrzymania.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!