Juniorskie derby

22.08.09 23:20   mmks   5

Wiele emocji towarzyszyło spotkaniu w lidze wojewódzkiej juniorów, w którym "biało-niebiescy" zremisowali z lokalnym rywalem - Warmią 3:3. Piłkarze OKS-u bramkę odbierającą im komplet punktów stracili w doliczonym czasie gry. Bramki w tym meczu dla naszej drużyny zdobyli Andrzej Jaroń (dwie) oraz Sebastian Kowalski. Dla gospodarzy dwukrotnie trafił Mateusz Koksa, jedno trafienie dołożył Kamil Opaliński. Z drużyny seniorskiej przez pełne 90 minut na placu gry przebywał Andrzej Jaroń, wskutek kontuzji tylko przez pierwsze 17 minut grał Piotr Sokołowski. Słabiej powiodło się natomiast juniorom młodszym. Podopieczni Bogdana Michalewskiego ulegli swoim rówieśnikom z Warmii aż 1:5.