Juniorzy przegrali z Jagiellonią Białystok

24.06.11 12:56   em   0

Podopieczni Michała Alancewicza oraz Andrzeja Mierzejewskiego przegrali w pierwszym spotkaniu półfinałowym mistrzostw Polski juniorów. Jagiellonia strzeliła naszym młodym piłkarzom dwie bramki.

Pierwsza połowa rozpoczęła się fatalnie dla "biało-niebieskich". Pierwsza bramka padła już w dziewiątej minucie spotkania. Damian Kędziora technicznym strzałem pokonał Michała Leszczyńskiego. Olsztyński bramkarz później kilkakrotnie ratował zespół od utraty bramki. Drugi raz skapitulował w 64. minucie. Bramkę dla Jagielloni strzelił Kamil Zapolnik.

OKS 1945 Olsztyn też miał swoje szanse. Tuż przed przerwą do wyrównania mógł doprowadzić Wojciech Dubis, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem Jagi. Tuż przed stratą bramki na 0:2, z rzutu wolnego w słupek trafił Bartosz Sobótka.

Od 86. minuty OKS 1945 grał w osłabieniu po tym jak dwie żółte kartki zobaczył Jędrzej Gęsicki.